Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstroloji1 Nisan Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

1 Nisan Hangi Burç Oluyor?

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 1 nisan hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

1 Nisan Hangi Burç

Şimdi gelelim 1 nisan hangi burç oluyor sorusuna. 21 mart ile 20 nisan tarihleri arasında doğduysanız burcunuz koç olacaktır. 21 nisandan, 21 mayısa kadar olan tüm tarihler ise boğa burcu olacaklardır. Yani 20 nisan dahil olmak üzere koç burcu; 21 nisan dahil mayıs ayının 21’ine kadar ise boğa burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır.

1 Nisan Hangi Burç: 21 Mart – 20 Nisan tarihleri içinde doğanlar koç burcuna mensup olacaklardır.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

Koç burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?

KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ KADIN – ERKEK

koç burcunun özellikleri kadın erkek

Burçlar listesi içinde gelen ilk burç KOÇ’tur. Durağanlığı sevmezler, hareketli ve enerjik bir yapıları vardır. Pratik düşünce sistemleri ön plandadır. Kendi kararlarının doğru olduğunu düşünürler ve ilk söyledikleri tek şey genellikle “ben” olacaktır. Her yaptıkları işe coşkuyla başlarlar. Planlarını iyi yaparlar ve başarıya ulaşmak için kodlanmışlardır. Yaptıkları iş, merakını da cezbediyorsa, yaratıcılığı ön plana çıkarırlar ve bu süreçte başarılarından dolayı taktir edilme duygusu ön plana çıkar. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olurlar.


1 Nisan hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

ASTROLOJİ kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!