Ana Sayfa Astroloji 10 Ekim Hangi Burç Oluyor?

10 Ekim Hangi Burç Oluyor?

0
991
10 ekim hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 10 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

10 Ekim Hangi Burç

Şimdi gelelim 10 ekim hangi burç oluyor sorusuna. 24 eylül ile 23 ekim tarihleri arasında doğduysanız burcunuz terazi olacaktır.

10 Ekim Hangi Burç: 10 ekim gününde doğmuş olanlar terazi burcu oluyorlar.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

10 ekim hangi burç öğrendiniz, peki terazi burcunun özellikleri nelerdir?

Kararsızlık denildiği zaman akla ilk gelen burç terazi olmalıdır. İnsanları etkileri altına almak ve söylediklerini bir mantık çerçevesinde yaptırmak terazi burcu olanlar için çocuk oyuncağıdır. Bazen sinirlendirirler, ama öyle bir tılsımları vardır ki, sinirlenmeniz ile geçmesi arasındaki geçişi bile anlamazsınız ve konu hemen değişir. Bu burca ait olanlar tartışmayı çok severler. Tartışırken siz sinir krizine girseniz bile o sakinliğini ve zarafetini her zaman korur. Bununla birlikte size o kadar mantıklı şeyler söyler ki, büyülenmişcesine kendinizi onun ellerine bırakırsınız.

Aşk arıyorsanız mutlaka bir terazi bulmalısınız. Eğer Venüs aşkı yaratmışsa, ilk terazileri meydana getirdiğine emin olun. Terazi burçları evlilik ve aşk için yaratılmışlardır. Bunun yanında o kadar dengeli bir ilişki kurarlar ki, asla beyninizin etini yemenize sebep olacak belirsizlikler yaratmazlar. Üstelik hem sizle hem de çevrenizle de güzel ilişki kurarlar. İşte 10 ekim hangi burç sorusundan terazi burcunun ana özelliklerine kadar tüm bilgiler.

Terazi burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


10 ekim hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz