Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaAstroloji15 Nisan Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

15 Nisan Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 15 nisan hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor. 15 nisan tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor, özellikleri nedir, hadi birlikte öğrenelim.

Doğanın canlandığı, havanın ısınmaya başladığı en güzel zamanlardan biri olan 15 nisan tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor merak edenler tarafından araştırılıyor. Yani 15 nisan hangi burç oluyor sorusunu ve bu burca mensup olanların özelliklerinden biraz bahsedeceğim.

15 NİSAN HANGİ BURÇ

Şimdi gelelim 15 nisan hangi burç sorusuna. 21 mart ile 20 nisan tarihleri arasında doğduysanız burcunuz koç olacaktır. 21 nisandan 21 mayıs dahil tüm tarihler ise boğa burcuna mensup olacaklardır. Yani 21 nisan dahil olmak üzere boğa burcu; 21 mart tarihinden 20 nisan tarihine kadar ise koç burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır. Yani 15 nisan hangi burç oluyor sorusunun cevabı KOÇ olacaktır.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

15 Nisan Hangi Burç: 15 nisan gününde doğmuş olanlar koç burcu oluyorlar. 21 nisandan 21 mayıs dahil tüm tarihler ise boğa burcuna mensup olacaklardır.

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

  • Elementi: Ateş
  • Niteliği: Öncü
  • Gezegeni: Mars
  • Rengi: Kırmızı
  • Taşı: Elmas
  • Günü: Salı

Koç burcu özellikleri: Aktif, dinamik, inisiyatif sahibi, hızlı, lider, yönetici

Koç burcu erkeği: Bir komutan edasında olabilir ve yönetme arzusu ruhunda vardır. Hızlıdır, bir süreci tamamladığında diğerine geçmekte zorlanmaz ancak her şeyi çabuk tüketen ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Sakin ve sabırlı bir eş veya ortak ararlar.

Koç burcu kadını: Erkeksi özelliklere sahip, güçlü ve mücadeleci kadınlardır. Harekete geçmekten korkmaz, cesur ve girişimcidir. Ne istediğini bilir ve hızla kavuşmak ister. Sabırsız ve aceleci özellikleri hata yapmasına neden olabilir.

Koç burcu tarzı: Canlı renkler, cesur kıyafetler, erkeklerde sert ve maço, kadınlarda ise erkeksi ancak seksi giysiler

Koç burcunun anlaştığı burçlar: Aslan, Yay, Terazi

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Kova, Balık

Koç burcunun olumlu yönleri: Hızlı, girgin, rekabetçi, gözüpek, mert, güçlü, hevesli, kararlı, inatçı, çalışkan

Koç burcunun olumsuz yönleri: Sabırsız, çocuksu, aceleci, tezcanlı, bağımsız, sert, açıksözlü

Koç burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


15 nisan hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!