in

AğlaAğla

17 Ağustos 2020’de “Ben bir yerden aşağı atlamam, biri atmıştır” diyen Feyza Nur Saydam, 7. kattan düşerek yaşamını yitirdi!

Bundan 4 ay önce twitter hesabından “Bana bir şey olursa hakkımı arayın” diyen Feyza Nur Saydam, 7. kattan düşerek ölmesi akıllarda soru işaretine sebep oldu. Peki Feyza Nur Saydam nasıl öldü, Feyza Nur Saydam intihar mı etti, Feyza Nur Saydam 7. kattan atıldı mı, işte Feyza Nur Saydam olayı ve Feyza Nur Saydam kimdir, tüm merak edilen konular yazımızda.

feyza nur saydam öldürüldü mü

17 Ağustos 2020 tarihinde kendi twitter hesabından “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır, kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın.” diyen Feyza Nur Saydam öldürüldü mü, intihar mı etti, 7. kattan atıldı mı, işte Feyza Nur Saydam olayı ve Feyza Nur Saydam kimdir, tüm merak edilen konular yazımızda.

feyza nur saydam olayı nedir

Gaziantep’te dün gece 7’nci kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam’ın 17 Ağustos 2020 tarihinde kişisel Twitter hesabından yaptığı “Ben bir yerden aşağı atlamam, Allah korkum var benim ama biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” paylaşım, genç kızın ölümünde akıllara soru işaretleri getirdi.

Gaziantep’e bağlı İbrahimli Atatürk Mahallesi’ndeki Camcıoğlu sitesinde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, Feyza Nur Saydam (17) isimli genç kız, 7’nci kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

“Bir yerden aşağı atlamam, Allah korkum var, biri atmıştır”

Balkondan düşerek hayatını kaybeden genç kızın daha önce sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ise ölümündeki şüpheyi artırdı.

Twitter hesabında 17 Ağustos’ta yaptığı bir paylaşımda genç kız, “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul olayı doğrularken, Gaziantep İbrahimli semti Atatürk Mahallesi’nde saat 22.00 sularında olayın meydana geldiğini söyledi.

Ajanslar haberi nasıl verdi?

Feyza Nur Saydam’ın ölümü Demirören Haber Ajansı’nda “7’nci kat balkonundan atlayan liseli Feyzanur, hayatını kaybetti” başlığıyla verilirken, İHA ise “17 yaşındaki genç kızın şüpheli ölümü” başlığıyla abonelerine sunuldu.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
manipüle ne demek

Manipüle Ne Demek? Manipülasyon Ne Demek? Hangi Anlama Gelir?

melih bulu kimdir

AKP’li Melih Bulu, Boğaziçi Üniversitesi’ne Rektör Olarak Atandı, Melih Bulu Kimdir?