Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaAstroloji19 Mayıs Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

19 Mayıs Hangi Burç Oluyor?

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 19 mayıs hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

19 Mayıs Hangi Burç

Şimdi gelelim 19 mayıs hangi burç oluyor sorusuna. 21 nisan ile 21 mayıs tarihleri arasında doğduysanız burcunuz boğa olacaktır. 22 mayıstan, 21 Hazirana kadar olan tüm tarihler ise ikizler burcu olacaklardır. Yani 21 mayıs dahil olmak üzere boğa burcu; 22 mayıs dahil haziran ayının 21’ine kadar ise ikizler burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır.

19 Mayıs Hangi Burç: 19 mayıs gününde doğmuş olanlar boğa burcu oluyorlar. 21 nisan ile 21 mayıs tarihleri arasında doğmuş olan herkes boğa burcuna mensuptur. 22 mayıstan, 21 Hazirana kadar olan tüm tarihler ise ikizler burcu olacaklardır.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran)

Boğa burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?

BOĞA BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

19 mayıs hangi burç öğrendiniz, şimdi boğa burcunun özellikleri hakkında bilgi verelim. Boğa burcu özellikleri arasında en belirgin olanı, sahip olma duygusudur, yani maddi konulara önem verirler. Bununla birlikte hedef odaklıdırlar ve konsantrasyon yetenekleri insanları şaşırtır. Arkadaşlıklarında güvenilir insanlar olarak bilinirler, aynı zamanda çevresindeki kişilere yardımcı olmaktan da mutluluk duyarlar. Hedeflerine emin adımlarla ilerler, bu süreçte sabırlı olmalarından dolayı bazen hayretler içinde insanları çatlatırlar. Her ne kadar boğa saldırgan bir hayvan olsa da bu burca sahip olan insanlar genellikle sıcakkanlı insanlardır. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler. Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Yaşamdaki isteklerini elde ettikleri zaman, hiçbir koşul onları başka yönlere çekemez. Parayı rahata ulaşmak için bir araç olarak görürler. Mal ve mülk edinme konusunda beceriklidirler. Finans ve yatırım konuları ilgilerini çeker.

Boğa burcunun kısaca özellikleri nelerdir? Boğa burcu olan kişiler kadın erkek fark etmeksizin en çok hangi özellikleri ile tanınıyor?

Grup: Toprak/dişi/sabit/negatif
Yönetici Gezegen: Venüs
Renk: Ateş pembe, açık mavi, eflatun
Uğurlu Taş: Elmas
Şanslı Sayı: 6
Şanslı Gün: Cuma
Karşıt Burç: Akrep
Metal: Bakır


19 mayıs hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız.

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

ASTROLOJİ kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!