3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaTakiye20 Yaş Akımına Katılan AK Partili Semiha Ekinci Türkiye Diye Afganistan'daki Yolu...

Son Yazılar

20 Yaş Akımına Katılan AK Partili Semiha Ekinci Türkiye Diye Afganistan’daki Yolu Paylaştı

AKP Sivas vekili Semiha Ekinci, #20liyaslarchallange akımına katılmak isterken, Türkiye yerine Afganistan’daki bir yol fotoğrafını paylaşınca, dikkatli twitter kullanıcıları tarafından yakalandı. Semiha Ekinci Afganistan yolu ile sosyal medyanın diline düştü.

’20’li yaşlardan fotoğraf paylaşma’ akımına uyan AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci paylaştığı fotoğrafla sosyal medyanın diline düştü. Kendi fotoğrafını kullanmayan Ekinci, “20 Yıl önce Türkiye / 20 Yıl sonra Türkiye. Teşekkürler RTE” notuyla paylaştığı yol fotoğrafında Türkiye yerine Afganistan’ın fotoğrafını kullandı. Semiha Ekinci Afganistan yolu ile Cumhurbaşkanına teşekkür etti.

Sosyal medyada başlatılan “20’li yaşlardan fotoğraf paylaşma akımı” gitgide büyüyor. Akıma uyan siyasilerden biri de AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci oldu, fakat Semiha Ekinci Afganistan yolu paylaşımı dikkatli kullanıcıların radarına girdi.

2020 YILINDA AFGANİSTAN’DA ÇEKİLMİŞ

Kendi fotoğrafı yerine “20 Yıl önce Türkiye/ 20 Yıl sonra Türkiye. Teşekkürler @RTErdogan” notuyla iki ayrı yol fotoğrafı kullanan Ekinci’nin yaptığı paylaşım sosyal medyanın da diline düştü. Çünkü Ekinci’nin 20 yıl öncesine ait olduğunu belirttiği fotoğraf Türkiye’de değil Afganistan’da çekilmişti.

Ekinci’nin paylaştığı fotoğrafın 2020 yılında çekilen Afganistan’daki bir yola ait görsel olduğu anlaşıldı.

İşte o paylaşım;

FOTOĞRAF KABUL-KANDAHAR YOLUNA AİT

İşte AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin paylaştığı ve Türkiye olduğunu iddia ettiği fotoğrafın orjinali. Fotoğraf Ishaq Ali Anis tarafından geçen sene çekilmiş ve Kabul-Kandahar arasında harap olmuş bir yola ait.

SOSYAL MEDYADA SES GETİRDİ

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin yaptığı paylaşıma çok sayıda kullanıcıdan da yorum geldi. İşte o yorumlardan bazıları;

– Yalnız orası Afganistanmış

– Yok tam da Afganistan’daki yol durumunu yansıtıyor! Çünkü resim oradan.

SEMİHA EKİNCİ DAHA SONRA PAYLAŞIMI SİLDİ

Fotoğrafı profilinden kaldıran Semijha Ekinci, “Sehven paylaşılan bir fotoğraf nedeni ile dün akşamdan itibaren kopardığınız yaygarayı CHP’nin taciz, tecavüz ve yalan haberlerinede yapmanızı beklerdim. Sehven paylaşan arkadaşım yazılan yorumlara daha fazla üzülmesin diye paylaşımı kaldırdık. Küfürler için gereği yapılacaktır..” ifadelerini kullandı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!