3.3 C
İstanbul
Salı, Mayıs 30, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaIq2020 Yılında Google'da En Çok Aranan Ünlü Oyuncular Kimdir?

Son Yazılar

2020 Yılında Google’da En Çok Aranan Ünlü Oyuncular Kimdir?

2020 yılında Google’da en çok aranan ve merak edilen 10 aktör ve aktris belirlendi. İşte 2020 yılında gerek işleriyle gerekse çalkantılı hayatları ile radarımıza girip, Google’da en çok aranan ünlü oyuncular sıralaması.

Google’da En Çok Aranan Ünlü Oyuncular


10. Lea Michele

Lea Michele

29 Ağustos 1986 doğumlu olan Lea Michele Sarfati, Amerikalı oyuncu ve şarkıcı. Özellikle Spring Awakening’deki Wendla Bergman rolü gibi Broadway tiyatrosundaki kapsamlı çalışmaları ve Mayıs 2009’da yayımlanmaya başlanan Glee dizisinde oynadığı Rachel Berry rolü için bilinir.

Lea Michele instagram hesabından takip edebilirsiniz.


9. Ryan Dorsey

Ryan Dorsey

19 Temmuz 1983 doğumlu olan Ryan Dorsey, Amerikalı oyuncudur. Ryan, 19 Temmuz 2014’te Meksika’da Naya Rivera ile evlendi. 2015 yılında Josey adlı oğlu dünyaya geldi. Kasım 2017’de Naya, Ryan’a şiddet uyguladığı iddiasıyla tutuklandı. Çalkantılı aile hayatı ile sürekli gündemde olan bir oyuncudur.

Ryan Dorsey instagram hesabından takip edebilirsiniz.


8. Danny Masterson

Danny Masterson

Daniel Peter Masterson, Amerikalı aktör, bilimdinci ve disk jokeyidir. Masterson, That’s 70s Show’da Steven Hyde ve The Ranch’te Jameson “Rooster” Bennett rollerinde oynamıştır. Masterson menajer bir anne ve sigortacı bir babanın oğlu olarak New York Long Island’da 13 Mart 1976 doğmuştur.

Danny Masterson instagram hesabından takip edebilirsiniz.


7. Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix

28 Ekim 1974 tarihinde doğan Joaquin Rafael Phoenix, Leaf Phoenix olarak da bilinir, Amerikalı oyuncu, müzik videosu yönetmeni, prodüktör, müzisyen ve aktivist. Ridley Scott’ın yönettiği Gladiator filmindeki Commodus rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Joaquin Rafael Phoenix’i en son JOKER karakteriyle izlemişsinizdir.

Joaquin Phoenix instagram hesabından takip edebilirsiniz.


6. Amber Heard

Amber Heard

22 Nisan 1986 doğumlu olan Amber Laura Heard, Amerikalı oyuncu. İlk çıkışını 2004 yılında Billy Bob Thornton’ın başrol oynadığı sports drama filmi Friday Night Lights ile yaptıktan sonra North Country’da ve Alpha Dog’ta küçük çaplı rollerde oynamıştır.İlk başrolünü ise All The Boys Love Mandy filmindeki Mandy Lane karakteri olarak oynamıştır.

Amber Heard instagram hesabından takip edebilirsiniz.


5. Ricky Gervais

Ricky Gervais

25 Haziran 1961 doğumlu olan Ricky Dene Gervais, İngiliz komedyen, aktör, film yapımcısı ve yayıncı. Gervais asıl ününü, arkadaşı Stephen Merchant ile birlikte yardımcı yazarlık ve yardımcı yönetmenlik yaptığı televizyon dizisi The Office ile sonraki dizisi Extras ile elde etti.

Ricky Gervais instagram hesabından takip edebilirsiniz.


4. Timothee Chalamet

Timothee Chalamet

27 Aralık 1995 doğumlu olan Timothee Hal Chalamet, Fransız asıllı Amerikalı oyuncu. 2012’de televizyon dizisi Homeland’de yer almadan önce kariyerine kısa filmlerde yer alarak başlamıştır. İki yıl sonra asıl film kariyerini Men, Women & Children ile yaptı ve daha sonra Christopher Nolan’ın bilim-kurgu filmi Interstellar’da yer aldı.

Timothee Chalamet instagram hesabından takip edebilirsiniz.


3. Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith

18 Eylül 1971 doğumlu olan Jada Koren Smith, Amerikalı oyuncu, şarkıcı-şarkı yazarı, yapımcı, yönetmen, yazar, iş kadını, seslendirme sanatçısı. Babası bir müteahhit ve annesi bir hemşire olan Jada Smith, 1997’de aktör Will Smith ile evlenmiş olup 3 çocukları vardır.

Jada Pinkett Smith instagram hesabından takip edebilirsiniz.


2. Chris D’Elia

Chris D'Elia

29 Mart 1980 doğumlu olan Christopher William D’Elia, Amerikalı bir stand-up komedyeni, aktör, yazar ve podcast sunucusudur.

Chris D’Elia instagram hesabından takip edebilirsiniz.


1. Tom Hanks

Tom Hanks

9 Temmuz 1956 doğumlu olan Thomas Jeffrey Hanks, Amerikalı sinema oyuncusu. İki defa Oscar ödülü almış, zor rollerin üstesinden gelebilmesi ile tanınmış ve özellikle dramatik rollerdeki performansıyla önemli başarı yakalamıştır.

Tom Hanks instagram hesabından takip edebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Mutlaka bilinmesi gereken IQ ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!