Ana Sayfa Astroloji 21 Mart Hangi Burç Oluyor?

21 Mart Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 21 mart hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, balık mı koç mu işte yazımızda.

0
1027
21 mart hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 21 mart hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

21 Mart Hangi Burç

Şimdi gelelim 21 mart hangi burç oluyor sorusuna. 20 şubat ile 20 mart tarihleri arasında doğduysanız burcunuz balık olacaktır. 21 marttan, mart sonuna kadar olan tüm tarihler ise koç burcu olacaklardır. Yani 20 mart dahil olmak üzere balık burcu; 21 mart dahil mart ayının sonuna kadar ise koç burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2023 ve 2024 yılında da yine aynı olacaktır.

21 mart hangi burç

21 Mart Hangi Burç: 21 mart gününde doğmuş olanlar koç burcu oluyorlar. 21 mart ile 20 nisan tarihleri arasında doğmuş olan herkes koç burcuna mensuptur. 20 şubat ile 20 mart tarihleri dahil doğanlar da balık burcudur.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)

KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ KADIN – ERKEK

koç burcunun özellikleri kadın erkek

Burçlar listesi içinde gelen ilk burç KOÇ’tur. Durağanlığı sevmezler, hareketli ve enerjik bir yapıları vardır. Pratik düşünce sistemleri ön plandadır. Kendi kararlarının doğru olduğunu düşünürler ve ilk söyledikleri tek şey genellikle “ben” olacaktır. Her yaptıkları işe coşkuyla başlarlar. Planlarını iyi yaparlar ve başarıya ulaşmak için kodlanmışlardır. Yaptıkları iş, merakını da cezbediyorsa, yaratıcılığı ön plana çıkarırlar ve bu süreçte başarılarından dolayı taktir edilme duygusu ön plana çıkar. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olurlar.

BENZER YAZILAR

21 mart hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

ASTROLOJİ kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz