Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaAstroloji21 Ocak Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

21 Ocak Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 21 ocak hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor. 21 ocak tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor, özellikleri nedir, hadi birlikte öğrenelim.

Kışın soğunun hissedildiği, yağmurlu ve kar yağışlı en güzel zamanlardan biri olan 21 ocak tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor merak edenler tarafından araştırılıyor. Yani 21 ocak hangi burç oluyor sorusunu ve bu burca mensup olanların özelliklerinden biraz bahsedeceğim.

21 OCAK HANGİ BURÇ

Şimdi gelelim 21 ocak hangi burç sorusuna. 23 aralık ile 20 ocak (dahil) tarihleri arasında doğduysanız burcunuz oğlak olacaktır. 21 ocaktan 19 şubat dahil tüm tarihler ise kova burcuna mensup olacaklardır. Yani 20 ocak dahil olmak üzere oğlak burcu; 21 ocak ve 19 şubat tarihine kadar ise kova burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır. Yani 21 ocak hangi burç oluyor sorusunun cevabı KOVA olacaktır.

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak)

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)

21 ocak hangi burç: 21 ocak gününde doğmuş olanlar kova burcu oluyorlar. 23 aralıktan 20 ocak tarihi dahil tüm tarihler ise oğlak burcuna mensup olacaklardır. Şimdi gelelim kova burcunun özellikleri bölümüne.

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

  • Elementi: Hava
  • Niteliği: Sabit
  • Gezegeni: Satürn
  • Rengi: Mavi yeşil
  • Taşı: Akuamarin
  • Günü: Cumartesi

Kova burcu özellikleri: Arkadaş ve dost canlısı, sosyal, yenilikçi, sıradışı, marjinal

Kova burcu erkeği: Evcimen olmaktan ziyade dışarıda bir hayatı tercih eden, arkadaşlıkları aileden önce gelen, farklı ve sıradışı erkeklerdir. Zeka ve akılcılıkları ile yol gösterirler, vizyoner bakış açılarıyla yaşadıkları topluma etki ederler.

Kova burcu kadını: Farklıdır, sıradışıdır, zekidir. Ona ayak uydurmak çok da kolay değildir, bulunduğu ortamla uyumunu kendi yaratır. Oldukça sosyal ve arkadaş canlısı olsalar da eş seçimleri zordur. Teknolojik cihaz ve araçlar vazgeçilmezleridir.

Burcun Tarzı: Orijinal ve yenilikçi tasarımlar, en yeni ve ultramodern çizgiler, tekonolojiyi çağrıştıran detaylar ve aksesuarlar, çağının ötesinde giyim anlayışı, çılgın ve sıradışı kıyafetler

Kova burcu anlaştığı burçlar: İkizler, Terazi, Aslan

Kova burcunun anlaşamadığı burçlar: Yengeç, Boğa, Koç

Burcun olumlu yönleri: İnsancıl, öğretici, özgürlükçü, yenilikçi, modern, farklı, sıradışı, zeki, akıllı, tarafsız, sosyal

Burcunun olumsuz yönleri: Asi ruhlu, başkaldıran, huzursuz, iğneleyici , sert çıkışlar yapabilen, duygusuz görünebilen

Kova burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


21 ocak hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!