Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaAstroloji22 Ekim Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

22 Ekim Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 22 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, terazi mi akrep mi işte yazımızda.

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 22 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

22 Ekim Hangi Burç

Şimdi gelelim 22 ekim hangi burç oluyor sorusuna. 24 eylül ile 23 ekim tarihleri arasında doğduysanız burcunuz terazi olacaktır. 24 ekimden, ekim sonuna kadar olan tüm tarihler ise akrep burcu olacaklardır. Yani 23 ekim dahil olmak üzere terazi burcu; 24 ekim dahil ekim ayının sonuna kadar ise akrep burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2024 ve 2025 yılında da yine aynı olacaktır.

22 ekim hangi burç

22 ekim gününde doğmuş olanlar terazi burcu oluyorlar. 24 eylül ile 23 ekim tarihleri arasında doğmuş olan herkes terazi burcuna mensuptur. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri dahil doğanlar da akrep burcudur.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)


22 ekim hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!