in

SevdimSevdim

22 Ekim Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 22 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, 22 ekim hangi burç terazi mi akrep mi işte detayı yazımızda…

22 ekim hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 22 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

22 Ekim Hangi Burç

Şimdi gelelim 22 ekim hangi burç oluyor sorusuna. 24 eylül ile 23 ekim tarihleri arasında doğduysanız burcunuz terazi olacaktır. 24 ekimden, ekim sonuna kadar olan tüm tarihler ise akrep burcu olacaklardır. Yani 23 ekim dahil olmak üzere terazi burcu; 24 ekim dahil ekim ayının sonuna kadar ise akrep burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2020 ve 2021 yılında da yine aynı olacaktır.

22 ekim gününde doğmuş olanlar terazi burcu oluyorlar. 24 eylül ile 23 ekim tarihleri arasında doğmuş olan herkes terazi burcuna mensuptur. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri dahil doğanlar da akrep burcudur.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Terazi burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


22 ekim hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
23 temmuz hangi burç

23 Temmuz Hangi Burç Oluyor?

22 kasım hangi burç

22 Kasım Hangi Burç Oluyor?