Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstroloji22 Haziran Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

22 Haziran Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 22 haziran hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor. 22 haziran tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor, özellikleri nedir, hadi birlikte öğrenelim.

Yaz sıcağının hissedildiği, tatil planlarının yapıldığı ve hatta tatil sezonunun en güzel ve hareketli zamanlarından biri olan 22 haziran tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor merak edenler tarafından araştırılıyor. Yani 22 haziran hangi burç oluyor sorusunu ve bu burca mensup olanların özelliklerinden biraz bahsedeceğim.

22 HAZİRAN HANGİ BURÇ

Şimdi gelelim 22 haziran hangi burç sorusuna. 22 mayıs ile 21 haziran (dahil) tarihleri arasında doğduysanız burcunuz ikizler olacaktır. 22 hazirandan 23 temmuz dahil tüm tarihler ise yengeç burcuna mensup olacaklardır. Yani 21 haziran dahil olmak üzere ikizler burcu; 22 haziran ve 23 temmuz tarihine kadar ise yengeç burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır. Yani 22 haziran hangi burç oluyor sorusunun cevabı YENGEÇ olacaktır.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz)

22 haziran hangi burç: 22 haziran gününde doğmuş olanlar yengeç burcu oluyorlar. 22 mayıs ile 21 haziran (dahil) tarihleri arasında doğduysanız ikizler olacaktır. Şimdi gelelim yengeç burcunun özellikleri bölümüne.

YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

  • Elementi: Su
  • Niteliği: Öncü
  • Gezegeni: Ay
  • Rengi: Mavi
  • Taşı: İnci
  • Günü: Pazartesi

Yengeç burcu özellikleri: Evine, annesine, ailesine, yurduna düşkün, duyarlı, hassas, yemeğe, sofraya meraklı, tarihsel konulara ilgili, müzik yeteneğine sahip

Yengeç burcu erkeği özellikleri: Annesine ve eşine düşkün, evine bağlı erkeklerdir. Mutfaktan, yemek yapmaktan, güzel sofralardan keyif alır. Algısı yüksek, anlayışlı, şefkatli ve merhametlidir ancak bunu abarttığında boğucu gelebilir.

Yengeç burcu kadını özellikleri: Güzel ve çekici kadınlardır, iyi bir eş ve anne olurlar, evlerinde zaman geçirmeyi, mutfakla ilgilenmeyi, yemek pişirmeyi ve yemeyi severler. Kadınlar, kadınsal konularla ve çocuklarla araları çok iyidir.

Yengeç Tarzı: Göğüs dekoltesini gösteren giysiler, yuvarlak kesimler, bol ve rahat elbiseler, yumuşak kumaşlar

Yengecin anlaştığı burçlar: Akrep, Balık, Oğlak

Yengecin anlaşamadığı burçlar: İkizler, Yay, Kova

Yengeç burcunun olumlu yönleri: Şefkatli, korumacı, derin ve içten seven, aileye düşkün, duygusal, sezgisel, hassas, duyarlı, fedakar, cefakar

Yengeç burcunun olumsuz yönleri: Ağır, sessiz, kolay anlaşılamayan, kaygılı, endişeli, şüpheci

Yengeç burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


22 haziran hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!