Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstroloji23 Temmuz Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

23 Temmuz Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 23 temmuz hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, yengeç mi aslan mı işte yazımızda.

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 23 temmuz hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

23 Temmuz Hangi Burç

Şimdi gelelim 23 temmuz hangi burç oluyor sorusuna. 22 haziran ile 23 temmuz tarihleri arasında doğduysanız burcunuz yengeç olacaktır. 24 temmuzdan, temmuz sonuna kadar olan tüm tarihler ise aslan burcu olacaklardır. Yani 23 temmuz dahil olmak üzere yengeç burcu; 24 temmuz dahil temmuz ayının sonuna kadar ise aslan burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2022 ve 2023 yılında da yine aynı olacaktır.

23 temmuz hangi burç

23 Temmuz gününde doğmuş olanlar yengeç burcu oluyorlar. 22 haziran ile 23 temmuz tarihleri arasında doğmuş olan herkes yengeç burcuna mensuptur. 24 Temmuz ve 21 ağustos tarihleri dahil doğanlar da Aslan burcudur.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)


23 temmuz hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!