in

SevdimSevdim

23 Temmuz Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 23 temmuz hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, 23 temmuz yengeç mi aslan mı işte detayı yazımızda…

23 temmuz hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 23 temmuz hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

23 Temmuz Hangi Burç

Şimdi gelelim 23 temmuz hangi burç oluyor sorusuna. 22 haziran ile 23 temmuz tarihleri arasında doğduysanız burcunuz yengeç olacaktır. 24 temmuzdan, temmuz sonuna kadar olan tüm tarihler ise aslan burcu olacaklardır. Yani 23 temmuz dahil olmak üzere yengeç burcu; 24 temmuz dahil temmuz ayının sonuna kadar ise aslan burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2020 ve 2021 yılında da yine aynı olacaktır.

23 Temmuz gününde doğmuş olanlar yengeç burcu oluyorlar. 22 haziran ile 23 temmuz tarihleri arasında doğmuş olan herkes yengeç burcuna mensuptur. 24 Temmuz ve 21 ağustos tarihleri dahil doğanlar da Aslan burcudur.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Aslan burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


23 temmuz hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

Loading…

0
23 eylül hangi burç

23 Eylül Hangi Burç Oluyor?

22 ekim hangi burç

22 Ekim Hangi Burç Oluyor?