Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaAstroloji24 Kasım Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

24 Kasım Hangi Burç Oluyor?

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 24 kasım hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

24 Kasım Hangi Burç

Şimdi gelelim 24 kasım hangi burç oluyor sorusuna. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğduysanız burcunuz akrep olacaktır. 24 kasımdan, kasım sonuna kadar olan tüm tarihler ise yay burcu olacaklardır. Yani 23 kasım dahil olmak üzere akrep burcu; 24 kasım dahil kasım ayının sonuna kadar ise yay burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır.

24 Kasım Hangi Burç: 24 kasım gününde doğmuş olanlar yay burcu oluyorlar. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğmuş olan herkes akrep burcuna mensuptur. 24 kasım ile 22 aralık tarihleri dahil doğanlar da yay burcudur.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Yay burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?

YAY BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

24 kasım hangi burç öğrendiniz, şimdi yay burcunun özellikleri hakkında bilgi verelim. Bu burca mensup olan insanlar çok yetenekli olurlar, özellikle önemli işleri hem kolay hem de başarıyla sonuçlandırırlar. Hayata pozitif bakarlar, içi dışı bir insanlardır. Gelecekle ilgili planlarını dikkatli yaparlar. Yani yay burcunu bir kelime ile özetlemek gerekirse o “görüyorum” olacaktır. Hayatlarında yaşadıklarından ders çıkaran bir burçtur. Çocukluk ve gençlik yıllarında yaptıkları hatalar, olgunluk döneminde yere daha sağlam basmalarını sağlar. Özgürlüklerine düşkündürler, bilmedikleri şeyleri araştırıp, keşfetmeyi severler. Yaylar çok yönlü ve ayni anda ilgilenebilecekleri birkaç konu olduğunda mutlu olan kişilerdir. Kendilerini yorgun hissediyorlarsa, o konudan sıkılmış demektir.

Yay burcunun kısaca özellikleri nelerdir? Yay burcu olan kişiler kadın erkek fark etmeksizin en çok hangi özellikleri ile tanınıyor?

Grup: Ateş/erkeksi/değişken
Yönetici Gezegen: Jupiter ve Neptün
Renk: Turkuaz, Mor
Uğurlu Taş: Firuze, Mavi topaz
Şanslı Sayı: 3
Şanslı Gün: Perşembe
Karşıt Burç: İkizler
Metal: Kalay


24 kasım hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız.

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

ASTROLOJİ kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!