3.3 C
İstanbul
Pazar, Mayıs 28, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGündem26 yaşındaki Alihan Karacan Türk Hava Kurumu’nda başkan oldu

Son Yazılar

26 yaşındaki Alihan Karacan Türk Hava Kurumu’nda başkan oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’ın 26 yaşındaki oğlu Alihan Karacan, 95 yıllık tarihiyle Cumhuriyet tarihinin en köklü kurumlarından Türk Hava Kurumu’nda (THK) en yüksek gelire sahip olan Eskişehir Şubesi’ne başkan olarak atandı!

26 yaşındaki Alihan Karacan’ın, THK’ya 17 Haziran’da üye olduğu, kurumun hiçbir kademesinde bir görev almadan doğrudan başkanlık görevine atandığı ortaya çıktı.

Karacan, THK İl Başkanlığı’nın yanı sıra Eskişehir Kızılay Başkan Yardımcılığı, Satranç Federasyonu İl Temsilciliği ve Kosova Fahri Konsolosluğu’nu gibi üstün yetenekler isteyen devlet işlerini eş zamanlı yürütme başarısını gösteriyor.

Böyle güçlü beyinler göreve hazır

Vatan aşkı ile devletin en üst kademelerinde, genç yaşlarında fedakarlık yaparak, hiçbir maddi beklenti olmadan görev almak isteyen AKP’li gençler sıraya girdi. Diğerlerine örnek olmalı ve devlet işinin tecrübe, bilgelik ve enerji istediği ututulmamalıdır.

Alihan Karacan 1 ayda nasıl başkan oldu

17 Hariran’da THK’ya üye olan Alihan Karacan’ın, devletin liyakat sisteminde hak ederek 1 ayda çok üztün bir performans ile Türk Hava Kurumu Eskişehir Şubesi’nin başkanı olması, bir takım FETÖ gruplarının hoşuna gitmese de, atama karar AK Parti tarafından onaylandı ve tebrik mesajlar ardı ardına gelmeye başladı. Alihan Karacan’ı tebrik ediyor, “bal tutan parmağını yalar” diyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!