Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAstroloji29 Mayıs Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

29 Mayıs Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 29 Mayıs hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor. 29 mayıs tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor, özellikleri nedir, hadi birlikte öğrenelim.

Doğanın canlandığı, havanın ısındığı en güzel zamanlardan biri olan 29 Mayıs tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor merak edenler tarafından araştırılıyor. Yani 29 mayıs hangi burç oluyor sorusunu ve bu burca mensup olanların özelliklerinden biraz bahsedeceğim.

29 MAYIS HANGİ BURÇ

Şimdi gelelim 29 mayıs hangi burç sorusuna. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğduysanız burcunuz boğa olacaktır. 22 mayıstan 21 haziran dahil tüm tarihler ise ikizler burcuna mensup olacaklardır. Yani 21 mayıs dahil olmak üzere boğa burcu; 22 mayıs tarihinden 21 haziran tarihine kadar ise ikizler burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2022 ve 2023 yılında da yine aynı olacaktır. Yani 29 mayıs hangi burç oluyor sorusunun cevabı İKİZLER olacaktır.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

29 Mayıs Hangi Burç: 29 mayıs gününde doğmuş olanlar ikizler burcu oluyorlar. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğduysanız boğa burcuna mensup olacaksınız.

İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ

İkizler erkeği ve kadını özellikleri bazı hususlarda değişse de, asla değişmeyecek özelliklerini aşağıda paylaşmak isterim:

  • Elementi: Hava
  • Niteliği: Pozitif, değişken
  • Gezegeni: Merkür
  • Rengi: Sarı, gri,mavi,açık mavi, siyah
  • Taşı: Akik
  • Günü: Çarşamba

İkizler burcu özellikleri:

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Düşünüyorum’ dur. Fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

İkizler burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


29 Mayıs hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!