in

KızgınKızgın

36 Yaşındaki 3 Çocuk Babası Köy İmamı, Çocuk İstismarı İddiası İle Tutuklandı

Çocuk istismarı haberleri maalesef gelmeye devam ediyor. Van’ın Gevaş ilçesine bağlı Aladüz köyünün imamı 36 yaşındaki 3 çocuk babası T.B., 9 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı.

Çocuk İstismarı
Çocuk İstismarı

Sözcü gazetesinde yazılarını yazmaya başlayan İsmail Saymaz’ın haberine göre, Van’da 36 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası bir köy imamı çocuk istismarından cezaevine gönderildi.

Van’ın Gevaş ilçesine bağlı Aladüz Köyü’nde 6 yıldan beri imamlık yapan 3 çocuk babası 36 yaşındaki imam T.B., kitap almak için camiye gelen 9 yaşındaki İ.B. adlı kız çocuğunu pantolonunu çıkararak elle taciz etmekle suçlandı. Küçük kız çocuğu verdiği ifadesinde şunları söylemiş:

3 arkadaşım ve kardeşim ile camiye kitap almaya gittik. Hoca diğerlerini kovdu. Beni kolumdan tutup yukarıya çıkardı. Pantolonumu çıkarmamı istedi. Çıkarmak istemedim. Zorla çıkardı. Parmağıyla cinsel organıma dokundu. Kolunu ısırıp kafasına yumruk atarak kaçtım.

Anne S.B. ise kızını saklanırken bulduğunu söyledi ve ekledi: “Kızım iki eli ağzında korkar bir halde duruyordu. Ne olduğunu sorduğumda ‘Anne, ben indirmedim‘ dedi.”

İmam T.B. iddiayı yalanladı, avukatı ise çocuğun zeka geriliğinin bulunduğunu ileri sürdü. T.B., Gevaş Sulh Ceza Hakimliği tarafından çocuğun basit istismarı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Korona Virüste İkinci Dalga Yaklaşıyor

İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tükek: İkinci Dalga Yaklaşıyor

İngiltere'de Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'nda Donald Fear Efsanesi Ödülü Kaptı

İngiltere’de Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’nda Donald Fear Efsanesi Ödülü Kaptı