Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaSinemaNetflix, Hulu ve Daha Fazlasında Bu Hafta İzlenebilecek En İyi 7 Yeni...

Son Yazılar

Netflix, Hulu ve Daha Fazlasında Bu Hafta İzlenebilecek En İyi 7 Yeni Film (9-15 Ocak)

9-15 Ocak 2023 haftasında izlenebilecek en iyi ve yeni filmler, işte Ocak 2023 ayında izleyebileceğiniz en iyi 7 film önerisi.

9-15 Ocak 2023 haftasında yayınlanacak en yeni ve en iyi filmler listesi herkes için bir şeyler sunuyor. Ve bu hafta, Rob Lowe hayranlarını gerçekten mutlu olacak.

Ve bu kez, eski Parks and Recreation dizisi oyuncuları gerçekten vahşi doğaya çıkıyor. Bu yeni Netflix filminde, kendisinin ve oğlunun kayıp köpeğini bulabileceklerine gerçekten inanan bir babayı oynuyor. Ve kendine güveni o kadar güçlü ki, ikisinin Apalaş Dağları’nda dolaşmaları gerekecek.

9-15 ocak 2023 en yeni filmler

Ardından, Top Gun: Maverick‘i seven ama aynı zamanda karamsar bir dönem parçası isteyen herkes için Devotion, yardımcı pilot ‘Hangman’ı kokpite geri getiriyor. Peacock’ta, Scream yazarı Kevin Williamson’ın yazdığı bir Covid-dönemi filmimiz var ve Hulu’nun The Drop‘u ilgi çekici bir kara komedi gibi görünüyor.

Başka bir yerde, isteğe bağlı ücretli video dünyasında, Nicolas Cage bir kovboy ve Country müzik ikonu Tanya Tucker yeniden ekranlara geliyor.

İşte 9-15 Ocak 2023 haftasında internette izlenecek en yeni ve en iyi filmler:

Devotion

Devotion, aslında Top Gun: Maverick’ten önce gelir (ilk yapıldığı için), ancak ilkinin Tom Cruise gişe rekorları kıran filminin geride bıraktığı meşhur jet uçağı görüntüleri nasıl yararlanabileceğini görmek zor değil. Ancak Devotion, Maverick’te Glen Powell, ABD’nin kahraman pilotu Tom Hudner’ı canlandırırken, bu filmde Jonathan Majors rol alıyor. Asteğmen Jesse Brown, 1950’de siyahi bir pilot olmak kolay olmadığı için yıllar boyunca kendisine söylenen nefret dolu şeyleri içine atarak kendini motive ediyor.

Daha incelikli bir savaş filmi olduğu için çok beğenilen Devotion, Hudner ve Brown arasında gelişen dostluk bağını konu alıyor. Her iki adam da güçlü ama sessiz tipte karakterlere sahip. Ve Majors’ın performansıyla Devotion göz kamaştırıyor.

Paramount Plus veya Prime Video‘dan satın alıp izleyebilirsiniz.

The Return of Tanya Tucker

Tanya Tucker’ın Dönüşü: Belgeselci Kathlyn Horan’dan Brandi Carlile ve Tanya Tucker‘ın kapsamlı ve etkileyici kariyeri veya onların geçmişini ve country müzik endüstrisindeki boşlukları keşfetmesiyle ilgili değil. Bunun yerine Horan, Brandi Carlile’nin desteği ve Tucker’ın müziğine ve başarılarına olan tutkusu sayesinde The Return of Tanya Tucker’ı efsane için yeni bir başlangıç haline getiriyor.

Belgesel ve biyografi türünü seviyorsanız, 9-15 Ocak 2023 en yeni ve en iyi filmler arasında listelediğimiz bu yapımı kaçırmayın.

Prime Video‘dan Satın Alın (10 Ocak Salı Günü Yayınlanıyor)

Kayıp Köpek

Daha önce Gonker adında bir köpekle tanışmamıştık ve Kayıp Köpek filminin maceracı ruhu, bize Netflix en iyi aile filmleri listemize yeni bir ilave olacağını gösteriyor. Kayıp Köpek’de Gonker adlı sevimli köpek kaybolmuştur ve onu bulmak sahibi Fielding Marshall (Johnny Berchtold) ile babası John’a (Rob Lowe) kalmıştır.

Ve Gonker’in hayatta kalabilmesi için ilaçlarının iki haftada bir uygulanması gerektiğinden, zaman son derece önemlidir. Fielding ve John her türden yabancıyla uğraşırken, Gonker gerçekten tüm çevre tarafından bilinir hale geliyor. Bu arada John, köpeği bulacaklarına neredeyse emin. Kayıp Köpek, birçok kişinin kendinden bir şeyler bulabileceği güzel bir yapım. İzlemenizi tavsiye ederim.

13 Ocak Cuma gününden itibaren Netflix’te izleyin.

Sick

Korku filmlerinin müdavimiyseniz, bu yapımı sakın kaçırmayın. Covid zamanlarında yaşam hakkında bir korku filmi çekilmesi an meselesiydi. Kevin Williamson’ın (Scream) ortak yazdığı Sick, Parker (Gideon Adlon) ve Miri (Bethlehem Million) adlı arkadaşların büyük ve alışılmışın dışında bir evde tatil yapmasını konu alıyor.

İşte özet: “Pandemi sürekli olarak dünyayı durma noktasına getirirken, Parker ve en yakın arkadaşı Miri, ailenin göl evinde tek başlarına karantinaya girmeye karar verirler – fakat evde yalnız değillerdir.

Peacock‘tan izleyebilirsiniz.

The Drop

Hulu’nun The Dropout’u veya NBC’nin The Slap’ıyla karıştırılmaması gereken Hulu’nun The Drop’u, bir bebeği kimin kucağına aldığı konusunda neden dikkatli olmanız gerektiğine dair kara bir komedi. Anna Konkle (PEN15’ten), arkadaşının (Aparna Nancherla) bebeğini yanlışlıkla düşüren Lex’i canlandırıyor. İşte o an muhteşem bir ada tatilinin cehenneme dönüştüğü an. Bilirsiniz, Lex ve kocası Mani’nin (Jermaine Fowler) planladıkları tatil için mükemmel bir yerin nasıl sıkıntılar yumağına dönüşeceğini izleyeceksiniz.

Yardımcı oyuncular arasında Jillian Bell (Workaholics, 22 Jump Street), Jennifer Lafleur (Nope), Joshua Leonard (The Blair Witch Project) ve Robin Thede (A Black Lady Sketch Show) gibi birçok tanıdık yüz göreceksiniz. Lex ve Mani’yi ebeveyn olmaya ne kadar hazır olduklarına dair sorularla dolduran harika bir kadro.

Komedi ve Dram türünü seviyorsanız, 9-15 Ocak 2023 en yeni ve en iyi filmler arasında listelediğimiz bu yapımı kaçırmayın.

13 Ocak Cuma gününden itibaren Hulu‘da izleyebilirsiniz.

The Old Way

Nicolas Cage, Drakula’yı veya kendisini oynamakla meşgul olmadığı zamanlarda, özgeçmişine “Western” kelimesini ekleyerek bu yeni filmde rol aldı. Bu intikam hikayesi, Cage’i tabancasını bırakmış emekli silahşör Colton Briggs olarak karşımıza çıkarır. Şimdi – karısını tehlikeye atan manyaklar tarafından – geride bıraktığı şiddetin içine geri çekilen Colton, hala günü kurtaracak kadar çevik olduğunu kanıtlıyor.

Ancak karısını tek başına kurtaramaz. Colton, 12 yaşındaki kızına (Ryan Kiera Armstrong) nasıl ateş edileceğini ve yaralanırsa ne yapacağını öğreterek tam anlamıyla onu hazırlıyor. Peki baba kız, annelerini kurtarmak için nasıl maceralara atılacak?

13 Ocak Cuma gününden itibaren Prime Video‘dan satın alıp izleyin.

Pretty Problems

Şimdiye kadar The White Lotus ve The Glass Onion‘u duymuşsunuzdur. Öyleyse neden daha zengin insanlarla ve onların … şirin sorunlarıyla gerçek hayattan uzaklaşmıyorsunuz? Bu hafta AMC Plus’ta yayınlanacak olan Pretty Problems‘i sakın kaçırmayın. Konusuna gelecek olursak: Profesyonel işlerinde ve evliliklerinde çıkmaza giren Lindsay (Britt Rentschler) ve Jack (Michael Tennant), ultra zengin bir ev kadını olan Cat Flax (JJ Nolan) ile tanışır ve onun bir davetine katılırlar. Bir tepenin üzerindeki büyük cam kutu eve vardıklarında, kendi hayatlarının ne kadar basit olduğunu anlamaya başlarlar.

13 Ocak Cuma gününden itibaren AMC Plus‘tan izleyin.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!