in

HadiiHadii

9 Kere Leyla iMDB Puanı Düştü

9 Kere Leyla iMDB puanı düştü. Peki neden? 4 Aralıkta sinema severlerin Netflix üzerinden izlediği filmle ilgili ilk izlenimler nasıl, işte 9 Kere Leyla iMDB puanı ile ilgili yazımız.

9 kere leyla imdb

Ezel Akay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrollerini Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu’nun paylaştığı ‘9 Kere Leyla’ filmi 4 Aralıkta Netflix’te izleyicilerin beğenisine sunuldu. Fakat izleyenlerin 9 Kere Leyla iMDB Puanı düşürmesi dikkatlerden kaçmadı.

Normal şartlarda Mart 2020’de vizyona girmesi planlanan film. Korona virüs salgını sebebiyle vizyona girememişti. Ertelenmesi elbette kötü oldu fakat Netflix’te yayınlanacak olması da muhteşem olmuştu. 9 Kere Leyla filmini Netflix üyeliği olan herkes 4 Aralık tarihinde izlemeye başladı. Fakat 9 Kere Leyla filminin 6,8 ile başlayan iMDB Puanı 3,8’e kadar düştü.

9 Kere Leyla Konusu Oyuncuları, iMDB Puanı

Henüz yeterli izleyici seviyesine ulaşmamasından dolayı, filmle ilgili gerçek değerlendirmeye yaklaşık 4-5 ay sonra ulaşılacağı düşünülüyor. Fakat 4 aralık tarihinden 4 gün sonra 6,8 puandan 3,8 puana düşmesi düşündürücü. Gerek oyuncuları ve senaryosu gerekse sokağa çıkma yasaklarının olduğu bu günlerde 9 Kere Leyla iMDB puanı takibimizde, bakalım ilerleyen günlerde kaç puana ulaşacak.


Takiye.com’u twitter ya da google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

En popüler sinema ve film yazılarımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
jennifer grout bakara suresi

ABD’li Şarkıcı Jennifer Grout Bakara Suresi Okudu! İşte Çok İzlenen Âmene’r-Rasûlü Videosu

gonca vuslateri şahin kendirci

İbo Show Programına Katılan Gonca Vuslateri Kırmızı Ceketi Sosyal Medyanın Gündeminde