in ,

HadiiHadii

ABD Başkanı Trump Korona Virüsüne Yakalandı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın danışmanlarından olan Hope Hicks’in korona virüsüne yakalandığı haberi ile başkan karantinaya girmişti. Fakat uygulanan testlerden sonra Trump’ın ve eşi Melania Trump’ın da korona virüsüne yakalandığı ortaya çıktı.

Donald Trump Korona Virüsüne Yakalandı

Donald Trump Korona Virüse Yakalandı

Korona virüsü tüm dünyada ölümlere sebep olmaya devam ederken, salgından oldukça etkilenen ABD’de Başkan Donald Trump da virüse yakalandığı duyuruldu.

Donald Trump’ın danışmanlarından olan Hope Hicks’in testlerinin pozitif çıkmasıyla, Beyaz Saray’da alarm durumuna geçilmişti. Donald Trump’la birlikte sık sık Air Force One ile seyahat eden danışman Hicks’in, Ohio’da Biden’la televizyonda karşı karşıya geldiği etkinlikte de Trump’a eşlik ettiği öğrenildi.

Hope Hicks’in korona virüse yakalanması üzerine Donald Trump ve eşi Melania Trump da karantinaya girdiler. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Trump, “Hope Hicks hiç ara vermeden çok sıkı çalışan biri. Covid-19 testleri pozitif çıktı. Korkunç! Risk olduğunu biliyordu ama o genç. First Lady ve ben test sonuçlarımızı bekliyoruz. Bu süreçte karantina sürecine başlayacağız” dedi.

BUNU DA ATLATACAĞIZ

Test sonuçlarını da kendi twitter hesabından duyuran Başkan Trump, “First Lady ve benim Covid-19 testlerimiz pozitif çıktı. Karantina ve iyileşme sürecimize hemen başlayacağız. Bunu beraber atlatacağız” ifadelerini kullandı.

Korona Virüsü Hafife Aldı

Başkanlık seçimlerinde kaybetmeye tahammülü olmayan Trump’ın, düzenlediği mitinglerde korona virüse adeta kafa tuttuğu yapılan eleştiriler arasında.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Birleşmiş Milletler

Libya Anlaşması Birleşmiş Milletler Tarafından Tescillendi

Tuğba Keleş’i Katleden Psikopat Erdoğan Küpeli Öldü

Tuğba Keleş’i Katleden Psikopat Erdoğan Küpeli Öldü