Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaSözlerAblaya Doğum Günü Mesajı

Son Yazılar

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Ablaya doğum günü mesajı özenle seçilmeli, uzun, kısa, komik, anlamlı ya da duygusal sözler olsun, mutlaka içten gelmeli ve paylaşılmalı.

Ablamızın doğum gününü kutlarken özenle seçilmiş, ona özel, anılarınızı hatırlatacak sözlerle ifade etmeniz gerekir. Bu sayfamızda sizlerle başka yerde bulamayacağınız resimli ablaya doğum günü mesajları bulacaksınız. Abla için yeni yaşında gönderilecek doğum günü mesajı ile ilişkinizi daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Eski anılarınızdan bahsederek doğum gününe bağlamak müthiş bir kutlama mesajı yaratmanıza sebep olacaktır. Mesela, “Küçüklükten beri birlikteyiz, aynı odayı paylaştık, birlikte okula gittik, kavga ettik, küstük, hayatı öğrendik, şimdi ise çocuklarımız kardeş oldu. Sensiz bir hayat düşünemiyorum. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun…” çok güzel bir mesaj olabilir. Yani klişelerden uzak, sıcacık, samimi bir mesajı aklınızda tasarlamalısınız. İşte bu yazımızda Ablaya doğum günü mesajı için size fikirler vereceğim.

ablaya doğum günü mesajı uzun

Benzer Yazı: Kardeşe Doğum Günü Mesajı

İkinci annemiz olan, bizi koruyup kollayan ablalarınız için Ablaya özel doğum günü mesajı uzun olarak bu sayfamızda bulacaksınız. Ablaya doğum günü mesajı kısa şeklinde de sözleri sizler için hazırladık. En zor zamanlarımızda başımızı omuzuna yasladığımız, dertlerimizi, sırlarımızı, yaramazlıklarımızı hiç çekinmeden anlattığımız ve çözüm bulmasını beklediğimiz değerli kardeşimiz için güzel bir yaş günü kutlaması yapmamız gerekir. İşte ablaya gönderilebilecek doğum günü için sözler ve mesajlar arıyorsanız buradaki resimli kartları kullanarak whatsapp, instagram veya facebook üzerinden duygularınızı paylaşabilirsiniz.

Ablaya Uzun Doğum Günü Mesajı

Sevgili Ablam, iyi ki benim hayatımdasın ve benim ablamsın. Senin varlığın bile bana büyük cesaret veriyor. Gölgen üzerimden eksik olmasın İnşallah! İyi ki doğdun canım ablam.

ablaya doğum günü mesajı uzun

Senin kardeşin olmakla gurur duyuyorum ablacığım! Kaç yaşında olursan ol, ne olursa olsun seni çok seveceğim. İyi ki doğdun benim güzel ablam… (ablaya doğum günü mesajı uzun)

ablaya doğum günü mesajı uzun

Yıllarca yüzümü güldürmeye ve kendimi mutsuz hissettiğimde yanımda olmaya çalıştın. Değerini belki küçükken anlamadım, çok da kavga ettik ama iyi ki benim ablam olmuşsun. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun canım ablam.

ablaya doğum günü mesajı uzun

Bu özel günün anlamı benim için çok büyük. Çünkü sen doğmuşsun ve sonra da ben. Benim ablam olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayattaki bütün güzelliklerin başta ben olmak üzere eksilmemesini dilerim. İyi ki doğdun ablam… (ablaya doğum günü mesajı uzun)

ablaya doğum günü mesajı kısa

Bugün seninle uzun uzun zaman geçirip, mumlara birlikte üflemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun dünyalar güzeli ablam, seni seviyorum.

ablaya doğum günü mesajı kısa

Küçükken ne çok kavga ediyorduk değil mi? Ama sen bana hep şefkatle yaklaşıyordun. Bana kıyamıyordun. Ama onlar çocukkendi, artık sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumun farkındayım. Doğum günün kutlu olsun harika ablam benim. (ablaya doğum günü mesajı uzun)

ablaya doğum günü mesajı kısa

Ablaya Kısa Doğum Günü Mesajı

Mutluluğun, neşen, umutların, dileklerin yağmur kadar berrak ve çok olsun ablacığım, nice yaşlara!

ablaya doğum günü mesajı kısa

Yaşın kaç olursa olsun hala güzelsin daha da güzelleştin, en güzel günler hep seninle olsun abla, nice yıllara.

Ağladım, mutsuz oldum, hayal kırıklıklarım oldu, kavga ettim ama sen hep benim yanımdaydın. Seni çok seviyorum abla! Nice yıllara canım ablacığım!

Senin hayatımda var olman bile benim için en büyük hediyedir canım ablam! Doğum günün kutlu olsun… (ablaya doğum günü mesajı uzun)

Bence senden daha şefkatli ve düşünceli bir abla daha yoktur… Doğum günün kutlu olsun, her zaman yan yana olalım isterdim ama maalesef ayrı düştük. Fakat kalbim her zaman seninle. Yeni yaşın sana çok istediğin mutluluğu hep getirsin.

Ablaya Duygusal Doğum Günü Mesajı

Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara…

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Bana her zaman gülümsemeyi öğrettin, canım gül yüzlü ablam. Şimdi bu güzel günde de ben senin yüzünü güldürmek istiyorum, iyi ki varsın, doğum gününü kutlarım.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım… (ablaya doğum günü mesajı uzun)

Senin gibi bir ablam olduğu için o kadar çok şanslıyım ki abla, ben de iyi ki senin kardeşinim. Doğum gününü kutlarım, canım ablacığım!

Canım ablacığım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum.

Küçüklükten beri birlikteyiz, aynı odayı paylaştık, birlikte okula gittik, kavga ettik, küstük, hayatı öğrendik, şimdi ise çocuklarımız kardeş oldu. Sensiz bir hayat düşünemiyorum. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Sevgide, umutta, dileklerinde, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik ablam. Nice mutlu yaşlara.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Mutlu seneler dilerim güzel ablam, iyi ki benim ablam olmuşsun. Seni çok seviyorum.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!