in

KızgınKızgın

Adnan Oktar 69 Bin TL’lik Prezervatif Sorusuna: ‘Genç Çocuklar, Kullanıyorlardır’

Adnan Oktar’dan 69 Bin liralık prezervatif için komik savunma!

Adnan Oktar Prezervatif

Adnan Oktar ve müritleri olduğu iddia edilen 226 sanık hakkında açılan davaya bugün devam edildi. Yargı, evde bulunan 69 bin TL’lik prezervatif sorulan Oktar, ‘O kadar olduğunu sanmıyorum. Genç çocuklar, kadın arkadaşları vardır. Kullanıyordur’ dedi.

İstanbul’da yapılan yargılamaya Adnan Oktar, Oktar Babuna, Tarkan Yavaş, Ayşegül Hüma Babuna’nın da aralarında bulunduğu tutuklu sanıklar ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı.

Bugünkü duruşmada Adnan Oktar’ın ek iddianame ve şikayetçilerin beyanlarına karşı savunması alındı.

MAAŞI 3000 TL AMA LÜKS İÇİNDE

Adnan Oktar, 3000 TL’lik maaşla nasıl lüks içinde yaşadığını, boğaza nazır villada nasıl kaldığını, lüks arabalara nasıl bindiğini şöyle açıkladı: ‘Malım mülküm yok. Dragos’taki evin kirasını ben ödemiyorum. Arkadaşım ödüyor. Pahalı ama. Normal bir yer değil. Taktığım 300 bin TL’lik saat bana ait değil, arkadaşıma ait’ dedi.

300 BİN LİRALIK SAAT KİMİN

Mahkeme başkanı ‘300 bin TL’lik saat hangi arkadaşına ait” diye sorduğu Adnan Oktar, “Hatırlamıyorum, bir kaç kere el değiştirdi’ diye yanıtladı. ‘Galiba Seçim Köse’ye ait. Arabalar da arkadaşlarıma ait’ diye yanıtladı.

SEKS VE ÇOK EŞLİLİK MÜSLÜMANLIKTANMIŞ

“Kalbimde coşkun bir sevgi var kadınlara ilişkin. Sevgi insanların bir vasfıdır, Müslüman’ın vasfıdır. Her şey sevgi içindir. Şu mahkeme de sevgi içindir” sözleri ile yanıtladı.

69 BİN LİRALIK PREZERVATİF

Evde bulunan 69 bin TL’lik prezervatif ve çok sayıda doğu kontrol hapı sorulan Oktar, “Kadın doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de kullanılıyor. Prezervatif o kadar miktarda sanmıyorum. Genç çocuk, kadın arkadaşları vardır. Kullanıyordur” dedi.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
MIUI 12 Güncellemesi

Xiaomi Telefonlar MIUI 12 Güncellemesi Ne Zaman Alacak

Enis Berberoğlu'nun Yeniden Yargılanma Talebine Ret

Anayasa Mahkemesi Kararına Rağmen Enis Berberoğlu’nun Yeniden Yargılanma Talebine Ret