in

SevdimSevdim

Adnan Oktar’a Ne Kadar Hapis Cezası İstendi? Adnan Oktar Davası Ne Oldu?

Adnan Oktar ne kadar hapis cezası isteniyor, Adnan Oktar davasında son durum nedir, savcı mütalaasında ne kadar ceza istedi, ayrıntıları yazımızda.

adnan oktar davası

Adnan Oktar kedicikleri ve kendine has dansı ile gündemden düşmeyen biriydi. Silahlı terör örgütü kurma şüphesiyle göz altına alınmış ve tutuklu yargılanmasına başlanmıştı. Peki Adnan Oktar davası ile ilgili son durum nedir, detayı yazımızda.

Adnan Oktar suç örgütü ile ilgili görülen davada savcı esas hakkındaki mütalaasını hazırladı. Savcı mütalaasında, sanık Adnan Oktar’ın 150 yıldan 1.365 yıla kadar hapsini istedi.

Ayrıca örgüt yöneticisi konumunda olan aralarında Ayşegül Babuna, Yeliz Sucu, Sinem Hacer Tezyapar, Merve Büyükbayrak, Aylin Atmaca, Alev Babuna ve Ulviye Didem Ürer’in de bulunduğu 13 sanığın “silahlı örgüt yöneticisi olmak” suçundan 5’er yıldan 12’şer yıla kadar hapisleri ve örgüt faaliyetleri kapsamında işlenen tüm suçlardan cezalandırılmaları talep edildi.

Mütalaada, örgüt yöneticisi konumundaki olduğu öne sürülen erkek sanıklar için, çok sayıda cinsel suçtan 63 yıl ile 396 yıl arasında hapis cezası istendi.


Adnan Oktar’ın 69 Bin TL’lik prezervatif olayını okumuş muydunuz?

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
aliexpress alışveriş nasıl yapılır

AliExpress’ten Alışveriş Yapmak, Türkçe Aliexpress Rehberi

flörte sorulacak sorular

Flörte Sorulacak Sorular ve Flörtle Konuşulacak Konular Ne Olabilir