in

SevdimSevdim

Ahmet Hamdi Çamlı Nereden Mezun? Diploması Nerede? Boğaziçi Üniversitesi’ni Neden Hedef Aldı!

Ahmet Hamdi Çamlı ne mezunudur, nereden mezun, hangi üniversiteden? Ahmet Hamdi Çamlı diploması nerede?

ahmet hamdi çamlı nereden mezun

Twitter hesabından açıklama yapan AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı, Boğaziçi Üniversitesi’nin “dinsiz gençler yetiştirmek için” kurulduğunu söyledi. Peki Ahmet Hamdi Çamlı ne mezunudur, nereden mezun, hangi üniversiteden? Ahmet Hamdi Çamlı diploması nerede?

Çamlı, “Her ne kadar para babası Robert ve misyoner Hamlin tarafından kurulmuş olsa da… Bu milletin çocuklarını seküler yetiştirmek, dinsiz yetiştirmek için kurulmuş olsa da bu milletin damarlarındaki imanın tezahürü olarak süreç içerisinde orada gerçekten vatana millete hizmet eden gençler de çıktı” ifadelerini kullandı. Çamlı’nın daha sonra söz konusu paylaşımını sildiği görüldü. Peki Ahmet Hamdi Çamlı ne mezunudur, nereden mezun, hangi üniversiteden? Ahmet Hamdi Çamlı diploması nerede?

26. Dönem İstanbul Milletvekili iken Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) web sitesindeki biyografisinde “Gazeteci, Ticaret; Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümünü bitirdi. İlahiyat eğitimine devam etmektedir.” denilen Ahmet Hamdi Çamlı, 27. Dönem Milletvekili olunca biyografisine sadece “Ticaret ile uğraşmaktadır. İlahiyat mezunudur.” ibareleri yer aldı.

AHMET HAMDİ ÇAMLI DİPLOMASI NEREDE

ahmet hamdi çamlı nereden mezun
26. Dönem Biyografisi

Peki Boğaziçi Üniversitesi’nin dinsiz yetiştirmek için kurulmuş bir kurum olduğunu belirten Ahmet Hamdi Çamlı’nın Amerikan Newport Üniversitesi’nden aldığı diploma merak konusu oldu?

AHMET HAMDİ ÇAMLI NE MEZUNU

ahmet hamdi çamlı hangi üniversiteden mezun
27. Dönem Biyografisi

27. Dönem Milletvekili seçildiğinde TBMM web sitesinden, Sayın Ahmet Hamdi Çamlı diploması ve mezuniyeti yazısının çıkarıldığı görülmektedir. Peki, gerçekten Ahmet Hamdi Çamlı diploması nerede, ne mezunu?

NEWPORT ONİVERSİTESİ

ahmet hamdi çamlı diploması

Adalet ve Kalkınma Partisi resmi web sitesinde ise Ahmet Hamdi Çamlı’nın nereden mezun olduğu açık şekilde yazılmıştır: NEWPORT ONİVERSİTESİ. Merak konusu olan soru ise şu Newport Oniversitesi’nden mezun olan Ahmet Hamdi Çamlı diploması nerede?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
korona virüs aşı randevusu nereden alınır

Korona Virüs Aşı Randevuları Nereden Alınır? Sorgulama Nasıl Yapılır? Randevu Nasıl Alınır?

muhammed aydın ferrari

Faizsiz Ev Sloganından Ferrari’ye: Muhammed Aydın Kimdir?