in

KızgınKızgın

AKP MKYK Üyesi 1997 Doğumlu Hatice Merve Tatar, Korona Aşısı Olmadığını Belirtti

1997 doğumlu AKP MKYK Üyesi Hatice Merve Tatar, korona aşısı oldu iddialarına twitter hesabı üzerinden cevap verdi: “Aşı olmadım!”

hatice merve tatar korona aşısı

Sınırlı sayıda getirilebilen Çin aşısı olarak da bilinen CoronaVac aşısının, öncelikle sağlık çalışanlarına yapılacağı duyurulmuşken, siyasilerin bir bir aşı yaptırması eleştirilere neden oldu. Bir çok kişi twitter üzerinden #ProtestoEdiyorum hashtag’i üzerinden duygularını ifade etti. Peki insanların protesto ettiği 1997 doğumlu MKYK üyesi Hatice Merve Tatar korona aşısı oldu mu?

Sağlık çalışanlarının öncelikli olduğu aşı uygulamasında AKP MKYK Üyesi 23 yaşındaki Hatice Merve Tatar’ın da aşı yaptırdığına yönelik iddiaların yer alması sosyal medyada tepki çekti. Konuyla ilgili açıklama yapan Tatar ise aşı olmadığını ifade etti.

ERDOĞAN MKYK DEDİ

Aşı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı: “Aşılarımız gelir gelmez bakanımız ilk aşıyı ben yaptıracağım dedi ve dün yaptırdı. Bilim Kurulu üyelerimiz aynı şekilde yaptırdı. Ben de aynı şekilde aşıyı yaptıracağım demiştim. Ben de bu akşam Merkez Karar’daki milletvekili arkadaşlarım ve diğer arkadaşlarım da burada aşıları yaptırdık, yaptırıyoruz.

HATİCE MERVE TATAR AŞI OLDU MU?

AKP MKYK Üyeleri arasında yer alan 23 yaşındaki Hatice Merve Tatar’ın da aşı yaptıranlar arasında yer aldığına yönelik iddialar sosyal medyada tepki çekti.

Twitter üzerinden açıklama yapan Hatice Merve Tatar, “Ben aşı olmadım. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve aşı olacak diğer MKYK Üyelerimize destek olmak için oradaydım” dedi.

“Bu arada şunu da eklemeden geçemeyeceğim. Benim gözlerim gerçek bir TATAR olduğum için böyle çekik.”

hatice merve tatar korona aşısı

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
un kurdu çekirge, hamam böceği yenir mi

Çekirge, Hamam Böceği ve Un Kurdu Sofraların Ana Yemeği Olabilir!

romantik komedi filmleri

Romantik Komedi Filmleri