Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep mükemmel bir adamdır ve Akrep erkek özellikleri çekici bir güvene sahiptir ve öz farkındalığını tüm hücrelerinde hisseder. Bu adam kendini oldukça iyi anlıyor ve siz de onu anlamak için zaman ayırdığınızda memnun olacak ve sizi daha çok sevecektir. İşte bu yazımda sizlerle akrep burcu erkeği özellikleri, cinsellik, aşk hayatı, nasıl sevişir, sevmiyorsa nasıl davranır, fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır merak edenlerin tüm sorularını yanıtlayacağım.

AKREP BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Akrep’in özgüveni bazı çiftler için bir engel olabilir, ancak kendinize eşit derecede güveniyorsanız, bu adamla müthiş bir ilişki yaşayabilirsiniz. Akrep erkeğinin hayatındaki kadından beklediği veya istediği son şey kendinden şüphe etmektir. Dünyayı onun yanında deneyimlemek için bir eşitine ihtiyacı var. Akrep burcu erkeği temel özellikleri ise şunlardır:

 • Aşırı kıskançlık
 • Affedememe
 • Aşırı
 • Rekabetçi
 • Cinselliğe önem veren
 • Şiirsel ve düşünceli

AŞIRILIKLARIN ADAMI

Akrep burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanı hayatın zevklerinin çoğunda aşırıya kaçma eğiliminde olmasıdır. Bu, kontrol edilmediği takdirde zararlı ve hatta yaşamı tehdit eden bir kusur haline gelebilecek aşırı riskli bir yaşama yol açabilir. Akrep erkeği disiplini öğrenmelidir; bu onun direneceği kötü bir konudur. Tutkulu dürtülerinden bazılarını kontrol edebilirse, bunun için daha güçlü bir erkek olacak ve daha uzun, daha tatmin edici bir hayatın tadını çıkaracak.

AKREP BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ – AŞK

Aşk, akrep burcu erkeği özellikleri içinde eğlence amacıyla bakmadığı bir duygudur. Akrep erkeği için aşk, ne kadar tutkulu ve özel olursa o kadar tatmin edicidir. Sana karşı sevgi hissetmiyorsa, Akrep asla seviyormuş gibi yapmaz, ümit vermez. Akrep için gerçek duygular tutkunun ve bütünlüğün zirvesidir ve aşk söz konusu olduğunda her şeyi hissetmek ister. Tutkulu bir aşk ilişkisinin sancılarında boğulacak ve her saniyesinin tadını çıkaracak bir erkektir.

AKREP ERKEĞİ İLE OYUN OYNANMAZ

Asla Akrep’in kalbiyle oynama. Konu aşk olunca oyun oynamak yasak. Kalbinizi ve ruhunuzu bu sevgiliye vermeden önce, onun hakkında gerçekten ciddi olduğunuzdan emin olun. Aşk, Akrep için yoğun ve ciddi bir iştir. Sadece eğlence ve heyecan için bir ilişki arıyorsanız, bunu akreple gerçekleştiremezsiniz, gazabı büyük olur.

AKREBİN SOKMASINA DİKKAT EDİN

Burcun sembolü akreptir ve o kötü iğne kuyruğu bir efsane değildir. Akrep, sinirlendiği zaman iğnesiyle sizi imha edebilir. Onu senin üzerinde test etmesi için bir sebep verirseniz, bir akrep hışmının nasıl olduğunu tadabilirsiniz. Akrep sokması masal değildir. Bir Akrep erkeği, sevgilisi tarafından ihanete uğrarsa veya ona olan hislerinizin gerçek olmadığını veya size olan hisleri kadar derin olmadığını keşfederse intikamcı olabilir. Bir su burcu olmasına rağmen, hızla kaynar suya dönüşebilir.

ENTRİKA ve GİZEM

Akrep gizemle büyülenir ve entrika tarafından baştan çıkarılır. Bunları çevrenizde yaratabilirseniz, hızla onun tutkusunun odağı olursunuz. Senin gizemini keşfedip kendi başına keşfedene kadar rahat etmeyecek. Bu tür yoğun bir ilişkiyle yüzleşmeye hazır değilseniz, o ilk randevuyu kabul etmeyin. Unutma, aşk Akrep’in hayatındaki en ciddi şeydir ve senin için de aynısı olmalı.

AKREP BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Akrep neredeyse hiç negatif bir burç değildir. Aslında, akrep erkeğinin olumsuz özellikleri, kolayca olumlu özelliklere dönüşür. Aşağıdakilere göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

 • Gönülden sevdiği için kıskanır.
 • Yoğun ilgi gösterir çünkü gerçek aşkına odaklanıyor.
 • Rekabetçi çünkü mükemmellik için çabalıyor.
 • Yoğun düşünür.
 • Tedbirli olduğu için affetmez.

AKREP BURCU ERKEK ÜNLÜLER

 • Ünlü Amerikalı aktör ve yapımcı Leonardo DiCaprio, 11 Kasım 1974’te doğdu.
 • Sean Combs (Puff Daddy), Amerikalı plak yapımcısı ve rapçi, 4 Kasım 1969’da doğdu.
 • Matthew McConaughey, Akademi ve Altın Küre ödüllü oyuncu da 4 Kasım 1969’da doğdu.
 • İngiliz ünlü şef ve restorancı Gordon Ramsay, 8 Kasım 1966’da doğdu.
 • RuPaul Charles, Drag Queen, aktör, yapımcı, model, şarkıcı, söz yazarı ve yazar, 17 Kasım 1960’ta doğdu.
 • Grammy ödüllü country müzik şarkıcısı ve gitaristi Keith Urban, 26 Ekim 1967’de doğdu.
 • San Francisco 49’ların eski oyun kurucusu Colin Rand Kaepernick, 3 Kasım 1987’de doğdu.
 • Amerikalı aktör, yönetmen ve çevre aktivisti Mark Ruffalo, 22 Kasım 1967’de doğdu.

AKREP ERKEKLERİNE ALINABİLECEK HEDİYELER

Bir akrep erkeğine olan sevginizi bir hediye ile göstermek biraz dikkatli düşünmeyi gerektirebilir. İlgisini çekecek doğru öğeyi bulmak, doğuştan gelen akrep özelliklerine odaklanarak olabilir.. Göz önünde bulundurulması gereken bazı olasılıklar şunlardır:

 • Akrep erkekleri aşırı düşkünlükleri ve hayatta daha güzel şeyleri aramalarıyla bilindiklerinden, kaliteli ve şık bir ceket veya modaya uygun güneş gözlükleri mükemmel seçimlerdir.
 • Akrep erkekleri de son derece rekabetçidir ve oyunlardan zevk alırlar. Sıra dışı bir oyun tahtası ve taşları olan satranç gibi geleneksel strateji oyunları veya rekabetçi ruhunu bir grup arkadaşıyla şımartabilmesi için parti oyunları harika seçenekler olabilir.
 • Tutkulu tarafını, çikolataya batırılmış çilek ve şampanya hediye sepeti gibi romantik bir ara kıvılcım yaratmak için tasarlanmış bir hediye ile renklendirebilirsiniz.
 • Ayrıca, tek başına veya sizinle birlikte bir spa’da kendinizi şımartmanın keyfini çıkaracaktır, bu nedenle yerel üst düzey spa’da yer ayırmanız onun hoşuna gidecektir.

AKREP ERKEĞİNİ ANLAMAK

Akrep erkekleri, ilişkilere hızlı bir şekilde atlamazlar. Onlar özel ve düşünce odaklı kişilerdir. Bununla birlikte, değer verilen bir sevgili seçtiklerinde, korkunç derecede sadık olma eğilimindedirler. Bu tür körü körüne güven ister ve çok sevimlidir ve asla kötüye kullanılmamalıdır çünkü bu sadece Akrep’in verebileceği çok nadir bir hediyedir. Akrep’in zodyakın en az bağışlayıcı burcu olmasının nedeni de budur. Akrepler büyük bir güven alanı oluşturur ve bir kez kırıldığında tekrar güvenecek kadar aptal olmazlar. Akrepinizin kalbine özenle davranın, o sizi hak ettiğinizin ötesinde idolleştirecektir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!