Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Kadını Özellikleri ve Cinsellik, Aşk Hayatı

Son Yazılar

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve Cinsellik, Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını, hareketini sezgileriyle yapar. Hırslıdır, akıllıdır ve mücadelecidir. Temiz kalpli, alçak gönüllüdür, arkadaş canlısıdır.

Akrep burcu kadını denilince çekinen, korkan erkekler var. Akrep burcu olan kadınlar bu kötü ünü nasıl kazandılar peki? Sezgileriyle hareket etme alışkanlığı olan akrep burcu kadını, nelerden hoşlanır, küserse ne olur, aşk ve cinsellik konularına nasıl bakar, olumlu ve olumsuz özellikleri nedir, tüm detaylar yazımızda.

Akrep burcu kadını, güçsüz erkeklerden hoşlanmaz ve hatta evlenmez. Üstün kişiliğe sahip birini bulurlarsa da ona kendilerini teslim ederler. Yani bir erkek olarak onlara eş olabilmenin kriterleri var 🙂 . İmkansız olan her şeyden hoşlanırlar.

akrep burcu kadını özellikleri

Duygularına güvenirler ve kararlarını sezgilerine göre almaktan hoşlanırlar.

Akrep burcu kadını genel olarak güzel bir fiziğe sahip olur. İnandığı şeylerin peşinden koşar ve konuda da oldukça tutkuludur.

İlgi çekmek denildiği zaman işte bu burç kadını ön plana çıkar. İlgili için farklı bir şey yapmasına gerek yoktur.

Akrep burcu kadını özellikleri arasında ailesine verdiği önem, arkadaşlık ve dostluk konularının da ön planda olması bulunuyor. Çevresi tarafından sevilir, hobileri vardır ve genellikle hırslı insanlardır.

akrep burcu özellikleri

Hem hırslıdır hem de akıllıdır. İstediği şey olana kadar mücadelesini sürdürür. Akrep burcu kadını pes etmekten hoşlanmaz ama bununla birlikte çok alçakgönüllüdür.

Akrep burcu kadını, insanlar arasında kötü bir üne sahip olsa da aslında sempatik ve şirin bir burçtur. Fakat kendisini sevmediğini düşündüğü insanlara karşı pek de merhametli değildir. Hangimiz öyleyiz ki? Akrep denildiği zaman ön plana çıkan özellik sezgidir.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bu burca sahip olan kadınlar kendilerini gören erkeklere ilgi gösterirler. Yani kendisiyle ilgilenen erkekler onların kapsamına girer. Aşık olurlarsa bu ilişkiyi tutkuyla yaşarlar.

Akrep Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Diğer burçlarla kıyaslandığında akrep kadını cinsellik duyguları daha gelişmiştir diyebiliriz. Hem kendi istekleri hem de hayatındaki kişinin beklentilerini tutkuyla dikkate alır.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Bir akrep kadınıyla arkadaş olmak istiyorsanız öncelikle dürüst ve samimi olmalısınız. Yalandan nefret ederler ve asla affetmezler. Dürüst, samimi ve yalan söylemeyen erkekleri tercih ederler. Unutmayın ki, bu burcun hisleri ve sezgileri güçlüdür, onları kolay kolay kandıramazsınız.

Akrep burcu kadınları, sorumludur, ihanet etmezler, yarı yolda bırakmazlar, çekici ve tutkulu oldukları söylenir, ailelerine bağlıdırlar ve yaratıcılık özellikler gelişmiştir. Anın tadını çıkarmayı severler aynı zamanda gelecekle ilgili planlar yapmaya bayılırlar.

Akrep kadını, özel hayatındaki gibi iş hayatında da hırslı olur. Bir şeyi istiyorsa ona ulaşana kadar savaşır, mücadeleden korkmaz. Rutin işlerden nefret ederler, yani mesela onlar için masa başı işleri çok sıkıcıdır. ‘Hareket berekettir’ derler. Yaratıcılardır, üretkendirler, yaptıkları işe mutlaka değer katmaları gereklidir.

Akrep burcu kadını hatalı olduklarını kolay kolay kabul etmezler. Önemsiz olayları bile deşmeye çalışır ve altından bir şey çıkacağı konusunda şüpheci olurlar. Bu burcun üyesi olan kadınlar aşırı kıskançtırlar. Fakat evliliklerinde bu huyları biraz törpülenir.

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Güçlü erkekleri severler. Bunu sadece kas gücü olarak anlamamalısınız. Kas gücü , beyin gücü, hırslar ve kariyer gibi konular akrep kadını için önemlidir. Biraz şekilcilerdir, yani bakımlı, giyimine özen gösteren erkekler akreplerin ilgisini çeker.

Akrep Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Biraz zor bir burçtur. Bir şeyin dikte edilmesini hiç sevmezler. İnatçıdırlar ve kendileri istemediği sürece asla başkasının istediklerini yapmazlar. Hoşuna gitmeyen, kendine göre olmayan şeylerin sayısı arttıkça ilişkiyi sonlandırmayı düşünebilirler. Bir yanlış yaparsanız, bunu büyütürler ve bu noktada takılabilirler. Kendi doğrularını size kabul ettirmeye çalışabilirler.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!