Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlar, Akrep Burcu ile İlgili En Kötü 5 Şey Hakkında Uyarıyor

Son Yazılar

Astrologlar, Akrep Burcu ile İlgili En Kötü 5 Şey Hakkında Uyarıyor

Su burçları arasında bulunan akrep burcunun tahmin ettiğinizden daha fazla olumsuz özellikleri olduğunu astrologlar söylüyor, dikkat edin!

Herkes hayatında biraz heyecanı sever. Ve iş astrolojinin asi burcuna gelince, Akreplerden daha fazla heyecan seven başka burç olamaz. Bu su burcu, tatlı konuşma yetenekleri, baskı altında soğukkanlı kişilikleri ve ilişkilerindeki sadakatleri ile bilinir. Ancak, sevgili Akrep’inizle aranızda bir bağ kurmaya başlamadan önce, onların çekici (ama bazen karmaşık) tavırlarının altında yatan şey hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var. İşte bu yazımızda sizlerle akrep burcunun olumsuz özellikleri ve dikkat edilmesi gereken yönlerinden bahsedeceğiz.

1. Akrepler çok gururludur.

Diğer sabit burçlar kadar kendini beğenmiş veya ukala olmasalar da, Akrepler saplam bir egoya sahiplerdir. Bu özgüven duygusu bazen takdire şayan olabilir, ancak aynı zamanda onları hatalı olduklarına veya yaşanan olaylarda yanlış yaptıklarına ikna etmeyi neredeyse imkansız hale getirebilir. Bu nedenle, bir Akrep’ten özür bekliyorsanız, nefesinizi harcamayın.

2. Akrepler bilgi saklar.

Akrep burcunun olumsuz özellikleri arasında bilgi saklaması ve ketum olması gelir. Bu kimine göre olumlu bir özellik gibi görünebilir. Akreplerin kişiliklerinde ve yaşamlarında birçok katman vardır. Duygularını ve motivasyonlarını duygularıyla gösterme eğilimindedirler, böylece kendilerini harekete geçirmeden önce başkalarının ne yaptığını gözlemleyebilirler. Bu burç genellikle bilgi saklar veya nesnellik kisvesi altında yalan söyler. Bir konuda sessiz kalmaları, geri durmadıkları anlamına gelmez.

3. Akrepleri anlamak uzun zaman alır.

Akrepler, onları karşı konulmaz kılan bir gizem havasına sahiptir. Ancak bu ihtiyatlı tavır, bir Akrep’i birebir tanımayı zorlaştırabilir. Gerçekten nasıl hissettikleri konusunda yeni birine açılmaları aylar hatta yıllar alabilir. Bu, bazı insanların gerçekleri gerçekten bilip bilmediklerini merak etmelerine neden olabilir. Daha açık iletişimi teşvik etmenin bir yolu, bir Akrep konuşmaya hazır olmadan onu zorlamamak olacaktır.

4. Akrepler kurnazdır.

Akrep burcunun olumsuz özellikleri arasında kurnazlıkları gelir. Mars’ın savaşçı enerjisinden etkilenen Akrepler, diğer su burçlarının sahip olduğu affet ve unut tutumuna sahip değildir. Tatlı bir şekilde gülümseyebilirler ve gerçekte size saldırmak için doğru zamanı beklerken, yüzünüze her şeyin affedildiğini söyleyebilirler. Hücumda oynamaktan korkmazlar ve sadakatsiz olduğunuzu düşünürlerse ilk önce onlar saldırırlar.

5. Akrepler inanılmaz derecede karamsardır.

Akrep sabit bir burçtur, yani inanılmaz bir şekilde oldukları yere yerleşmişlerdir. Bu, onları eş olarak çok güvenilir kılar, ancak ruh hallerinde sık sık değişimlere yol açabilir. Duygularını belli eden diğer burçların aksine, Akrepler işler zorlaştığında kendi içlerine kapanma eğilimindedir. Akrepler harika bir kara mizah anlayışına sahip olsalar da, daha karamsar oldukları da bilinir. Bu, sık sık değişen duygularına ve yalnız kalmak istemesine sık sık şahit olacaksınız demektir.

Bir Akrep ile çıkmak veya arkadaş olmak, kalbi zayıf insanlara uygun değildir; duygularınıza zarar verebilir. Ancak çoğu zaman çabaya değer. İlk baştaki güvensizliklerini ve şüpheciliğini aşabilirseniz, sadakat ve karşılıklı saygıya dayalı derin bir duygusal bağ ile ödüllendirilebilirsiniz.

İlgili Yazı: Akrep Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!