3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaDiziAlev Alev Dizisi Oyuncuları Kimdir? Alev Alev Oyuncuları ve Karakterleri

Son Yazılar

Alev Alev Dizisi Oyuncuları Kimdir? Alev Alev Oyuncuları ve Karakterleri

Show TV’nin yeni yapımı Alev Alev dizisi her hafta perşembe akşamları sevenleriyle buluşacak. Alev Alev oyuncuları kimdir, karakterleri ve konusu da henüz izlemeyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Alev Alev dizisinin ilk bölümündeki patlama sahnesi ve yeni fragmanları izleyenlerde merak uyandırdı. Tomris’in, kızı Şimal yerine koyarak tedavisine başladığı Çiçek’le yüzyüze gelmesi, dizinin ilerleyen bölümleri için merak uyandırdı. Alev Alev dizisi oyuncuları arasında Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan gibi isimler bulunuyor.

alev alev dizisi

ALEV ALEV DİZİSİ OYUNCULARI

Alev Alev dizisi oyuncuları arasında Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel gibi isimler rol alıyor.

CEMRE KAYABEYLİ – DEMET EVGAR

alev alev oyuncuları demet evgar

Çelebi’nin karısı, Rüya’nın kuzeni ve Güneş’in annesi. Küçük yaştan itibaren Yıldırımlar ailesi ile büyür. Büyük bir aşkla evlendiği Çelebi’den psikolojik ve fiziksel şiddet görür ve bunu kimseye kanıtlayamaz.

ÇİÇEK GÖRGÜLÜ – HAZAR ERGÜÇLÜ

hazar ergüçlü alev alev

Rüya’nın evinde hizmetçi ve aynı zamanda Rüya’nın en yakın arkadaşı. Evin şoförü Ali ile evlenerek mutlu bir yuva kurmak üzere olan Çiçek’in hayatı yangının ardından değişiyor.

RÜYA YILDIRIMLAR – DİLAN ÇİÇEK DENİZ

dilan çiçek deniz alev alev

Yıldırımlar ailesinin tek kızı, Cemre’nin kuzeni.

TOMRİS ÜSTÜNOĞLU – ZUHAL OLCAY

alev alev zuhal olcay

Şimal’in annesi, Atlas’ın anneannesi. Saygın ve başarılı bir başhekim. Hayatını Şimal’in ve Atlas’ın mutluluğuna adayan Tomris’in bir vicdan muhakemesi sonucunda vereceği karar, sadece kendisinin değil, pek çok kişinin yaşamını değiştirecek.

ÇELEBİ KAYABEYLİ – CEM BENDER

alev alev oyuncuları cem bender

Cemre’nin kocası ve Güneş’in babası. Ülkenin en saygın iş adamlarından eski bir belediye başkanı. Herkes tarafından sevilen ve sayılan bir adam olan Çelebi’nin herkesten sakladığı bir yüzü var. Manipülatifliği ile Cemre’ye uyguladığı psikolojik ve fiziksel şiddetin üstünü örterek herkesi kendine inandırmayı başarır.

OZAN AKINSEL – BERKAY ATEŞ

alev alev berkay ateş

Yedikule Mahallesi’nin idealist gazetecisi, Ömer’in en yakın dostu. Cesaretinden ve doğruculuğundan ödün vermeyen Ozan, şiddet mağduru kadınların sesi olmak için elinden geleni yapar. Cemre’nin çıktığı yolda onun en büyük destekçisi olur.

İSKENDER KAYABEYLİ – BERKER GÜVEN

alev alev berker güven

Çelebi’nin kardeşi, Rüya’nın nişanlısı. Kayabeyli Holding’in medya şirketinin başında. Çelebi kadar olmasa da bencil ve kibirli bir iş adamı. Yangınla beraber Rüya’yla ilişkisi tamamen değişirken, vicdanı hayattaki ilk büyük sınavı olur.

ÖMER – CİHANGİR CEYHAN

alev alev cihangir ceyhan

Yetimhanede gözlerini açan Ömer’e Yedikule Mahallesi sahip çıkmış. Başta yakın arkadaşı Ozan’a olmak üzere mahallesine çok bağlı. Kendini mahallenin gizli kahramanı olmaya adayan Ömer cesareti ve yardım severliği ile bir gecede kendini bambaşka bir hayat mücadelesi içinde bulurken yolu Rüya’yla kesişir.

ALEV ALEV DİZİSİ KONUSU

Kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak dizi, bir yangın sonucunda hayatları tahmin etmedikleri yönlere savrulan üç kadının hikayesini ekranlara taşıyor.

Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır.

alev alev patlama sahnesi

Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır. Ancak bu üç kadının yaşamı yaşanan bir yangın ile sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına gelerek oldukça zorlu bir mücadele içinde kendilerini bulacaklardır.


Diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!