3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaGündemAleyna Çakır Olayında Son Durum - Ümitcan Uygun ve Kiralık Katil Olayı

Son Yazılar

Aleyna Çakır Olayında Son Durum – Ümitcan Uygun ve Kiralık Katil Olayı

ATV’de yayınlanan ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı Tatlı Sert programında Aleyna Çakır olayı ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Peki gerçek adı Sema Esen olan Aleyna Çakır olayı nedir, Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun‘a ne oldu? Aleyna Çakır’ın babası ve annesi neler söyledi, işte detayı haberimizde.

Müge Anlı’nın programına katılan Aleyna Çakır’ın ailesi, Ümitcan Uygun’u suçlarken, bir taraftan da annesi Gülay Uygun’un intihar ettiği haberi, Aleyna Çakır olayını daha da karmaşık hale getirdi. Aleyna Çakır intihar mı etti yoksa öldürüldü mü?

Aleyna Çakır intihar mı etti yoksa öldürüldü mü

Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü ardından olayın aydınlatılması için süren çabaların yanında şok eden başka iddialar da gündeme getirildi. Aleyna Çakır’ın ailesi Ümitcan Uygun’un bir tetikçi kiralık katil ile anlaşarak kendilerini öldürteceğinden korktukları iddiasında bulundu!

Ümitcan Uygun Kiralık Katil mi Tuttu

Aleyna Çakır’ın annesi “güven içerisinde değilim, çünkü çocuğumun katilleri dışarlarda geziyor, tehdit altındayız” dedi.

Aleyna Çakır'ın Annesi: Tehdit Altındayız
Aleyna Çakır’ın Annesi: Tehdit Altındayız

Aleyna Çakır’ın babası ise “Telefon baskılarıyla, yok adam tuttuk öldüreceğiz, şu anda bizim hiç bir güvencemiz yok. Benim bir çocuğumu yaktılar, diğer çocuğumu da kaybetmek istemiyorum” dedi.

Aleyna Çakır'ın Babası Konuştu
Aleyna Çakır’ın Babası Konuştu

Aleyna Çakır intihar mı etti yoksa öldürüldü mü? Acılı aile tehdit aldıklarını söyledi ve Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ın ağabeyini öldürmek için tetikçi tuttuğunu iddia ettiler.

Aleyna Çakır ve Gülay Uygun Dosyası Birleştirildi

Aleyna Çakır’ın ailesinin acısını bir nebze olsun dindiren şey ise Aleyna Çakır olayının dosyası ile Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un intihar dosyası birleştirildi. Artık soruşturmaya aynı savcı bakıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!