Ana Sayfa Teknoloji Android En İyi 8 Ücretsiz IPTV Uygulaması: Android’de Canlı TV Nasıl İzlenir

En İyi 8 Ücretsiz IPTV Uygulaması: Android’de Canlı TV Nasıl İzlenir

Android işletim sistemi kullanan telefon ya da tablet cihazlarınızda IPTV ile canlı TV izlemek için uygulamaları inceledik, işte en iyiler.

0
4196
android iptv uygulamaları

Android için en iyi IPTV uygulamaları nedir? İşte Android TV ve mobil cihazlar için en iyi IPTV uygulamaları.

Android cihazınızda isteğe bağlı TV dizilerini ve filmleri izlemek hiç olmadığı kadar kolay. Peki ya canlı TV?

Evet, Sling ve YouTube TV gibi servisler var. Ancak, nereye bakacağınızı biliyorsanız, pahalı planlarına abone olmanıza gerek olmayacaktır. Bunun yerine ücretsiz IPTV kullanabilirsiniz. Sadece bir IPTV uygulamasına ve bir IPTV kaynağına ihtiyacınız var.

Peki Android ve Android TV için en iyi IPTV uygulamaları hangisidir?

IPTV Uygulaması Nedir?

IPTV uygulamaları biraz Kodi‘ye benzer; bazı kullanıcı girdileri olmadan herhangi bir içeriği yayınlayamayan boş kabuklardır. Kanalları, oynatma listelerini ve diğer kaynakları ekleme sorumluluğu size aittir. Bu nedenle, tamamen yasaldırlar.

Genellikle bu uygulamaları Netflix, Hulu veya diğer üçüncü taraf sağlayıcılardan doğrudan içerik izlemek için kullanamazsınız. Bu tip IPTV uygulamaları yasal değildir!

NOT:
Son Google kısıtlamaları nedeniyle, bu uygulamalardan bazılarını indirmenin tek yolu güvenilir APK indirme siteleridir. Aynı zamanda bir Apple kullanıcısıysanız, birçoğunun hala Apple App Store’da mevcut olduğunu göreceksiniz.

1. Televizo

Sizin için en iyi IPTV uygulaması, ne tür bir cihaz kullandığınıza bağlıdır. Bazıları Android TV kutularında mükemmel olsa da, telefon veya tablet kullanıyorsanız Televizo ile güzel bir deneyim yaşarsınız.

Uygulama, başlamak için bir M3U çalma listesi olmadan hiçbir şey yapmaz, ancak bir indirme veya bir URL yoluyla bir tane yükleyebilir ve ardından dünya çapında tam olarak çalışan bir TV hizmetine erişebilirsiniz.

Uygulama aerodinamik ve kullanımı kolaydır. Bunları sunan kanallar için elektronik program kılavuzlarını (EPG’ler) destekler. İzlemenizi kesintiye uğratmayan bir ekran yerleşimi ile kanallar arasında kolayca geçiş yapabilir ve isterseniz programları harici bir oynatıcıda izleyebilirsiniz. Uygulama altyazıları destekler, kanalları hızlı bir şekilde bulmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz ve kurcalamanız gereken birçok gelişmiş ayarı da var.

Tek dezavantajı, ara sıra açılan reklamdır, ancak bir uygulama içi satın alma bunu çözecektir.

İndirin: Televizo (Ücretsiz, uygulama içi satın almalar mevcuttur)

2. Smarters Player

android iptv uygulamaları

Ücretli bir IPTV hizmetine daha önce abone olduysanız, sağlayıcının size IPTV Smarters Player uygulamasının markalı bir sürümüne erişme şansı verme olasılığı yüksektir. Birçok distribütör arasında tercih edilen yazılımdır. Uygulama, isteğe bağlı filmleri ve TV dizilerini (sağlayıcınız sunuyorsa) destekler. Android iptv uygulamaları arasında Smarters Player, mobil cihazlarda harika çalışır. Kesinlikle Android TV için sahip olunması gereken IPTV uygulamalarından biridir.

İndirin: Smarters Player (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

3. TiviMate

android iptv uygulamaları

Bizce TiviMate, Android TV için en iyi IPTV uygulamaları arasındadır. Ne yazık ki, bir mobil sürüm mevcut değil. Uygulama, birden fazla oynatma listesini, kanalların ve kategorilerin yeniden adlandırılmasını ve gizli kategorileri destekler. Özel kanal logolarını içe aktarabilir, kanalların TV rehberinde görünme sırasını yeniden düzenleyebilir ve arama özelliğinden (hem kanal adları hem de o anda oynatılan şovlar için çalışır) yararlanabilirsiniz.

İndir: TiviMate (Ücretsiz, abonelik mevcut)

4. OTT Navigator

Android iptv uygulamaları arasında OTT Navigator, Android TV platformunda TiviMate’in en büyük IPTV rakibidir. TiviMate gibi, ileri düzey kullanıcılar arasında popülerdir. Aralarında çok az fark vardır; iki uygulama birçok benzer özelliği paylaşır. OTT Navigator, filtreleri (kanallara, kategorilere, türlere, yıllara, favori kanallara, derecelendirmeye ve ülkeye göre), kanalların ve kategorilerin özelleştirilmesini ve bir arama aracını destekler.

İndirin: OTT Navigator (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5. GSE Smart IPTV

android iptv uygulamaları

GSE Smart IPTV, Android için en popüler IPTV uygulamalarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. İlk olarak, en iyi tasarlanmış uygulamalardan biridir. Net tasarımı ve kablolu TV benzeri EPG düzeni, bir uygulama kullandığınızı bile unutmanızı kolaylaştırır. İkincisi, GSE Smart IPTV, rakiplerinin çoğundan çok daha fazla platformda mevcuttur. Android, Android TV, iOS ve Apple TV için sürümler bulacaksınız. Uygulama ayrıca Chromecast uyumludur. Ve unutmayın, APK dosyalarını nasıl yan yana yükleyeceğinizi biliyorsanız, Android uygulamalarını Amazon Fire TV cihazlarına bile yükleyebilirsiniz.

İndirin: GSE Smart IPTV (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

6. Perfect Player IPTV

Android iptv uygulamaları arasında beğenilen Perfect Player IPTV, oldukça popüler bir başka uygulamadır. Yerel Canlı Kanallar uygulamasına bir alternatif arayan Android TV kullanıcıları arasında özellikle popülerdir.

İndirin: Perfect Player IPTV (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

7. Lazy IPTV

Lazy IPTV, favoriler eklemenize, iç içe klasörleri kullanmanıza ve çalma listesi grupları oluşturmanıza olanak tanır. Alternatif bir uygulamaya geçmeye karar verirseniz çalma listelerinizi dışa aktarabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı da tamamen özelleştirilebilir ve en çok izlenen kanallarınıza kısayollar ekleme ve içeriğin görüntülenme şeklini değiştirme seçeneği sunar. Lazy IPTV, mobil cihazlar için mükemmeldir. Bununla birlikte, Android TV’nin daha büyük ekranları için daha az uygundur.

İndir: Lazy IPTV (Ücretsiz)

8. IPTV Pro

IPTV Pro uygulaması, Android için hızlı ve güvenilir bir IPTV oynatıcıdır. Beklediğiniz gibi, uygulamaya hem M3U hem de XSPF çalma listeleri ekleyebilirsiniz. EPG desteği, XMLTV ve JTV biçiminde gelir. Bir UDP proxy’niz varsa (yerel alan ağınız aracılığıyla yüklenir), çok noktaya yayın akışlarını oynatmak için IPTV uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca bazı özelleştirme seçenekleri de sunar. Tercihinize bağlı olarak eklediğiniz kanalları bir liste, ızgara veya döşeme görünümünde görüntüleyebilir.

İndirin: IPTV Pro ($2.99)

Kodi’de Ücretsiz IPTV’ye Ne Dersiniz?

Bu özette, IPTV konusunda uzmanlaşmış uygulamalara odaklandık. Kodi, IPTV içeriğini oynatabilir, ancak o kadar fazlasını yapar ki, bunun adil bir karşılaştırma olduğunu düşünmedik. Plex’i de dikkate aldığınızdan emin olun. M3U çalma listeleri eklemenize izin vermez, ancak kontrol edebileceğiniz önceden yüklenmiş bazı IPTV kanallarına sahiptir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Android kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz