Cumartesi, Mart 2, 2024
Ana SayfaTeknolojiAndroidAndroid Cihazlarda Kullanılacak En İyi 6 Ses Değiştirici Uygulama

Son Yazılar

Android Cihazlarda Kullanılacak En İyi 6 Ses Değiştirici Uygulama

İşte arkadaşlarınızla ve hatta profesyonel projelerle gülmek için harika, Android için en iyi ses değiştirici uygulamalar.

Hiç değişik bir sesle arkadaşınıza şaka yapmak istediniz mi? Bazı mükemmel akıllı telefon uygulamaları sayesinde, bunu yapmak için artık hantal masaüstü programlarına ihtiyacınız yok. İşte bu yazımda sizlerle Android cihazlarda kullanabileceğiniz ses değiştirici uygulamalar hangileri, paylaşıyorum.

Artık bir uygulamayı çalıştırabilir ve sesinizi çizgi film karakteri gibi çok farklı bir şeyle değiştirebilirsiniz. İşte Android için en iyi ses değiştirici uygulamalar.

1. Squeak Voice Changer

android ses değiştirici uygulamalar
android ses değiştirici uygulamalar

Squeak Voice Changer, sesinizi mevcut birkaç karakterden birine hızla dönüştürmek için kullanılan basit bir uygulamadır. Ses kalınlaştırıcı ve inceltici gibi özelliklere de karakterler sayesinde ulaşılıyor. Uygulama, Kaptan Mağara Adamı dahil aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi özel seçenekle birlikte gelir. Kendi seslerinizi kaydetmeden önce bu sesleri önceden dinleyebiliyorsunuz.

Android cihazlarda kullanılan ve ses değiştirici uygulamalar arasında bulunan araç gerçekten muhteşem. Hazır olduğunuzda, tek yapmanız gereken kendinizi konuşurken kaydetmek. Squeak Voice Changer, konuşmanızı tercih ettiğiniz karaktere dönüştürecektir. Alacağınız sonuç temiz ve istediğiniz gibi olacaktır, ancak ses değiştirme süresi söylediklerinin uzunluğuna bağlı olacaktır.

Dönüştürme işleminden sonra sonucu ya bir ses dosyası olarak indirebilir ya da doğrudan sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Ancak her karakteri kullanmak için ödeme yapmanız gerekecek. Squeak Voice Changer’ın ücretsiz sürümü, sizi yalnızca birkaç sesle sınırlıyor ve uygulama içi reklamlar bulunuyor. Neyse ki, ses uzunluğunda herhangi bir sınırlama yok.

İndirin: Squeak Voice Changer (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

2. Voice Changer With Effects

android ses değiştirici uygulamalar

Squeak Voice Changer’ı çok basit bulduysanız, android cihazlarda kullanmak üzere tasarlanmış ve ses değiştirici uygulamalar arasında bulunan Voice Changer With Effects aracını deneyebilirsiniz.

Bu uygulama, ses kaydınıza uygulayabileceğiniz tonlarca efektle birlikte gelir. Belirli karakterler yerine, aşina olabileceğiniz genel efektler sunar. Bunlara Helyum gazı solumuş insan sesi, Batman hayranları için Tok Ses, Sarhoş, Zombi ve daha pek çok ses değiştirme efekti dahildir.

Squeak Voice Changer gibi, çıktıyı bir ses dosyası olarak dışa aktarabilir veya hemen sosyal medya profillerinizde paylaşabilirsiniz. Ek olarak, Efektli Ses Değiştirici, Facebook’ta sesli bir görüntü yayınlamanıza ve hatta bunu telefon veya bildirim zil sesi olarak ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca herhangi bir metinden bir ses oluşturabilirsiniz.

Uygulama, geçmiş kayıtlarınıza göz atabileceğiniz kullanışlı bir sekmeye sahiptir. Ücretsiz sürüm çok çeşitli sesleri barındırırken, daha fazlası ve reklamsız bir deneyim için yükseltme yapabilirsiniz.

Bu uygulamanın arkasındaki geliştirici, konsepti animasyonlar ve çizgi film karakterleriyle canlandıran VoiceTooner adında bir başka uygulamaya da sahip.

İndirin: Voice Changer With Effects (Ücretsiz, premium sürüm mevcuttur)

İndirin: VoiceTooner (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

3. Voice Changer

android ses değiştirici uygulamalar

Voice Changer, önceki uygulamayla büyük ölçüde benzerlikler gösterir ancak paylaşmaya değer birkaç önemli farklılığa sahiptir. Yeni başlayanlar için Voice Changer daha modern ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Bunu özellikle geçişlerde ve buton tepkilerinde hemen fark edeceksiniz.

Süreç aynı ama. Bir ses kaydedersiniz, bir efekt seçersiniz ve dosyayı indirirsiniz. Voice Changer, öğeleri özel olarak değiştirebileceğiniz özel bir filtre oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca kaydı kesme ve kırpma seçeneğiniz de vardır. Diğerleri gibi, dosyaları paylaşabilir ve telefonunuzun zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Ne yazık ki, reklamları kaldırmanın bir yolu yok.

İndirin: Voice Changer (Ücretsiz, premium sürüm mevcuttur)

4. Narrator’s Voice

android ses değiştirici uygulamalar

Android ses değiştirici uygulamalar arasında oldukça popüler olan Anlatıcı Ses, öncelikle bir anlatım kaydetmenize yardımcı olacak bir metinden sese uygulamasıdır. Ne söylemek istediğinizi yazmanız veya komut dosyasını içeren bir metin dosyasını içe aktarmanız yeterli olacaktır. Anlatıcı Ses uygulaması işlendikten sonra dosyayı indirmenize veya paylaşmanıza izin verir.

Bununla birlikte, uygulamanın en dikkat çekici özelliği yerleşik çeviridir. Bir sürü farklı sesle birlikte, çıkış dilini seçerek Anlatıcı’nın Sesi’ni videolar veya sunumlar için mükemmel hale getirebilirsiniz. Japonca, Portekizce, Almanca ve İtalyanca dahil olmak üzere çok çeşitli dillerle uyumludur.

Ayrıca Sincaplar, Barack Obama ve Cortana gibi aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakter var. Anlatıcının Sesi, kayıtları kolayca gönderebileceğiniz Facebook entegrasyonu ile birlikte geliyor. Çoğu özellik ücretsiz olsa da, reklamlardan kurtulmak istiyorsanız ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor.

İndirin: Narrator’s Voice (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

5. VoiceFX

android ses değiştirici uygulamalar

VoiceFX, bu listedeki en ilginç uygulamalardan biridir. Her zamanki ses değiştirme programı özelliklerinin yanı sıra, VoiceFX önünüze birkaç benzersiz araç getiriyor. Birincisi, konuştuğunuz anda sesinizi dönüştürdüğü canlı bir geri bildirim modu.

Bunun da ötesinde, çıktıyı bir web tarayıcısına veya medya oynatıcısına canlı olarak aktarmanıza izin veren bir akış seçeneği var. VoiceFX bunu özel bir URL ve sunucu aracılığıyla yapıyor. Sadece adresi yazmanız yeterlidir, ardından telefonunuza söyledikleriniz gerçek zamanlı olarak farklı bir sesle iletilecektir.

Diğerlerinin aksine, yeni bir tane kaydetmek yerine mevcut ses dosyalarını bile içe aktarabilirsiniz.

İndirin: VoiceFX (Ücretsiz, premium sürüm mevcuttur)

6. Handy Tools Studio Voice Changer

android ses değiştirici uygulamalar

Handy Tools Studio’nun Ses Değiştirici uygulaması ilk bakışta tanıdık gelecektir. Ancak VoiceFX gibi o da birkaç yeni işlevle öne çıkmaya çalışıyor. Elbette, çeşitli seslerden oluşan bir katalog gibi standart özelliklere erişiminiz ve sonuçları yerel olarak telefonunuza kaydetme olanağınız var.

Bunun dışında, uygulama özellikle şarkıcılar için oluşturulmuş efektlere sahiptir. Normal kaydınızı girdi olarak alır ve bir koro, tiyatro ve çok daha fazlasıyla bir stüdyoda kaydedilmiş gibi elden geçirir.

İndirin: Handy Tools Studio Ses Değiştirici (Ücretsiz)

Android Cihazda Kullanılacak En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar

İster eğlence ister ses kaydı gibi profesyonel amaçlar için olsun, bu uygulamalar işinizi görecektir. Çoğunun premium sürümü olsa da, reklamlara katlanabildiğiniz sürece büyük olasılıkla ücretli sürüme geçmeniz gerekmeyecektir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Android kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!