Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Telefondan Pubg mobile hile nasıl yapılır, Android cihazlarda kullanılacak en güvenilir hileleri ve APK'ları yazımızda bulacaksınız.

0
1595
pubg mobile hile nasıl yapılır

PubG Mobile tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de sevilen oyunlardan biri haline geldi. Elbette bazı kullanıcılar kendi yeteneklerini kullanmak yerine, biraz heyecan aramaya çalışıyor ve pubg mobile hile nasıl yapılır diye merak ediyorlar. Bu yazımızda sizlerle pubg mobile hile indir sözüne neden güvenemeyeceğinizi, bir hack saldırısı ile nasıl karşı karşıya kalabileceğinizi açıklayacağız.

Yasal Uyarı: Bu makale yalnızca eğitim amaçlı yazılmıştır. Bilgisayar korsanlığını veya yasa dışı uygulamaları teşvik etmiyoruz. Aslında burada bilgisayar korsanlarının dijital varlıklarımızı hacklemek için kullandıkları yolları tartışıyoruz. Hacklemek için hangi yöntemleri kullandıklarını bilirsek, bizi güvence altına almak için daha fazla bilgi sahibi olabiliriz. Bu nedenle, makalenin sonunda, bizi güvence altına almak için önleyici tedbirlerden de bahsediyoruz. Yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Player Unknown Battle Ground (PUBG), 60 milyondan fazla satılan ve günlük 85 milyondan fazla oyuncuya sahip olan, bugün dünyanın en çok satan oyunlarından biridir. Tabi bu sebeple de bazı hınzır kullanıcılar pubg mobile hile nasıl yapılır diye araştırmaya başlıyor. Oyun Endüstrisinde PUBG hayati bir rol oynadı ve çocuklar ve gençler arasında PUBG oynama çılgınlığı her geçen gün artıyor. PUBG daha popüler hale geldikçe, bilgisayar korsanları da oyun özelliklerinden yararlanmaya çalışıyor ve PUBG Mobil hilesi, PUBG oyuncuları için her zaman bir tehlikedir. Bu sebeple pubg mobile hile nasıl yapılır sorusunu sormadan önce, kendinizi zararlı yazılımlardan nasıl koruyacağınızı da bilmeniz gerekir.

PUBG oyununda oyuncular gruplar halinde paraşütle yere bırakılır. Daha sonra silah, el bombası, sırt çantası, med-kit vb. çeşitli ekipmanları toplayabilirler. Oyuncular bu ekipmanları farklı evlere ve farklı yerlere girerek bulabilirler. Diğer oyuncular birbirini öldürebileceğinden, oyuncular her zaman güvenli bölgede kalmalılardır. Daha sonra savaş alanında oyuncular birbirleriyle savaşır ve sonuna kadar hayatta kalan oyuncu ödüllü kazanır.

Android root olmadan pubg mobile hile nasıl yapılır:

PUBG mobil hilesi, oyun oynarken android telefonunuzda basitçe PUBG hile komut dosyasını uygulayarak ve çalıştırarak kendini başlatır, böylece PUBG APK derlemesindeki değişiklikleri kolayca yapabilir ve PUBG oyununu oynayan diğer oyunculara kıyasla ekstra avantajlardan yararlanır.

PUBG Mobil hilesi ne işe yarar?

 • Duvarların arkasını görme (WallHack)
 • Diğer oyuncuları kolayca başlarından vurma
 • Gövde renklerini değiştirme
 • Oyundan yasaklanma önleme özelliği
 • Hızlı tetik çekme
 • Ayak izi bırakmama
 • Düşmanlara yüksek hasar verme

PUBG mobile hile indir

 • PUBG hile kodunu buradan indirin.
 • Game Guardian’ı buradan indirin.
 • Dual Space’i buradan indirin.
 • Anti-Ban Host’u buradan indirin.
 • Strange VPN APK’sını buradan indirin.
 • Google Play Store’dan ZArchiever‘ı indirin.

ROOT olmadan pubg mobile hile nasıl yapılır?

 1. ZArchiever’ı yükleyin.
 2. PUBG hile kodu dosyasını Android cihazınıza çıkarın.
 3. Game Guardian, PUBG Game ve Strange VPN’i kurun.
 4. İkili alanı açın ve Game Guardian ve PUBG Mobile oyununun klonlarını oluşturun.
 5. Game Guardian’ı açın ve çalıştırılacak PUBG hile kodu dosyasını seçin.
 6. Son adımda, PUBG mobil oyununu açın ve ekranda Game Guardian kayan simgesini bulacaksınız. Bu kayan simgeye tıklayarak Otomatik Headshots, Wallhack yapabilirsiniz.

1. PUBG Hile Kodları Mobil

pubg mobile hile nasıl yapılır android

PUBG oyununa her gün birçok yeni oyuncunun eklendiği için bilgisayar korsanları her zaman PUBG Mobile hilesindeki güvenlik açıklarını bulmaya çalışıyor ve bu güvenlik açıklarından da yararlanmak istiyor. Bu nedenle, mobil cihazlarda birçok PUBG hile kodu da üretici firma tarafından izlemeye alındı. Bunun sonucunda PUBG, Haziran 2018’de Mobil’de PUBG hile kodlarını kullanan oyuncuları tespit etmeye başladı ve yakaladıklarını oyundan atmaya başladılar.

Uyarı: PUBG güvenli bir online oyundur ve pubg mobile hile nasıl yapılır diye araştırırken, oyundan atılabileceğinizi de unutmamalısınız.

PubG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Hileleri kullananlar, hem Andriod hem de IOS’ta pubg mobile hack aimbot, geliştirilmiş nişan alma asistleri, duvarın arkasındaki diğer oyuncuları görmek için wallhacks, makrolar ve diğer hile uygulamaları gibi modları çalıştırabiliyorlar. Ancak sınırsız savaş puanı, UC, eşya, kasa vb. şeyleri bu hilelerle henüz elde etmek mümkün değil.

2. PUBG wallhack kodu nasıl kullanılır?

pubg mobile hile nasıl yapılır android

PUBG Wallhack kodu kullanıcılar duvarlardan düşmanları, araçları, silahları ve mühimmatı, erzakları ve diğer hayati oyun öğelerini görebilirler. Kullanıcının eşyaları kolayca yağmalamasına izin verecek ve ayrıca kullanıcının düşmanı daha kolay öldürmesine izin verecek. Bu şekilde, kullanıcı daha uzun süre hayatta kalabilir ve ayrıca kullanıcının daha fazla puan, ödül, savaş puanı ve ganimet kasası kazanmasına izin veren diğer oyunculardan kaçınabilir. PUBG wallhack kodu, modlanmış APK veya IOS modunda mevcuttur; bu, oyun istemcisinin kodunun, düşmanları ve diğer öğeleri göstermenize izin vermek için değiştirilebileceği anlamına gelir. Ancak Haziran 2018’de PUBG üreticisi tarafından hileler için bazı önlemler alındı, ancak yine de buradan PUBG Mobile Wallhack’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu, oyunda uzun süre kalmanızı sağlayacak, yani oyunda daha uzun süre hayatta kalabilecek ve oyunu kolayca kazanabileceksiniz. Ayrıca, bu tür PUBG Mobil duvar hilelerini kullanarak PUBG tarafından oyundan atılabileceğiniz konusunda uyarmak isteriz.

3. PUBG mobil aimbot nasıl kullanılır?

telefondan pubg mobile hile nasıl yapılır

Otomatik hedefleme botları ve uygulamaları, hedefi otomatik olarak hedeflemek ve düğmeye basarsanız ateş etmek için kullanılır. PUBG mobile için mevcut en iyi hilelerden biridir. Hem android hem de IOS oyunları için otomatik aimbot’ların çoğu, artırılmış nişan yardımı şeklinde mevcuttur. Bu yöntemde, hedef ve ateş kodu, PUBG oyununa istemci tarafında veya kullanıcı tarafında enjekte edilir. “Kod”, çoğu Android ve iOS oyunu için artırılmış nişan yardımı şeklinde erişilebilir. Aimbot’lar, yalnızca oyunun barındırıldığı PUBG yaratıcıları tarafından başlatılan hile karşıtı programlar tarafından algılanabilir. Başka bir oyuncu bunu rapor ederse, anında yasaklanırsınız.

PUBG Mobile Aimbot hilesini kullanmak, diğer hilelere veya modlara kıyasla daha yüksek bir banlanma riskine sahiptir. PUBG mobile aimbot kullanırken aklında tutabileceğin diğer ipuçları ve püf noktaları ise şu şekilde:

 • Duvarlardan ateş etmeyin.
 • Oyuncuları her seferinde vurmayın, ara sıra atışlarınızda saçmalayın
 • Nişan alma hızınız ve atış hızınız arasında bir sınır belirleyin.
 • Her zaman kafasına ateş etmeyin. Aimbot, kafa, gövde vb. grafik nesnelerini algılar.
 • Kill kameralarından haberdar olun ve başkalarının aimbot kullandığınızı bilmesine izin vermeyin.

4. PUBG savaş puanı nasıl kazanılır?

Savaş Puanları, oyuncuların farklı savaşları kazandıktan sonra kazanabilecekleri PUBG Mobil oyununda sanal para birimi olarak sayılan puanlardır. Ayrıca, bu savaş puanları farklı kostümlerden oluşan sandıklarla değiştirilebilir. Bu kostümler oyunculara doğrudan bir yardım sağlamaz, ancak kostümlere benzer dokulu bir ortam varsa kendilerini kostümlerin içinde saklamaya yardımcı olabilir.

Her bir düşmanı öldürerek 20 savaş puanı kazanılabilir ve kişi ayrıca performansları, puanları, sıralamaları ve atışlarından daha fazla kazanabilir.

İnternet üzerinden savaş puanı satmakla uğraşan farklı web siteleri bulabilir veya bu savaş puanlarını sadece internet üzerinden birkaç reklam gezerek ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

AFK Modu, yani (Klavyeden Uzakta) kullanılarak PUBG’de çok sayıda savaş puanı kazanılabilir. Bir oyuncu savaş alanında diğer oyuncuların çoğunun gelmediği güvenli bir nokta seçerse AFK elde edilebilir. Boşta kalarak ve kendinizi diğer oyunculardan saklayarak, uzun hayatta kalma sıralamanıza göre savaş puanları elde edebilirsiniz.

Bu bir hile değil, PUBG’de oyundan yasaklanma tehlikesi olmayan daha fazla savaş puanı kazanmak için bir numara. Tamamen güvenlidir ve PUBG savaş noktalarında kullanılabilir.

5. PUBG mobil hız hilesi

Tüm oyuncular, eğer biri diğer oyunculardan biraz daha fazla hız kazanabilirse, oyunda her zaman daha uzun süre hayatta kalma şansı olduğunu bilir. Aslında, PUBG topluluk forumunda, diğer oyuncuların hızının normalden daha fazla olduğundan şikayet eden birçok oyuncu var.

PUBG Mobile hilesi ile hızınızı artırabilirsiniz, bunu kodda küçük bir değişiklik yaparak elde edebiliyorsunuz, ancak hızı yalnızca biraz artırın, aksi takdirde PUBG’deki hile önleyiciler sizi farkedecek ve oyunu oynamanızı yasaklayacaktır.

PUBG hızını artırma yöntemi basittir. Yapmanız gereken tek şey, PUBG koduna erişmek ve giden paketlere ön ayar değerlerinde değişiklik yapmak ve paketleri normalden daha hızlı göndermek.

PUBG hilesi hakkında merak edilenler

PUBG Mobil Mod Hileleri Nasıl Kullanılır?

Mobil Modlar, mobil cihazlarda indirilebilir APK formatında ve IOS veya IPhone kullanıcıları için IPA’da mevcuttur. Mobil modlar dosya yöneticisinde saklanabilir ve oradan mobil cihazlara kurulabilir.

Farklı PUBG hile uygulamaları var mı?

PUBG online’da, hedefe ulaşırken daha yüksek hız ve doğruluk gibi oyundaki performansınızı artırarak oyunu daha kolay kazanmanız için daha iyi bir konumda olmanıza yardımcı olacak birçok hile vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, bunların tümü, farklı ücretsiz kaynaklara indirilebilir bağlantılar içeren ücretsiz hilelerdir. PUBG hileleri için farklı premium hizmetler de bulabilirsiniz. Mümkün olan PUBG hileleri, uzak mesafeden muhteşem atışlar yapmanıza yardımcı olan hedef botlarını içerir. Benzer şekilde, duvarların içini görmenizi sağlayan ve farklı ganimeti kolayca tanımlayabileceğiniz duvar hileleri de mümkündür. Mümkün olan bir diğer hile ise, ister yürüyerek ister araç içinde karakterinizi hızlandırabileceğiniz hız hilesidir. Pittsburgh şövalyeleri oyuncusu da dahil olmak üzere bazı profesyonel oyuncuların bile kullandığı oyun sırasında radar hilesi de mümkündür. PUBG Mobil radar hilesi, düşmanlarınızın haritadaki konumunu görmenizi sağlar.

Başkalarının PUBG hilesi kullanıp kullanmadığını nasıl anlarım?

Başka birinin PUBG hilesi kullanıp sizi öldürmesi sizin için oldukça sinir bozucu olacaktır. PUBG hilesini başka birinin kullanıp kullanmadığını belirlemek için birkaç şey yapmalısınız. Öldükten sonra tekrarına bakın. Eğer biri sizi 500 metreden veya daha fazla bir mesafeden vurursa, hile kullanıyor demektir. Bakmanız gereken ikinci şey, diğer oyuncuların hareketinizi duvarın arkasından takip edip etmedikleri veya normal hızdan daha hızlı koşup koşmadıklarıdır.

PUBG mobile hilesi kullanırken yakalanırsam ne olur?

PUBG hilelerini kullanarak herkesi yok etmeyi isteyebilirsiniz, ancak aynı zamanda her zaman hesabınızın yasaklanma riskiyle karşı karşıyasınız. Herhangi bir çevrimiçi oyunda hile kullandığı tespit edilirse, anında yasaklanacaksınız. PUBG corp. ayrıca şüpheli dolandırıcıları yakından takip ettiği bir anti-hile sistemi kullanıyor. PUBG’de hile kullandığını tespit eden oyuncular, mobil cihazlarda on yıl boyunca yasaklanabilir ve ayrıca PC’de hile kullandığını tespit edilirse, süresiz olarak yasaklanabilirsiniz.

PUBG’de kaç oyuncu yasaklandı?

PUBG’nin son güncellemesi olarak Ekim 2018’den bu yana yaklaşık 13 milyon hesap yasaklanmış durumda. Yasaklanan hesapların çoğu Radar hilesi kullananları içeriyor. 2019’un sonunda PUBG Corp., bir hafta içinde yaklaşık 100.000 hesabı daha da yasakladığını açıklamıştı.

PUBG mobile hile nasıl yapılır öğrendiniz! Oyundan keyif almak ve yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız, hile kullanmayı elbette önermiyoruz. Bununla birlikte illa hile kullanacağım diyorsanız, hile uygulamalarını indirdikten sonra, mutlaka bir antivirüs yazılımı ile taratın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz