3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Anne ile İlgili Sözler! Anneler Günü Sözleri

Anneler günü 2021 yılında 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Korona virüs sebebiyle annelerimizin güvenliği için belki de bir çoğumuz onların bu özel gününü uzaktan kutlamak zorunda kalacağız. Eğer siz de annenizin elini öpüp doğum günü kutlayamayacak olanlardansanız, işte sizler için en güzel anne ile ilgili sözler ve anneler günü sözleri hazırladık.

Anne ile İlgili Sözler;

1. Senden başka hiç kimseye ihtiyacım yok anneciğim.

2. Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: annemdir.

3. Anne elinden tüm dünyaya tutunur insan, o eli bir bıraksa bir ömür yutkunur insan.

4. Annesinden dayak yediği halde, yine “anne” diye ağlayan bir çocuktur aşk.

5. Anne olmak demek çocuğu uyuduktan sonra uymak demektir.

6. Kadına saygılı ol. Çünkü, o insanoğlunun anasıdır. Hz. Ali

7. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim.

8. Anneler, her şeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar. Ostrovski

9. Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem, hakkını nasıl öderim.

10. Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

anne ile ilgili sözler

Anne ile ilgili sözler eski anılara dayanmalıdır. Size öğrettiği şeylerden birkaç örnek verirseniz çok duygulanır.

anneler günü sözleri

Özellikle anneler günü sözleri ile ilgili söyleyebileceğim tek şey, sizin için yaptığı ve minnettar olduğunuz bazı önemli şeyleri listeleyin. Bu anneye söylenebilecek en güzel söz olacaktır.

anne ile ilgili sözler kısa

Anneler günü mesajları içinde bence en güzeli kısa ve resimli olanları olacaktır. Kutlama kartınızı gönderirsiniz ve altına duygularınızı yazabilirsiniz.

anneler günü mesajları

Anne ile ilgili sözler ve anneler günü sözleri için kullanılacak kartlar özel olmalı. Bu sayfada gördüğünüz resimli kartları başka sitelerde göremezsiniz, takiye.com sizler için özel hazırladı.

anneler günü sözleri

Bir annenin mutluluğu bir işaret gibidir, geleceği aydınlatır, ancak geçmişe düşkün hatıralar kılığında da yansır. (anne ile ilgili sözler)

anneler günü mesajları resimli

Annecim, biriciğim sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde… Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı isterdim. SENİ ÇOK SEVİYORUM. (anneler günü sözleri)

Annelerimiz bize yıllarca kılavuzluk yapar, hem de hiç bir teşekkür beklemeden. Tüm anneler, elleri öpülesi varlıklardır, bizim en değerli hazinelerimizdir.

Anneler günü sözleri ve mesajları sayfamızda, beğendiğiniz görseli seçin, altına kendi anılarınızdan birini yazarak en güzel anne ile ilgili sözler yazınızı oluşturun. Bundan daha iyi bir kutlama mesajı olabilir mi?

Anneler günü sözleri duygusal olmalı. Kart paylaşımının ardından uzun ya da kısa ama anlamlı birkaç cümle yazılmalı ve annelerimizle paylaşılmalıdır.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

Dünyada hiç kimse beni senin kadar çok sevemez. Gerçek sevgiyi bana tattırdığın için teşekkürler annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun! (anne ile ilgili sözler)

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.