3.3 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 8, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaVideo'Annem Karne Hediyesi Olarak Et Aldı' Sözü Twitter'da Gündem Oldu

Son Yazılar

‘Annem Karne Hediyesi Olarak Et Aldı’ Sözü Twitter’da Gündem Oldu

Sosyal medya platformu Twitter'da bir çocuğun 'annem karne hediyesi olarak pirzola aldı' demesi gündem oldu? Birisi 2023 vizyonu mu demişti?

Et ve Süt Kurumu’nun piyasaya taze karkas et satışı yapmayı planlaması üzerine yapılan bir haberde mikrofon uzatılan çocuğun sözleri gündeme oturdu. Muhabirin soru sorduğu çocuk, “Annem karne hediyesi et aldı” ifadelerini kullanırken, kasap ise “Karne hediyesi kasap abisinden 3 kalem pirzola” diyerek eti çocuğa uzattı. Bir çocuğun sık sık tüketmesi gereken besinlerden birini, sadece karne hediyesi olarak yiyecek olması ne kadar normal? Yetmez ama evet, durmak yok yola devam!

karne hediyesi pirzola

Türkiye’de 19 milyondan fazla öğrenci karne coşkusunu yaşarken, Et ve Süt Kurumu’nun (ESK) piyasaya taze karkas et satışı yapmayı planlaması üzerine yapılan bir haberde bir çocuğun sözleri sosyal medyada gündem oldu.

“ANNEM KARNE HEDİYESİ ET ALDI”

Muhabirin soru sorduğu çocuk, “Annem karne hediyesi et aldı” dedi. Muhabir çocuğu tebrik ederken kasap ise, “Karne hediyesi kasap abisinden 3 kalem pirzola” diyerek eti çocuğa uzattı. Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasıyla birlikte siyasiler de paylaşımlarda bulundular.

İşte sosyal medyadan bazı paylaşımlar;


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Video kategorimizdeki en çok okunan yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!