Pazar, Haziran 9, 2024
Ana SayfaSözlerAnneye Doğum Günü Mesajı ve Sözleri

Son Yazılar

Anneye Doğum Günü Mesajı ve Sözleri

Bizi var eden en kıymetli varlığımıza en güzel anneye doğum günü mesajı ile bu özel günü kutlayın! İşte en güzel kartları sözleri hazırladık.

Herkesin annesi, onun için en güzel, en şefkatli en vefalı olanıdır. İşte bu değerli varlığımızın yaş gününü en güzel sözlerle kutlamamız gerekir. İşte biz de sana yardımcı olmak için anneye doğum günü mesajı sayfamızı hazırladık. Annelerimiz, en değerli hazinemizdir. Hayatımızda nefes alıp vermesi, bize bakıp gülümsemesi bizi hayata bağlar. Hayatımızdaki ilk aşkımız, arkadaşımız, güzelimiz, kıyamadığımız ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok değere sahiptir annelerimiz. Dün de bugün de bizi biz yapan, karakterimizin şekillenmesindeki en önemli faktörlerden biridir elleri öpülesi annelerimiz. Onlar olmadan, varlığını hissetmeden hayat nasıl geçerdi hiç düşündünüz mü?

Uzun lafın kısası, bizi doğuran, büyüten, yıllarca emek veren ve son nefesine kadar yanınızda olacağına emin olduğumuz bu güzel varlıklara hediye verilebilecek en güzel şey ağzımızdan çıkacak sevgi sözcükleri olacaktır. Anneye resimli doğum günü mesajları ile birlikte anneye uzun doğum günü mesajları başlığı altında toparladığımız bu sayfamızda umarım ki siz de biricik annenizi doğum gününde mutlu edecek ve ona olan sevginizi en güzel biçimde göstermiş olacaksınız.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim, annelerimize özel olarak hazırladığımız bu sayfada, başka hiçbir yerde bulamayacağınız resimli anneye doğum günü mesajlarını bulacaksınız. Annenize almayı düşündüğünüz hediye üzerine takiye.com’un bu sayfasında yayınlanan doğum günü mesajı kartları ile süsleyebilirsiniz.

ANNEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Anneye verilebilecek en güzel doğum günü hediyesi sanırım hayırlı bir evlat olmalı, bu mesajı sana en içten sevgimle gönderiyorum, seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Anne, bana verdiğin tüm değerler için sana teşekkür ederim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Biricik annem, güzelim, meleğim, değerlim, hazinem…. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum anneciğim.

anneye doğum günü mesajı

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin. Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Hayatımın ilk aşkı, Güzeller güzelim, gülüşüne hayran olduğum annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Hep yanımızda ol inşallah.

Annem. Başımın tacı, gözümün nurusun. Senin hayata ilk geldiğin işte bugün; benim hayatıma verdiğin canla devam etti. Sen doğdun, seninle birlikte ben de doğdum. İyi ki doğdun, iyi ki annemsin ve iyi ki varsın canım annem. – anneye doğum günü mesajı

anneye doğum günü mesajı

Anneye en güzel doğum günü armağanı, sevgi dolu, saygılı, yardımsever çocuklardır, işte bu mesajı sana beni böyle yetiştirdiğin için gönderiyorum ve seni çok seviyorum. Yaş günün kutlu olsun!

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin. Doğum günün kutlu olsun Anneciğim.

anneye doğum günü mesajı

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem. – anneye doğum günü mesajı

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem. – anneye doğum günü mesajı

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

anneye doğum günü mesajı uzun

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

Anneciğim canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum canım annem.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

anneye yaş günü mesajları

Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin sihirli gücünü seninle öğrendim. Fedakârlığın ne derece iyileştirici bir şey olduğunu bana sen öğrettin. Bu zamana kadar yaptığın fedakârlıklar için teşekkür ederim. Bu sevginin tarifi yok seni çok seviyorum.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum canım annem. İyi ki doğmuşsun canım annem. – anneye doğum günü mesajı

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce. – anneye doğum günü mesajı

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

anneye doğum günü mesajı uzun

Hayatımdaki en önemli şeyleri senin yanındayken yaşadım. Sen benim en güvenilir sığınağım oldun ve hiçbir zaman elimi bırakmadım. Bende hayatının sonuna kadar elini tutup, ihtiyacın olduğun anlar da yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Bu dünya da en güvenli sığınak hem senin yanın hem de senin kucağın. Bu çivisi çıkmış dünyada sana rastlamış olmak senin benim annem olman benim için büyük bir şans. Hayatımdan hiç gitme sen benim canımsın canım annem.

Bugün günlerden ne? Tabi ki Annemin doğum günü. Unutacağımı sandın değil mi? Her şeyi unuturum ama bir seni aklımdan çıkartamam canım annem! Doğum günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. – anneye doğum günü mesajı

Bana mutluluğu anlat deseler; “Annem yaşıyor” der susarım. Anneciğim iyi ki doğdun, iyi ki annemsin, doğum günün kutlu olsun.

annelere doğum günü mesajları

ANNEYE ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun.

Bir günde değil her gün hatırladığım, doğum gününde değil her gün varlığına şükrettiğim annem. Sen varsan her şey eksik. Evim güneşsiz, ışıksız, evim bomboş. Hayatımda ki en özel insan iyi ki varsın Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem. – anneye doğum günü mesajı

Dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim ben çünkü ben senin gibi bir anneye sahibim. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun gül yüzlü annem.

Yıllar geçiyor ama ben senin küçük bebeğin olmaya devam ediyorum. Bu öylesine güzel öylesine şirin bir duygu ki annem. Dilerim bundan yıllar sonrada senin küçük bebeğin olarak kalmaya devam ederim, doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara Canım Annem!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem. – anneye doğum günü mesajı

Bu hayatta kimseyi seni sevdiğim gibi sevemem ve bağlanamam annem. Doğum günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun benim gül yüzlü Annem.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem. – annem hakkında sevdiğim şeyler

Çok özlediğim halde şu an sarılamadığım, ama sarılmayı en fazla istediğim bir insan var. Mesela canım Annem! Doğum günün Kutlu Olsun Anneciğim. Sana kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum.

Güzelliğim, canımın içi, sahip olduğum en güzel varlık, biricik annem! Doğum günün kutlu olsun!

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem. – anneye doğum günü mesajı

ANNEYE YAŞ GÜNÜ MESAJI

Yüreği güzel, düşünceleri aydınlık annem, nice yaşlara

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sevgi ve mutluluk diliyorum.

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Doğum Günün kutlu olsun! – anneye doğum günü mesajı

Kalbimin atmasının yegâne sebebi olan kadın, güzel annem doğum gününde hep bizlerle ol.

Sen olmasaydın biz olmazdık. Nice yaşların olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin Canım Annem. Doğum günün kutlu olsun.

Kаrşılıksız sеvginin, fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü еn içten dilеklеrimlе kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi. – anneye doğum günü mesajı

Varlığın sayesinde ben daha güçlü oluyorum. Bu güç sen benim hayatımda olduğun sürece hep var olacak. Bu gücüm hiç tükenmesin güzeller güzeli annem. Yanında mutlu olduğum tek insansın seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Güneş gibi içimi ısıtan annem her ne kadar kızsan da 3 dakika sonra yine annem annem derim ben. Çünkü sensiz hayat bomboş seni çok ama çok seviyorum. Tüm doğum günlerini hep birlikte kutlamak dilediğimle nice mutlu bizli senelere.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum. – anneye doğum günü mesajı

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Güzeller güzelim.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun anneanne O kadar çok özledim ki.. keşke memleketime geri dönebilsem ve bir kez olsun tekrardan sarılabilsem. – anneye doğum günü mesajı

Hayat yolculuğuma ilk başladığımda beni besleyen, üzerime tir tir titreyen, sevgisini hiç esirgemeyen, benim için her an endişelenen, bana daima rehberlik eden ve her konuda beni destekleyen tek varlığım ANNECİĞİM. İhtiyacım olan sevgi için her gün benim yanımda olduğunu biliyorum. Doğum Günün kutlu olsun en büyük varlığım!

Keşke kendi ömrümden eksiltebilsem. Tüm ömrümü sana verirdim. Doğum günün kutlu olsun annem. Seni çok seviyorum.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

Sevecen gözlerin ve şefkatli bakışların ruhumu okşuyor. Ömrüme bahar geliyor ve bu baharlar hiç bitmiyor. Bunun en büyük sebebi sensin. Güzeller güzeli annem hayatım boyunca hep benim yanımda ol seni çok ama çok seviyorum sen benim her şeyimsin.

Duygularımı sana anlatmak ne kadar zor olsa da senin bir gülüşün, bir bakışın bana en büyük hediye. Doğum günün kutlu olsun annem, birlikte nice yıllarımız olsun.

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Doğum Günün kutlu olsun! – anneye doğum günü mesajı

ANNEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI UZUN

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Mesafeler uzak olsa da tüm kalbim ve sevgimle hep senin yanındayım canım annem. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun sultanım.

Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

Güneş kadar sıcak; kar tanesi kadar berrak; yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle Doğum günün kutlu olsun bir tanecik Annem. – anneye doğum günü mesajı

anneye doğum günü mesajı

Ne kadar konuşsam boş, ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun canım anacığım.

Üzülmesine hiç dayanamadığım, mutlu olduğunda mutluluğuna en çok sevindiğim, her zaman en çok mutlu etmek istediğim güzel annem. Sen bu dünyada her şeyin en güzelini hak eden insansın seni çok seviyorum.

Allah’ım hiçbir zaman senin eksikliğini göstermesin bana. Beni asla senin yokluğun ile imtihan etmesin. Bunun için her zaman dua ediyorum. Seni mutlu olarak göreceğim her güne uyanmak istiyorum. Mutsuz olduğun zamanlarda mutlu olmanın tek nedeni olabilirim. Hayatımdaki en büyük şanslarımdan biri sensin canım annem ve daima seni el üstünde tutabileceğimi bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

Annem, sen benim için bu zamana kadar her şeye katlanmış biri olarak yanımda durdun. Beni büyüttün, besledin, yeri geldi bağırdın çağırdın. Ama hiçbir zaman sana kızmadım. Bazen öfkelenip sesimi yükselttiğimde bile direkt yanına gelirdim hatırlıyor musun? Seni çok sevdiğimi bil anneciğim, iyi ki doğdun.

Bu hayatta beni karşılıksız olarak seven tek kadın, güzeller güzeli annem. Beni bugünlere getirmek için verdiğin bütün çabalara teşekkür ederim. Nice doğum günlerin olsun, hep beraber olalım.

Sen benim canımın yarısı, ömrümün sahibi bütün her şeyden daha güzeli sensin. Sen benim canıma can katansın nice mutlu senelere. – anneye doğum günü mesajı

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bu gün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok Seviyorum Canım Annem. Mutlu yıllar, iyi ki doğdun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir Yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım Annem.

anneye doğum günü mesajı

Bu hayatta yaşadığım en kötü günleri senin sayende atlattım. Bu sıkıntı nasıl geçer dediğim her problemi sen çözdün, bana tekrar nefes almam için güç verdin. İyi ki varsın benim canım annem, başımdan hiç eksik olma.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Benim bir tanecik annem, şimdiye kadar verdiğin emeklerinin karşılığını bir ömür boyu istesem de ödeyemem. Seninle açtım gözlerimi bu hayata ve ölene kadar ellerinden tutmazsam nefes alamam.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim. – anneye doğum günü mesajı

anneye doğum günü mesajı

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem!

Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım. – anneye doğum günü mesajı

Annem güzel annem sen her zaman yeni yaşınla daha uzun ömürlere ulaş. Canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Sana sımsıkı sarılıp uyuduğum, küçücük ellerimle sana sımsıkı sarıldığım günler geride kaldı sanma annem Ben hala o yıllar evvelki küçük ve kırılgan kız çocuğuyum Ne kadar büyürsem büyüyeyim senin kokunu hep özlüyorum.

ANNEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI KISA

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anne, Doğum günün kutlu olsun.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem. – anneye doğum günü mesajı

İyi ki benim annemsin sen, iyi ki senin evladınım güzel kalpli annem benim iyi ki doğdun ve iyi ki bizim annemizsin canım annem doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

anneye doğum günü mesajı

Sen benim daima en büyük mutluluğum oldun annem. Ama şimdi bakıyorum da çok ama çok uzaklarda olduğunu görüyorum. Önemli olan şeyse başka yerlerde olsak da senin hayatta olduğunu, iyi olduğunu bilmek bana yetiyor. Seni çok sevdiğimi unutma, Allah seni başımızdan eksik etmesin, doğum günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim. – anneye doğum günü mesajı

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Senden aldığım güçle, senden aldığım azimle ve senden aldığım kararlılıkla tüm zorlukları aşıp geçiyorum. Bana verebileceğin en güzel hediye belki de bu. Benimse sana verebileceğim en güzel hediye koca bir öpücük sanırım. Doğum günün kutlu olsun annem. – anneye doğum günü mesajı

Bazen bana nasihat verdiğin, kızdığın zaman bende sana kızıyordum ama artık biliyorum ki bende senin gibi bir anne olacağım evladını düşünen, iyi kalpli bir melek. Doğum günün kutlu olsun Canım anneciğim.

Benim canım, melek annem! Annem olduğun için her zaman rabbime şükürler ediyorum. iyi ki senin yavrunum. Doğum günün kutlu olsun ruhumun ışığı, kalbim, en büyük sevgim biricik anneciğim.

Anneciğim; sen benim dünyamı aydınlatan bir ışıksın, çaresizliğe düştüğümde karşıma çıkan umudun adısın, sadece yanında huzur bulduğum en güzel kadınsın. Sonsuzluğa kadar ömrün olsun ki, doğum günlerin hep kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

anneye doğum günü mesajı

Anneciğim, sadece bir bu günümde değil; sen benim her günümdesin. Annem olman, Allah’ın bana lütfettiği en büyük şans. O yüzden ben bu dünyadaki en şanslı kişiyim. İyi ki varsın ve doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum canım annem.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı. İlk aşkım, sırdaşım , en büyük destekçim. Canım Annem benim. Doğum gününü kutlar, Allah’tan senin için nice güzel bir ömür dilerim.

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. Her zaman Allah’a şükrediyorum ki senin gibi bir annem var! Seni çok seviyorum bunu unutma! İyi ki doğdun seni dünyalar kadar seven evladın.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara. – anneye doğum günü mesajı

Dünyanın en güzel annesi sensin ve iyi ki de benim annemsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Seninle ilk defa bu kadar çok uzak kaldık ve anladım ki senin özlemin çok ağırmış annem. Sen olmadığın zamanlarda elimde tutan kimse olmadı. Bu sıralarda da içimdeki özlem çaresiz bir şekilde artmaya devam etti. Bu özel gününde yanında olamadığım için çok mutsuz olsam da kalbimin seninle olduğunu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun ve bu yeni yaşında tüm güzel günler ve mutluluk seninle olsun.

Hem arkadaşım hem annem, hem dostum hem de hayatımın en önemli parçasısın. Olurda seni bir gün kaybedersem bu parçam hep eksik kalır. Sensiz ben hep yarımım beni hiç yarım bırakma varlığın ömre bedel iyi ki doğdun. – anneye doğum günü mesajı

Senin için ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde hakkını ödeyemem annem. Senin bana yapmış olduklarını senden başka biri yapamaz annem. Sen benim hayatta yürüdüğüm zorluklara karşı mücadele etmemi sağlayansın, seni hiçbir şeye değişmem. Doğum günün kutlu olsun.

Bana bu hayatta en güzel hangi kitabı buldun diye sorsanız direkt cevabım annem olur. Bugün senin doğum günün canım annem. Hayatım boyunca yanımda olman dileğiyle seni çok ama çok sevdiğim bil. İyi ki doğdun benim gül yüzlü Annem.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık Doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Benim bugün çiçeğimin doğum günü beni bu yaşa getiren annem doğum günün kutlu olsun nice senelere annecim. – anneye doğum günü mesajı

Birine sarılmaya veya şefkate ihtiyacım olduğunda bilirim ki annem var. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Doğum Günün kutlu olsun!

Bu dünyada en çok güvenebileceğim kişi sensin. Tüm her şeyimi hiç düşünmeden anlatabildiğim ve beni anlayan tek insan. Gösterdiğin yollar benim için bir ışık o ışığı hiç söndürme iyi ki doğdun iyi ki ışığım oldun.

Cennet kokulum, ayaklarının altına dünyaları seresim geliyor. Sen bugün yeni bir yaş alırken aynı güçle yanımda durmaya devam ediyorsun. İyi ki doğdun annem iyi ki.

Gelecek ve geçecek her yıllar, aylar senin mutlu olacağın şekilde olsun. Her şeyin en güzelini hak eden annem iyi ki doğdun.

Tüm dileklerinin gerçekleşeceği ve her geçen yılının bir önceki günden daha güzel geçeceği bir yıl olsun. Ailemizin en güzel parçası, evimizin prensesi. Seni çok seviyoruz nice mutlu senelere. – anneye doğum günü mesajı

Annelerin en güzeli can annem. Doğum günün kutlu olsun. Allah bizlere senin yokluğunu hiç hissettirmesin. Evlatların olarak seni çok seviyoruz iyi ki doğdun.

Canların canı biricik anneciğim. Ellerinden öper, doğum gününü kutlarım. İyi ki varsın, iyi ki annemsin. Allah sana sağlık, sıhhat ve güzel bir ömür nasip etsin.

Başımızın tacı, evimizin neşesi, senin varlığın benim en büyük huzur kaynağım. Seninle hayatım anlam buluyor. Yaşamımda daha sevgi dolu bakabiliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Varlığın Allah’ın bana en büyük armağanı Anneciğim.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için bu hayattaki en özel insansın. Doğum Günün Kutlu olsun Sultanım. – anneye doğum günü mesajı

anneye doğum günü mesajı

Canım Annem doğum günün kutlu olsun. Her günümüz hep boyle mutlu geçsin. Nice senelere diliyorum güzel anneciğim. Seni çok ama çok seviyorum.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım Anneciğim iyi ki doğdun, iyi ki annemsin, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Küçük bir çocukken dizimi yaraladığımda şefkatle yaklaşmıştın bana. Demiştin ki: “Dizinden akan kan en büyük acın olsun evladım”. Şimdi daha iyi anlıyorum demek istediğini. Bir ömür boyunca, nice doğum günlerine anneciğim.

Sen beni bu yaşıma kadar hiç yalnız bırakmadın, bundan sonra sıra bende annem. Sen kendini asla yalnız hissetme diye senin yanı başından asla ayrılmayacağım. Seni çok ama çok seviyorum benim kıymetlim. Doğum günün kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Yokluğunla var olma mücadelesi günü annem, doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kadını olan canım annem. Doğum günün de yine bizlerlesin iyi ki doğdun.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum günün kutlu olsun.

anneye doğum günü mesajı

Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan canım anneciğim. Allah senin gibi bir anneyi bizlere bahşetti. Ona sonsuz kere şükrediyorum. Doğum gününü kutlarım. Mübarek ellerinden öperim. En yakın zamanda dizinin dibinde olacağım inşallah. Seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun Anneciğim. – anneye doğum günü mesajı

Senin yanında olmak ve gölgenden güç almak muhteşem bir duygu. Senin aşkınla büyümek benim en büyük şansım. Sen benim kazandığım, bana verilmiş en güzel armağansın. Seni çok seviyorum canım annem, iyi ki doğdun.

Senden öğrendiğim tüm değerler için binlerce teşekkür ederim canım annem Senin ile çıktığımız bu yolda bana öğrettiklerin ile devam ediyorum..İyi ki senin kızın olmuşumDoğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoru

Anneye doğum günü mesajları kısa ve öz olur uzun ve anlamlı olur hiç fark etmez. Sizin her kelimeniz, bir tebessümünüz, bir gülüşünüz onlar için dünyalar kadar önemli duyguları ifade edecektir. Hadi onları mutlu edelim.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım annem! – anneye doğum günü mesajı

Anne seni çok seviyorum. Evladın olarak beni senden daha iyi kim tanıyabilir ki? Biliyorsun çoğu zaman sana sevgimi göstermekte oldukça başarısız kalıyorum. Ne olur beni affet olur mu? Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın. – anneye doğum günü mesajı

Hayatında kalbindeki güzellikler gibi olması dileğiyle doğum gününü en samimi duygularımla kutlarım. Dünyanın en güzel annesi canım annem.

Mutsuzluğumu sevince dönüştüren tek insansın annem. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Anneciğim benim, hüznümü sevince çeviren, benim için kendini feda eden ve bundan da hiçbir zaman bıkmayacak olan tek insаnsın. Doğum günün kutlu olsun her şeyim, tüm varlığım canım Annem.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Seni çok ama çok seviyorum.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor annem. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem. – anneye doğum günü mesajı

Canıma can katan biricik anneciğim. Ellerinden öper, doğum gününü kutlarım.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.

Güzeller güzeli canım annem! Sen bizim evimizin en değerlisi, en büyük neşesisin! Allah en başta sana sağlık versin ve seni başımızdan eksik etmesin. Doğum gününü sana olan sevgi dolu kalbimle kutluyorum.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Doğan her yeni günde içimdeki seni görebilmek, mutlu olduğunu bilip mutlu olarak uyanmayı hiçbir şeye değişemem annem. Doğum günün kutlu olsun.

anneye doğum günü mesajı

Kalbi her zaman fedakârlıkla dolu anneciğim, bizlere yaptıkların için sonsuz teşekkürler, iyi ki aramızdasın. Doğum günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

Anneciğim, senin o hiç eksilmeyen büyük sevgin var ya, işte o sevgi tıpkı bir güneş gibi yolumu aydınlattı. O sevgiden güç buldum ben! Ne olur ışığını benden hiç eksik etme! Varlığınla her zaman mutlu olayım. Doğum günün kutlu olsun.

Özledim.. Dizlerinde uyumayı saçlarımı okşayışını anne kokusunu özledim.. annelerin en güzeli iyi doğdun iyi ki varsın hep hayatım da ol bir doğum gününde daha yine senden çokk uzaklardayım annem. doğum günün kutlu olsun güzel kadın canım annem

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin bir tanecik canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Beni dünyaya getiren cesur kadın, her zaman yanımızda olman dileği ile Doğum günün kutlu olsun.

anneye doğum günü mesajı

Benim bir tanecik annem, sana olan içimdeki sevgiyi anlatmaya kalksam cümleler, kelimeler ve zaman yetmez. Tek bilmeni istediğim seni canımdan çok sevdiğim ve hayatım boyunca seni her zaman daha çok seveceğimi bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum canım Annem. Doğum günün kutlu olsun. – anneye doğum günü mesajı

Gözlerimi dünyaya ilk açtığımda seni gördüm ve yanımda sadece sen vardın annem. O zamandan itibaren ellerimi tutup hiç bırakmadı ve bana vermiş olduklarını geri ödemeye ne zamanım yeter ne de kelimelerim. Şunu bil ki seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. İyi ki doğdun benim gül yüzlü Annem.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Anneye doğum günü mesajı konusunda umarım hazırladığım sayfayı beğenmişsinizdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız.

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Anneye doğum günü mesajı yazımızla birlikte bu yazılarımız da ilgini çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!