in

KızgınKızgın AğlaAğla

Antalya İlim ve Kültür Derneği Aşçısı İhsan Güney, Mehmet Sami Tuğrul Adlı Öğrencinin Kafasını Kesti

Antalya İlim ve Kültür Derneği yurt aşçısı İhsan Güney (38), üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul’un (18) başını satırla kesti.

antalya ilim ve kültür derneği

Vahşi cinayet Antalya İlim ve Kültür Derneği ‘nin yurdunda yaşandı. Antalya’da özel öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38), yurdun yemekhanesinde üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul‘un (18) başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu.

Olay, Antalya İlim ve Kültür Derneği yurdunda saat 14.30 sıralarında, Kepez İlçesi Kültür Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan, Antalya İlim ve Kültür Derneği’nin (Alim Derneği) 4 katlı öğrenci yurdunun yemekhanesinde meydana geldi.

“DECCALİ VURDUM DİYE BAĞIRDI”

mehmet sami tuğrul

Antalya İlim ve Kültür Derneği yurdunun aşçısı İhsan Güney, henüz bilinmeyen bir nedenle duvara dayadığı Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul’un başını satırla kesti. Güney, kestiği başı, Tuğrul’un göğsünün üzerine koyup, “Deccal’i vurdum” diye bağırdı. Güney, satırı da gencin göğsünün üzerine bıraktı.

Olayı gören öğrencilerden biri yemekhanenin kapısını kapatıp kilitledikten sonra polisi aradı. İhbar üzerine öğrenci yurduna gelen polis, İhsan Güney’i gözaltına aldı. Kısa süre önce yurtta aşçı olarak işe başladığı öğrenilen İhsan Güney, Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor. Mehmet Sami Tuğrul’un, kendi halinde sessiz bir öğrenci olduğu kaydedildi.

Antalya İlim ve Kültür Derneği (ALİM) kimin? Antalya İlim ve Kültür Derneği yönetim kurulu

Okul öncesi ve yükseköğretim dahil eğitim sisteminin her kademesinde ve sonrasında ülkesine ve milletine bağlı, milli, manevi, ahlaki ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmek için ALİM derneğinin amaçları arasında yer almakta.

Antalya İlim ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu

Barış Kaplan Yönetim Kurulu Başkanı

Talha Yasin Büyükkal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ahmet Gümüş Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi

Mustafa Sami Mencet Yönetim Kurulu Sekreteri

Ercan Kıvanç Yönetim Kurulu Üyesi


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cahillik ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ilginç tarihi bilgiler

Bu Twitter Hesabı Dünyanın Unutmaması Gereken İlginç Tarihi Bilgiler Paylaşıyor (Canlı Liste) (42 Giriş)

grup isimleri

Komik Whatsapp, Aile, Kanka, Okul, Arkadaş, Etkileyici, En Güzel, İnstagram, WP Grup İsimleri