Ana Sayfa Astroloji Astrologlara Göre En Fazla Düşünen Burç

Astrologlara Göre En Fazla Düşünen Burç

Bazı insanlar kafalarına her şeyi takarak hayatı kendileri için çekilmez yaparlar ve sebebi astroloji olabilir. İşte o aşırı düşünen burçlar.

0
224

Bazı insanlar hayatı olduğu gibi kabul etmekte zorlanır, akıllarına her şeyi takarlar. Faturaların ödeme tarihinden, iş yerinde yapacağınız sunuma kadar ya da çevrenizdeki insanların sizi beğenmemesinden günlük hayatta yapacağınız en basit aktiviteye kadar kafalarında kurar dururlar. Bunun sebebi astroloji olabilir. Yazımızda sizlerler aşırı düşünen burçlar hangileridir tek tek paylaşacağız.

Bazı endişeler normaldir ve kaçınılmazdır, ancak her zaman zihinlerinin içinde hapsolmuş insanlar tanıyor olabilirsiniz. Her şeyi kapsamlı bir şekilde analiz ederler ve biraz mantıksız olsalar bile bir senaryonun olası tüm sonuçlarını (muhtemelen birden fazla) gözden geçirirler. Hazırlıklı olmayı sevseler de, astroloji de bu insanların her şeyi araştırmasının nedeni olabilir. Kafasına her şeyi takan aşırı düşünen burçlar hangileridir merak ediyorsanız, yazımızı hemen okumaya başlayın.

Aşırı Düşünen Burçlar

  1. Başak
  2. İkizler
  3. Terazi
  4. Oğlak
  5. Aslan
  6. Balık

6. Balık

aşırı düşünen burçlar

Balıklar inanılmaz derecede empatiktir. Bu, başkalarının duygularını anlamalarına yardımcı olurken, aynı zamanda aşırı analiz etmelerine de neden olur.

Her zaman diğer insanların enerjilerini emerler ve bu duyguların önemini ortaya çıkarmak için gereğinden fazla zaman harcarlar.

Bu duygularla başa çıkmalarına yardımcı olması gereken gerçeklikten kendilerini oldukça geri çekerler, bu da daha fazla düşünmelerine sebep olur. Astroloji uzmanları, “Balıklar kendi dünyalarını yaratmakta o kadar ustalar ki normal hayatlarını yaşamakta zorlanıyorlar” diyor. “Her zaman ne olabileceğini veya karşılarına hangi olasılıkların çıkabileceğini düşünüyorlar.”

5. Aslan

aşırı düşünen burçlar

Zodyakın kraliyet üyesi olarak da bilinen Aslanlar, ilgi odağı olmalarıyla ünlüdür. Tüm astroloji burçları arasında en büyük egoya sahip olandır ve muhtemelen insanların ne düşündüğünü en çok onlar önemsiyorlar.

Bu nedenle, arzuladıkları ilgi ve beğeniyi göremediklerinde, istenmeyen düşüncelerin ortaya çıkması çok olasıdır.

İlişki uzmanları, “Genellikle güvenle karar verebilirler, çevresindeki imajlarını veya kişisel gururlarını etkileyen konular söz konusu olduğunda fazla düşünebilirler” diyor.

4. Oğlak

aşırı düşünen burçlar

Oğlaklar çalışkandır, bazen hata yapabilirler ve kendilerinin ve ailelerinin geçimini sağlamaktan başka hiçbir şeyi derinlemesine düşünmezler. Hedef odaklıdırlar ve bir sonuca varmadan önce her küçük ayrıntıyı gözden geçirirler.

Astrologlar, “Hayat dengede değilse, başka hiçbir şeye odaklanamazlar ve sürekli olarak sorunları ve en iyi çözümleri düşünürler” diyor.

Aşırı düşünen burçlar arasında gösterilen oğlaklar, işlerin belirli bir şekilde yapılmasını severler, bu yüzden gemiyi yönetenler onlarsa o kadar fazla analiz etmezler. Ancak kontrollerini kaybedip bir şeyler ters gittiğinde dikkat edin bir süre o düşünceli hallerinden çıkmayacaklardır.

3. Terazi

Astrologlar, “Terazi’nin adalet ve denge saplantısı, genellikle kendilerini ikinci kez tahmin etmelerine neden olur” diyor. Zodyak’ın insanları en çok memnun edenleri olarak, herkesin mutlu olmasından başka bir şey istemezler.

Bir şeylerin ters gitme riskiyle (onların gözünde), durumları gereğinden fazla düşünürler.

İlişki uzmanları, arkadaşlarına mesaj göndermekten akşam yemeğinde ne yiyeceklerine karar vermeye kadar her şeyi sorgulayarak, görünüşte önemsiz konular üzerinde kendi planlamalarını yapacaklarından bahsediyor. “Hayatlarının küçük parçalarını çok fazla düşünmek, düşüncelerini karmaşık hale getiriyor” diye ekliyorlar.

2. İkizler

İkizler, iki benzer simge ile temsil edilir, bu yüzden onların kişiliğinin hangi tarafıyla karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz. Farklı bakış açılarıyla eğlendirmeyi severler ve hızlı konuşurlar.

İkizler bir hava burcudur ve bu onları en iyi iletişimcilerden biri yapar, ancak “durumları birden fazla açıdan görme konusundaki ustalıkları, sürekli bir zihinsel çekişmeye neden olabilir ve bu da onları aşırı düşünmeye eğilimli hale getirir”.

İlişki uzmanları, “Hem zekaya hem de meraklı bir zihne sahip olan ikizler, bunu bazen daha çok bir lanet olarak görebilir” diye ekliyor. Her zaman söylenecek doğru şeyleri, bir durumun farklı sonuçlarını ve insanların onlardan hoşlanmasını nasıl sağlayabileceklerini düşünürler.

1. Başak

aşırı düşünen burçlar

Endişeli eğilimleri ve en küçük ayrıntılara dikkat etmesiyle tanınan Başağın, zodyakın aşırı düşünen burçlar listesinde birinci sırada olmasına şaşmamalı. Astrologlar onları özünde mükemmeliyetçiler olarak tanımlıyor, bu da her şeyin kendi yüksek standartlarına uygun olmasını bekledikleri anlamına geliyor.

“Bu kapsamlı davranış biçimi, genellikle bir güç olsa da, bazen en küçük sorunları bile fazla düşünmelerine neden olabilir” diyor.

Bu pratik toprak burçları yanılmaktan asla hoşlanmaz. Yani, bir şeyi herkesten iki veya üç kat daha fazla gözden geçirmeleri gerekiyorsa, yapacaklar. Başak her zaman ne olur diye düşünür ve zaten kusursuz yapılmış bir planı bile aşırı düşünmeden duramazlar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz