Ana Sayfa Astroloji Asla Affetmeyen ve Bağışlayıcı Olmayan En Acımasız Burçlar

Asla Affetmeyen ve Bağışlayıcı Olmayan En Acımasız Burçlar

Affetmek ya da bağışlamak kavramlarını bilmeyen insanlar vardır. Bu burçlarından kaynaklanıyor olabilir. İşte o en acımasız burçlar listemiz.

0
63
en acımasız burçlar

Affetme ve unutma yeteneği bazı insanlarda doğuştan gelen bir özelliktir. Tabii ki, duruma göre değişir. Örneğin, film izlerken patlamış mısırın çoğunu yiyen birini affetmek, aldatan bir eşi bağışlamaktan çok daha kolaydır. Bununla birlikte, bazı insanlar uzun süre boyunca küçük kusurları sık sık affedebilirler. Astrologlara göre, bu kişilik özelliğinin gezegenler ve yıldızlarla bir ilgisi olabilir. Affetmek ya da bağışlamak kavramlarını bilmeyen insanlar vardır. İşte o en acımasız burçlar listemiz.

Kova Burcu

en acımasız burçlar

6. Zodyak’ın en zeki burçlarından biri olan Kova’nın vefasız arkadaşlara ya da kaba yorumlara ayıracak vakti yoktur. Kova’nın en acımasız burçlar arasında gösterilmesi garip değildir. İlişki astroloğu Anna Kovach, “Bir Kova sizi affetmek yerine görmezden gelip silmeyi tercih eder” diyor. Bununla birlikte, bunun, affetmeyen bir kişilikten ziyade, bir duyarlılık ve yüzleşmeye karşı isteksizlikten kaynaklandığını belirtiyor. Dahası, Kovalar sonunda geri gelebilirler. “Bazen zaman ve uzay bir Kova insanının yaralarını iyileştirir” diyor. “Bu gerçekleştiğinde, yeniden ortaya çıkabilir ve hiçbir şey olmamış gibi davranabilirler.” Onları ikinci kez hafife alırsanız, sonsuza dek gitmelerini bekleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR

Koç Burcu

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.