Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Ana SayfaAstrolojiAsla Affetmeyen ve Bağışlayıcı Olmayan En Acımasız Burçlar

Son Yazılar

Asla Affetmeyen ve Bağışlayıcı Olmayan En Acımasız Burçlar

Affetmek ya da bağışlamak kavramlarını bilmeyen insanlar vardır. Bu burçlarından kaynaklanıyor olabilir. İşte o en acımasız burçlar listemiz.

Affetme ve unutma yeteneği bazı insanlarda doğuştan gelen bir özelliktir. Tabii ki, duruma göre değişir. Örneğin, film izlerken patlamış mısırın çoğunu yiyen birini affetmek, aldatan bir eşi bağışlamaktan çok daha kolaydır. Bununla birlikte, bazı insanlar uzun süre boyunca küçük kusurları sık sık affedebilirler. Astrologlara göre, bu kişilik özelliğinin gezegenler ve yıldızlarla bir ilgisi olabilir. Affetmek ya da bağışlamak kavramlarını bilmeyen insanlar vardır. İşte o en acımasız burçlar listemiz.

6. Kova

Zodyak’ın en zeki burçlarından biri olan Kova’nın vefasız arkadaşlara ya da kaba yorumlara ayıracak vakti yoktur. Kova’nın en acımasız burçlar arasında gösterilmesi garip değildir. Astrolok Kovach, “Bir Kova sizi affetmek yerine görmezden gelip silmeyi tercih eder” diyor. Bununla birlikte, bunun, affetmeyen bir kişilikten ziyade, bir duyarlılık ve yüzleşmeye karşı isteksizlikten kaynaklandığını belirtiyor. Dahası, Kovalar sonunda geri gelebilirler. “Bazen zaman ve uzay bir Kova insanının yaralarını iyileştirir” diyor. “Bu gerçekleştiğinde, yeniden ortaya çıkabilir ve hiçbir şey olmamış gibi davranabilirler.” Onları ikinci kez hafife alırsanız, sonsuza dek gitmelerini bekleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR

5. Koç

Koç, hem kendilerine hem de önem verdikleri insanlara kin besleyebilirler. Kovach, “Bir Koç insanının sevdiği birini incitirseniz, sizi kolayca affetmezler” diyor. “Bir Koç kişisini incitirseniz, hemen savunmaya geçerler.” Bu nedenle, muhtemelen hatanızdan ders aldığınızı kanıtlamak için çok çalışmanız gerekecek ve bunun bir daha olmasına asla izin vermeyeceksiniz. Bu eğilimler, ateş burcunun hassas egosu ve koruyucu ruhundan kaynaklanmaktadır. Ne de olsa onlar zodyakın savaşçılarıdır ve gerekli hissettikleri sürece bir kavgayı ya da kin beslemeyi sürdürmeye fazlasıyla isteklidirler.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN DIŞA DÖNÜK BURÇ

4. Oğlak

Bu çalışkan, hırslı ve sadık burç, olgunlaşmamış veya saygısız davranışlara tahammül etmez., bu sebeple de en acımasız ve affetme duygusu az olan burçlar arasında gösterilmesi tuhaf değildir. Kovach, “İlişkilerde oyun oynamazlar” diyor. “Dolayısıyla, dürüst ve şeffaf olmayan insanlara da toleransları yoktur.” Oğlak burcunu hafife alırsanız, onun bağırmasını, ağlamasını veya surat asmasını beklemeyin. Bunun yerine, kendilerini durumdan uzaklaştıracaklar ve size eskisinden daha az zaman ve enerji harcayacaklardır. Kovach, “Hatanızdan ders almazsanız, Oğlak’ın hayatlarına devam ettiğini ve sizi geride bıraktığını görebilirsiniz” diyor. Etkileşimlerinin çoğuna iş anlaşmaları gibi davranırlar ve değer sağlamıyorsanız, o zaman işiniz biter.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN ETKİSİYLE YAPTIĞINIZ 1 NUMARALI İLİŞKİ HATASI

3. Boğa

Boğa, güvenilir, rahat ve son derece inatçı olarak bilinir. Ancak, bu özelliklerin sizi aldatmasına izin vermeyin – bu burç söz konusu affetmek olduğunda çok yavaş davranır. Medyum Honigman, “Boğa, başkalarını rahatsız etmekten hoşlanmayan sessiz bir burçtur, bu nedenle duygularını yüzeyin altında tutar ve kalplerinde bu memnuniyetsizlik köpürür” diyor. Bu burç güvene son derece değer verir. Kovach, “Tehdit edildiklerinde veya aldatıldıklarında öfkeleri bir anda yükselir, ancak kinlerini göstermek için can atmazlar.” diyor. Boğa burcu bir kişi haksızlığa uğradığını hissettiğinde, hızlı bir şekilde sizi hayatından çıkarır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOJİNİN EN ASİ VE İSYANKÂR BURÇLARI

2. Yengeç

En acımasız ve bağışlayıcı olman burçlar arasında gösterilen Yengeç, ay tarafından yönetilir, bu da onları son derece hassas ve aşırı duygusal yapar. Bu özelliklerle birlikte kin ve kızgınlık da bulunmaktadır. Astrolog Barretta, “Biraz bağışlasalar bile, bir hakareti veya tartışmayı asla unutmazlar” diyor. “İlişkili element sudur, bu onları çok akıcı yapar. Yıllar geçse bile duygularını nasıl incittiğinizi size hatırlatacaklar.” Neyse ki, eğer bir Yengeç sizden bağışlanmayı esirgiyorsa, hemen anlayacaksınız. Kovach, “Yengeç insanları incindiklerinde veya ihanete uğradıklarında huysuz, karamsar ve küskün hale gelirler” diyor. Başka bir deyişle, tam olarak ne zaman af dilemeniz gerektiğini bileceksiniz.

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

1. Akrep

Akrepler herkesin bildiği gibi gizemli, sabırlı ve son derece sadık oldukları için, affetmesi en az muhtemel olan burç olmaları şaşırtıcı olmayabilir. Barretta, “Akrep sessiz ve gizemli görünebilir, ancak beklenmedik bir güç oyunuyla sizi şaşırtma yeteneklerini hafife almayın” diyor. “Kendilerini rahatsız eden bir olayı kolayca unutmuyorlar ve biraz zaman alsa bile önünde sonunda karşılık vereceklerdir.” Ve ısırdıklarında sert olmasını bekleyebilirsiniz. Kovach, “Akrep sokması yoğundur ve bu burcun altında doğanlar, bir sınırı geçtiğinizde bunu açıkça ortaya koyacaktır” diyor. Dahası, bu burç özellikle birine ne zaman güvenmemeleri gerektiğini bilmekte ustadır. Kovach, “Bir Akrep’e yalan söylerseniz ya da sözlerinizde ya da eylemlerinizde en ufak bir aldatma ipucu yakalarlarsa, ömür boyu kin beslerler” diyor. “Aptal gibi görünmekten hoşlanmıyorlar ve üstünlük sağlamak ve bir noktaya değinmek için en iyi ilişkiyi bile sabote etmekten korkmuyorlar.” Bu nedenle, bir Akrep arkadaşınız varsa, onları iyi tarafta tutmak en iyisidir.

BENZER İÇERİK: AKREP BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ VE CİNSELLİK, AŞK HAYATI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!