Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiAslan Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Bir aslan erkeği kalabalığın içindeyse, bunu hemen farkedebilirsiniz. Gerçekten ne yaptığı önemli değil, bir Aslan erkeğinin herkesin dikkatini çeken bir duruşu vardır. Belirli zevklere, tercihlere, beğenilere ve önceden kodlanmış bakış açısı özellikleriyle doğar. İşte bu yazımda sizlerle aslan burcu erkeği özellikleri, cinsellik, aşk hayatı, aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

O bir erkeklerin erkeği ve aynı zamanda kadınların en popüler erkeğidir. Büyüleyici, tutkulu, yaratıcı, sınırsız ve her zaman sahnede, en önde. Aynı zamanda, dolu dizgin ve eğlenceli bir sosyal hayatı olan, karizma ve cinsel çekicilik ile donanmış, güler yüzlü bir adam. Bununla birlikte hayatın sunduğu her şeyin en iyisine sahip olma ihtiyacıyla hareket eden rekabetçi bir adam.

ASLAN BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Aslan erkeği hırslıdır, hayatı için harika planları vardır ve kendinden emin ve kararlı bir şekilde cesaretle istediğinin peşinden gider. Genelde başarılıdır. İyi huylu, cömert, sadık, kocaman kalbi olan ve herkes tarafından sevilen doğal bir liderdir. En büyük gücü muhtemelen bitmek bilmeyen iyimserliğidir.

İyi görünmek bir Aslan erkeği için çok önemlidir. Aslan burcu bir erkek, kim olduğuna dair iyi bir imaj yansıtmak ister ve kıyafetleri de bu imajı yansıtır. Kendisi için alışveriş yapmayı ve modaya uygun giyinmeyi sever. Göz alıcı kaliteli giysiler alır, son trendleri takip eder ve parlak renklerden korkmaz. Bir aslan erkeği muhafazakar bir takım elbise giyse bile, renkli bir gömlek, kravat veya cep mendili ile gösterişli bir hava katması muhtemeldir.

Tıpkı bir Aslan kadını gibi, bir Aslan erkeği de ayna ile sıkı dostluk kurabilen bir özelliğie sahiptir, özellikle de saçı söz konusu olduğunda. İster uzun ister kısa, ister modaya uygun, ister muhafazakar, onu kendisi hakkında bir şeyler ifade eden görünümünü koruyacaktır. Kıyafetlerine özen gösterdiğini gibi saçlarının da havalı olması aslan erkeği için önemlidir.

Aslan Erkeği Neleri Sever

Aslan burcu erkeği özellikleri içinde sevdiği şeylere bir bakalım:

 • Başkalarına yardım etmek
 • Sevdiklerini korumak
 • Sorumluluk almak
 • Partilere ve toplantılara ev sahipliği yapmak
 • Bakımlı ve şık olmak
 • Övülmek ve iltifat edilmek

Aslan Erkeği Neleri Sevmez

Bir Aslan erkeğinin kişilik özellikleri arasında sevmediği şeyler neledir?

 • Can sıkıntısı
 • Gereksiz şeylerle uğraşmak
 • Emir almak
 • Reddedilmek
 • Küçük görülmek
 • Başkalarına bağımlı olmak

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri – AŞK

Aslan erkeği, çok kadınsı görünen, göz teması kuran ve zeki kadınlardan hoşlanır. Aynı zamanda güçlü, kendine güvenen ve kişisel hayalleri ve özlemleri varsa, bir Aslan erkeği için daha da çekicidir. Kısacası, bir Aslan erkeği, muhtaç olmayan ve kendine ait bir hayatı olan güzel kadınlardan hoşlanır.

Aslan Erkeğinin Özellikleri ve İlişkileri

Aslan erkeği, konu flört, aşk ve evlilik olduğunda romantik bir idealisttir. Randevusunda şarap içip yemek yiyecek, kadınını gülümsetecek ve onlara hediyeler alacaktır. Onları etkinliklere, konserlere ve partilere götürecek. Ve bir hayat arkadaşı kadar eğlenceli, cömert ve sınırsız olacaktır. Aslan erkeği, romantik, tutkulu ve aşk ateşini sıcak tutma eğiliminde olan sadık bir eştir. Aslan burcu erkeği harika bir koca ve baba olur.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!