Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaAstrolojiAslan Kadını ve Başak Erkeği Arasındaki Aşk, Cinsellik ve Evlilik Uyumu

Son Yazılar

Aslan Kadını ve Başak Erkeği Arasındaki Aşk, Cinsellik ve Evlilik Uyumu

Bir aslan kadını ve bir başak burcu erkeği nasıl anlaşır, aşk, cinsellik ve evlilik ile ilgili uyumu nasıldır? İşte cevaplar yazımızda.

Ateşli bir eril burç ile dünyevi dişil bir burç arasındaki ilişki, bize Başak erkeği ve Aslan kadını uyumu hakkında çok şey anlatabilecek tuhaf bir bağlantı gösterebilir. İşte bu yazımızda sizlerle aslan kadını ve başak erkeği aşk, anlaşma ve cinsellik uyumu konularında bilgiler paylaşacağız.

Başak erkeği, Tanrıların Elçisi olarak da bilinen Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Etrafındaki insanlarla ilgili günlük iletişimi ifade eder. Bu onların fikir, düşünce ve görüşlerini etkili bir şekilde ifade etmelerini sağlar.

Aslan kadını, kişinin yüksek benliğini, yüksek ruh duygusunu ve kişinin sergilediği kişiliği betimleyen ateşli Güneş tarafından yönetilir.

Aslan burcundaki ateş elementi onu cesur, korkusuz, vahşi ve anı yaşayan biri yapar, Toprak elementi ise onu mantıklı, güvenilir ve gerçekçi bir insan yapar.

Sadık, vefalı, güvenilir ve inanılır bir bireydir. Dürüst ve pragmatik olmasının yanı sıra, doğası gereği uyanıktır.

Beğenilmeyi seven, sevecen ve sıcak kalpli bir insandır. Doğası gereği çok sevecen, ama aynı zamanda biraz kibirli, benmerkezci ve kararlı.

Aslan Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

aslan kadını ve başak erkeği uyumu

Aslan kadını ve Başak erkeği uyumu, iki uçtaki bir salınım gibi, ilişkide iniş ve çıkışlarla dolu olacaktır.

Aslan kadını, kendisine yapılan iltifatları ve diğer hayranlıkları büyük bir minnetle seven biridir. İçinden hoşlanacak ve çok sevecek, karşısındaki Başak erkeği, ona sevgisini verirse, onu ölümüne sahiplenecektir.

Erkek Başak da duygusaldır, ancak bunu davranışlarıyla ifade etmekte zorlanabilir. Görüntüsü veya durumları yönetme şekli gibi mükemmel özellikleri sebebiyle sık sık övülmek ister, ancak boşuna, aslan bunu yapamayabilir, bu da başağı çok rahatsız ediyor.

Bu Başak erkeğinin Aslan kadını ile uyumlu olmasının olumlu yönü, birbirlerine çok güvenmeleridir. Birinin diğerininki kadar duyarlı ve şefkatli olması, aralarında iyi bir bağın oluşmasına katkıda bulunduğundan, hiçbirinin diğerine yanlış yapmayacağını bilirler.

Peki aslan kadını ve başak erkeği arasındaki aşk uyumu nasıldır? Anlaşabilirler mi?

Aslan Kadını ve Başak Erkeği Uyumu: Anlaşabilirler mi?

Başak erkeği ve Aslan kadını arasındaki anlayış öyledir ki, tutumları ve yaşam tarzlarında çok fazla benzerlikleri olmadığı için ya birbirlerine tutulurlar ya da sadece yolları ayırabilirler, ikisinin arası olmaz.

Örneğin, Başak erkeğinin, Aslan kadınının gereğinden fazla para harcamasıyla ilgili birçok sorunu olabilir.

Çünkü o, yöntemlerinde analitik ve mantıklı olan basit bir adamken, kadın cömertçe harcamayı seven ve bir sürü lüksle abartılı bir şekilde yaşayan biri.

Bunun, Başak erkeği ve Aslan kadını uyumu üzerinde olumsuz bir etkisi olabilecek, Aslan kadınının anı yaşam isteği ve bol para harcama dürtüsü, başak erkeğini gerçekten endişelendirir. Aslan dürtülerini kontrol edemezse, uzun süreli bir ilişki yaşayamazlar.

Başak ve Aslan arasında fiziksel ve duygusal olarak uygun bir bağlantı varsa, birlikte harika bir seks hayatının tadını çıkaracaklar. Ancak farklılıklar varsa, yatakta tatmin olmakta zorlanabilirler.

Duygularını tam olarak istediği şekilde ifade etmesi onun için önemlidir ve ayrıca sevişme sürecinden gerçekten zevk alabilmesi için ona alan ve ifade özgürlüğü vermelidir.

Başak Erkeği ve Aslan Kadını Uzun Süreli İlişki Yaşar mı?

Başak erkeğinin ve Aslan kadınının bu uyumluluğu, ilişkilerinin ilk aşamalarından itibaren bir şeyler halledilirse, ileride harika bir geleceğe sahip olma olasılığı vardır.

Aslan kadını çok gururlu, bencil ve açık sözlüdür. Ancak partnerinden optimum miktarda sevgi ve takdir alırsa, şimdiye kadarki en nazik, şefkatli, cömert ve kibar kişi olacaktır.

Erkeğin Başak burcunun tanıması gereken bir başka yönü de, kusurlarını belirtmek için eleştirel kararlar vermekten kaçınmasıdır.

Bu, dişi Aslan’ı çok rahatsız edebilir ve sevdiği insanlar onun hakkında olumsuz konuştuğunda onu da incitebileceği için onu eleştirmemesi tavsiye edilir.

Ayrıca Aslan kadını, partneri oldukça hassas ve duygusal olduğu için çok fazla tartışmadığını veya ateşli bir sohbete girmediğini ve duygularını da incitebileceğini göz önünde bulundurmalıdır.

Böylece, birbirlerinin alanlarına saygı duyarlarsa, kusurları kabul ederlerse ve birbirlerine aşırı sevgi gösterirlerse, Başak erkeği ve Aslan kadını aşk uyumu oldukça rahat bir şekilde zirveye çıkacaktır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!