Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiArkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Aslan ve Yengeç Uyumu

Son Yazılar

Arkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Aslan ve Yengeç Uyumu

Aşk, arkadaşlık ya da evlilikte uyumu belirleyen şeylerden biri yıldızlar olabilir. İşte aslan ve yengeç burcu uyumu nasıl, sizin için yazdık.

Zodyak unsurlarına göre, Aslan ve Yengeç uyumu çok etkileyici görünmüyor. Su ve Ateşin bir birleşimidir, bu yüzden onlar ayrı dünyaların insanlarıdır. Ancak bu, hiç umut olmadığı anlamına gelmez. Her iki tarafından biraz çaba harcayarak uyumu yakalaması mümkündür.

“Aslan ve Yengeç ikilisi gece ve gündüz gibidir. Güneşin yönettiği aslan saldırgan, vahşi ve cesurdur. Buna karşılık, ay tarafından yönetilen yengeç son derece duygusal, hassas ve utangaçtır. Yengeçler bir yandan aileleriyle birlikte evde sakin akşamlar geçirmekten mutludurlar. Öte yandan, girişken Aslan, büyük arkadaş çevresi etrafında olmayı sever” diyor astrolog Acharya Aditya.

“Kişilikleri çok zıt olduğu için bu ikisinin iyi bir uyum yakalamasını bekleyemezsiniz, ancak ikisi de özünde gerçek romantikler, öze sadık, bağlılık odaklı ve uzun süreli aşka değer veriyorlar. Bir Aslan Yengeç eşleşmesi en sorunsuz ve uyumlu zodyak eşleşmesi olmasa da, en kötüsü de değil ve yine de denemeye değer bir ilişki.” Bu yazıda, Yengeç Aslan çiftinin evlilik, aşk, arkadaşlık ve sekste uyumu konusuna bir bakış atacağız.

ÖNEMLİ ÇIKARIMLAR
1. Aslan (ateş burcu) ve Yengeç (su burcu) arasındaki uyum hem zorlu hem de heyecan vericidir.

2. Burçlar kişilik olarak temelde çok farklı olsalar da, hem Aslan hem de Yengeç aşka ve romantizme inanır ve farklılıklarına rağmen birbirlerine derinden bakabilirler.

3. Yengeç ve Aslan arasındaki bir ilişki, eğer çift birbirlerinin farklı duygularını ifade etme biçimleriyle nasıl başa çıkacaklarını ve birbirleri için bir orta yol bulmak için uzlaşmayı bulabilirlerse, uyumu yakalama şansları vardır.

ASLAN ve YENGEÇ UYUMLU MU?

aslan yengeç uyumu

Aralarında kutuplar olmasına rağmen, hem Aslan hem de Yengeç aşka ve romantizme inanırlar. Uyumluluklarının cinsiyete göre nasıl farklılık gösterdiğini öğrenelim:

Yengeç Erkeği ve Aslan Kadını Uyumu

Bir Yengeç erkeği ve bir Aslan kadını yüksek uyumluluğa sahiptir. Yengeç erkeği genellikle duygusal ve somurtkan iken, Aslan kadını sevecen ve yumuşak kalplidir, bu da onları birbirlerine çeker. Yengeç erkekleri eşlerine çok önem verir ve Aslan kadınları partnerlerine sevgi gösterir. Yengeç erkeği aşırı korumacıdır ve Aslan kadını bunu bir kez kavradığında ondan ayrılmak istemeyecektir.

Bir Yengeç erkeği asla baskın veya saldırgan değildir – ve bu başlangıçta Aslan kadınını cezbeder. Aslan kadınının takdir ettiği eşine tam özgürlük verir. Bir Yengeç erkeğinin, bir Aslan kadınına rehberlik etmeye yardımcı olan liderlik nitelikleri vardır. Tipik olarak cüretkar ve ateşli bir Aslan kadını, doğru kişiye boyun eğebilir.

Aslan Erkeği ve Yengeç Kadın Uyumu

Aslan burcu erkeği genellikle açık sözlüdür ve enerji doludur. Ayrıca oldukça hırslıdır, bu da Yengeç kadınının hassas doğasına uygundur. Ayrıca Aslan erkeği güvenilir, Yengeç kadını ise empatiktir. Böylece bir Aslan erkeği ve bir Yengeç kadınının uyumlu bir aşamaya gelmesi fazla zaman almayacaktır.

Yengeç burcu, her duruma kolayca uyum sağlayabileceklerini gösterir. Bu nedenle, Yengeç kadınının şefkatli doğası ve Aslan erkeğinin coşkulu eğilimi, ilişkilerine duyguları getirir. Aslan erkeği sevdiğiyle çok gurur duyar ve Yengeç kadını ile bağlarını geliştirerek onları harika bir çift yapar.

Daha önce de belirttiğim gibi, ateş ve su burçları pek çok ortak noktaları olmadığı için birlikte çok iyi bir çift gibi görünmezler. Bununla birlikte, biraz çaba, bağlarını güçlendirmede etkili olabilir. Peki aslan yengeç arkadaşlık uyumu nasıldır? Hadi yazımıza devam edelim.

Aslan Yengeç Arkadaşlık Uyumu

Çoğu zaman, Aslan ve Yengeç arasındaki ilişki, uyumsuzluk nedeniyle hızla tükenir. Her iki burcun da arkadaşlıklarının ilerlemesi için çaba sarf etmesi gerekiyor. Yengeçler, zaman zaman ruh hali değişimlerini kontrol edemezler. Arkadaşlarına derinden değer vermelerine rağmen, süper duygusal yönleri kendilerini zayıf hissetmelerine neden olur. Yengeç arkadaşları her zaman çok koruyucudur ve arkadaşları için her şeyi yapmak için her sınırı aşabilirler. Aslan, arkadaşları için savaşma isteği gibi farklı yönlerden Yengeç ile aynı durumdadır.

aslan yengeç arkadaşlık uyumu

Bu yüce liderler de zaman zaman inatçıdır. Bazen Aslan, Yengeç ile olan dostluklarına takıntılı olabilir. Bir kez kafalarına bir şey koydular mı, ondan vazgeçmelerini sağlamak kolay değildir. Hem Yengeç hem de Aslan, dostlukta sadakate değer verir ve aynı zamanda birçok ortak özelliği paylaşarak onları daha da yakınlaştırır. Her ikisi de ilgi ve sevgi arayanlardır ve kolayca gücenirler.

Aslan ve Yengeç neşeli bir çifttir ve mutsuz anlarda birbirlerine çok özen gösterirler. Ancak, iyi arkadaş olsalar bile, genellikle farklılıkları yüzünden kavga ederler. Ancak bu çatışmalar, evlilik gibi uzun vadeli bir bağlılığı sürdüremeyecekleri bir düzeye yükselebilir mi? Öğrenmek için sonraki bölüme geçin.

Aslan Yengeç Evlilik Uyumu

Aslan insanlara hükmeder ve Yengeç de eşleri için fazla otoriter olabilir. Bir aslanın kükremesi, evlilik söz konusu olduğunda ilişkilerine ağır gelebilir. Öte yandan, aşk hayatları uyumlu olma eğilimindedir. Hem Aslan hem de Yengeç oldukça romantik ve sevgi dolu burçlardır. Çocukları okulda bırakmak veya aile toplantılarına katılmak gibi sorumlulukları sorunsuz bir şekilde paylaşırlar.

Her iki burç da istikrar gösterir ve romantizmi ateşler. Aralarındaki çekim güçlüdür ve onları harika aşıklar yapar. Aslan toplumda lider olduğu için parlar, Yengeç ise yakınlık ve samimiyet konusunda harikadır.

Yengeç burcunun ruh hali değişimleri genellikle Aslan’ı sıkar, ancak bu sadece çok kısa bir süre içindir. Aslanlar çoğunlukla kendinden emindir ve Yengeç’in onlarla güvende hissetmesini sağlar. Canlı yapıları onları evliliğe uyumlu kılıyor ve sonuçta en önemli olan da bu.

Yengeç son derece duygusal ve aynı zamanda içe dönüktür. Öte yandan, Aslan dışa dönük ve saldırgandır. Ancak kişiliklerinde farklılıklar olsa da ikisinin de romantik kalpleri vardır, bu da kalplerinde tutku ateşini yakmaya yeter. Bir sonraki bölümde, bu iki burcun arasındaki cinsel kimyanın nasıl olduğuna birlikte bakalım.

Aslan Yengeç Cinsellikteki Uyumu

aslan yengeç cinsellik uyumu

Romantik geziler veya mum ışığında akşam yemekleri için zaman ayarlamak Aslan Yengeç çifti için son derece heyecan verici olur. Ateşi yükseltmek ve tutkulu seks yapmak için ihtiyaçları olan tek şey ışıkları kapamak olacaktır.

Aslan yatak odasına heyecan getirirken, Yengeç onlara arzu edildiğini ve hayran olunduğunu hissettirir. Libidoları uyuşmasa bile, cinsel dürtüleri fazlasıyla zevk almaları ile sonuçlanır. Tutarlı enerjileri onları her zaman cinsel olarak aktif hale getirir. Ayrıca Aslanlar, Yengeç partnerlerinde cinsel içgüdüyü tetikleyebilir ve bedenlerini keşfetmeleri için onlara rehberlik edebilir. Bu özel çift için zaman zaman eksik olabilen duygusal ayar çok önemlidir. Burada aslan burcu biraz daha anlayışlı olmalıdır.

Aslan, ısıran ve kaşınan vahşi bir hayvan gibidir, oysa Yengeç mumla aydınlatılmış odaları ve yavaş, şehvetli seksi sever. Bu nedenle, onlar için tatlı bir nokta bulmak başlangıçta zor olabilir. Aşırı agresif veya aşırı hassas olmak onlar için seksin kıvılcımını mahvedebileceğinden, bu çift için seks sırasında taviz vermeleri gerektiği söylenebilir.

Aslan ve Yengeç Uyumu Artıları ve Eksileri

aslan yengeç uyumu

Artıları

 • Aslan tutkulu bir aşıktır ve Yengeç partnerini mümkün olan her şekilde şımartır.
 • Yengeç, Aslan’ın sağladığı sürekli sıcaklık ve korumaya ihtiyaç duyar.
 • İkisinin de birlikte olmak ve küçük sorunları bir kenara bırakmak için güçlü bir arzusu var.
 • Cinsel yönler açısından ikisi de büyüleyici bir şekilde romantiktir.
 • Uyumluluklarının anahtarı, Yengeç’in Aslan’ın baskın tarafını idare etmesinde yatmaktadır.
 • Yaratıcı ekip çalışmaları, sanat söz konusu olduğunda sihir yaratma potansiyeline sahiplerdir.
 • Hem Yengeç hem de Aslan, çocukları seven sadık arkadaşlardır.

Eksileri

 • Aslan esas olarak kibirlidir ve bunun için her zaman Yengeç suçlanır.
 • Yengeç burcundaki büyük panik bazen Aslan’ı öfkelendirebilir.
 • Yengeç’in dırdır etmesi, sevgi ve şefkate rağmen Aslanı sıkar.
 • Hem Aslan hem de Yengeç, düşüncelerini alt üst edebilecek bir ruh haline hızla girebilir.

Kısaca Aslan ve Yengeç Uyumu Hakkında

İkili sağlıklı sınırlar oluşturabilir ve birbirlerinin farklı duygularını ifade etme biçimleriyle nasıl başa çıkacaklarını öğrenebilirlerse, Yengeç ve Aslan arasındaki ilişkinin yürüme potansiyeli vardır. Birbirlerine olan bağlılıkları ve dikkatleri onları istikrarlı ve duygusal olarak yaşayabilir hale getirir. Her iki burç da birbirini iyi tamamlayabilir ve anlayabilir.

Yengeç dost canlısıdır ve Aslan güçlüdür, farklılıklarına rağmen onları mükemmel bir eşleşme yapar. Evlilik söz konusu olduğunda, her iki burç da yaklaşımlarında pratiktir. Adanmışlık gerektirirler ve sahiplenilmeleri onları aynı zamanda daha dinamik ve heyecanlı kılar!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!