Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Çapkın Burç Hangisidir

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Çapkın Burç Hangisidir

En çapkın burç erkeği ve kadını her zaman merak edilir, peki astrologlara göre hangisidir merak ediyorsanız, işte bilgiler yazımızda.

Bazı insanlar, sıradan konuşmalarında bile farkında olmadan flört ederken, diğerleri kabuklarında kalmaktan mutludur. Elbette herkesin farklı bir kişilik tipi vardır, ama ya burcunuzla bununla bir ilgisi varsa? Bir dahaki sefere birisi sana gözünü kırpmaya başladığında, bunun gerçekten bir anlamı olup olmadığını bu yazımızı okuduktan sonra anlayabilirsin. Peki yazımıza başlamadan önce, sizce en çapkın burç hangisidir, işte erkeği ve kadını çapkın olan burç sıralaması.

6. Kova Burcu

en çapkın burç hangisidir

Astroloji ve Burç uygulaması ve çok satan yazar Marion Williamson, Kova’nın farkında bile olmadan süper flört edebileceğini söylüyor ve en çapkın burç sıralamasına girmesini sağlıyor. Ve eğer bir Kova ile vakit geçirdiyseniz, bunun doğru olduğunu bilirsiniz. “Süper arkadaş canlısı olan Kova, flört ettiklerinin farkında bile olmaz çünkü sadece arkadaşça davrandıklarını düşünürler” diyor. “Bu meraklı yıldız burcu, sizin hakkınızda her şeyi bilmek ister” Bu nedenle, bu sosyal burçla bir dahaki sefer görüştüğünüzde, sorularının romantik duygusundan habersiz olabileceklerini unutmayın.

İlgili Yazı: Kova Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


5. Yay Burcu

Yay burçları özgürlüklerini severler ve sınırları zorlamakla ünlüdürler, bu da birçoğunun utanmadan flört etmeyi sevdiği anlamına gelir. Yay burçları en çapkın burç sıralamasına rahatlıkla girebilir, çünkü ağırlıklı olarak kaygısız, aşırı ve çekici karakterlere sahiplerdir. Yay burcu insanları romantik ilişkilerde oldukça dramatik olabilir. Yay eğlenceli ve canlıdır. Diğer burçların Yay insanlarına kolayca aşık olması yaygındır. Bununla birlikte, Yay duygusal olarak bağımsızdır ve bu da bazı sürtüşmelere neden olabilir. Çapkınlıklarını göstere göstere yaparlar, bu da dışarıdan biraz kötü görünebilir.

Terapist ve astrolog Lauren Donelson da aynı fikirde: “Yay burçları hemen hemen herkesle flört edebilirler. Geniş bilgi birikimleri ve macera sevgileri onları en çapkın burçlardan biri için en iyi aday yapar.” diyor.

İlgili Yazı: Yay Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


4. Aslan Burcu

Aslanlar, birisiyle flört ederken çok fazla dikkat çekmeyi severler ve hedeflerinin kim olduğu önemli değildir. Astrolog Williamson, “Aslan sevgiyi ve ilgiyi ateşin oksijene ihtiyacı olduğu gibi arzular ve flört etmek onlara diğer insanların dünyalarının merkezinde olduklarını hissettirir” diyor. “Yönetim gezegenleri Güneş gibi, Aslanlar da sıcaklık, yaratıcılık ve sevgi yayarlar. Ama kimse onlara pas vermeyince, ışıkları bir anda söner.”

En çapkın burç sıralamasında 4’üncü olan aslanların bu hayranlığa ihtiyacı vardır, ancak bu durumda flört etmelerinin pek bir anlamı olmayabilir. Donelson, “Eğer bir Aslan, beğenilme fırsatına sahip olabileceğini hissederse, büyük ihtimalle çekiciliğini ortaya çıkaracaktır” diye ekliyor.

İlgili Yazı: Aslan Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


3. Koç Burcu

en çapkın burç hangisidir

Koç, anı yaşaması ve tutkulu olmasıyla ünlüdür, bu da onları en çapkın burç sıralaması içine sokar. Astrolog Williamson, “Tutkulu, duygularıyla hareket eden Koç, birinden hoşlandığında nasıl geri duracağını bilmiyor” diyor. Koç, cinsel dürtü ile ilişkili gezegenlerden biri olan Mars tarafından yönetildiğinden, bu ateş burcu “yeteneklerini gösterme veya gözde olma şansı bulduklarında kendilerini flörtöz ve hayat dolu hissediyor” diye ekliyor Donelson.

İlgili Yazı: Koç Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


2. İkizler Burcu

İkizler, çevrelerindeki herkesle belirli bir flörtleşmeye dönüşebilen sosyal kelebekler olarak bilinir. Bu mutlaka ilgilendikleri anlamına gelmez. Bunun yerine, biraz zararsız eğlence arıyor olabilirler.

Astrololog Williamson’a göre ikizlerin hepsi konuşkandır. “Birinden gerçekten hoşlanmasalar bile, sizi ve tüm arkadaşlarınızı öyle olduğuna ikna edebilirler” diyor. Eğlenceli, çapkın doğası, bu burçla daha önce çıktıysanız iyi tanıyabileceğiniz bir uyarı ile birlikte gelir. Williamson, “İkizler çok zeki oldukları için oyun oynamayı severler ve bir ikizler yüzünden kalbiniz kırıldıysa, bu becerinin aşk hayatlarına da sıçrayabileceğini bilirsiniz.” diye ekliyor.

İlgili Yazı: İkizler Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


1. Terazi Burcu

En çapkın burç sıralamasında birinciliği Teraziler hakediyor. Teraziler flört etme yetenekleriyle ünlüdür. Bazıları çeşitli aktivitelere katılarak veya flört uygulamasına bakıp stratejik düşünürken, Terazi görüş alanındaki herkesle flört edebilir – özellikle de kendilerini kötü hissediyorlarsa ve egolarını güçlendirmeye ihtiyaçları varsa.

Teraziler en çapkın burçlardır ve bunu yaparken muhteşem iletişim kurabilirler. Yönetici gezegeninin aşk ve güzellik gezegeni Venüs olması şaşırtıcı olmamalıdır.

İlgili Yazı: Terazi Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!