3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGündemAtanmış Rektör Melih Bulu Bursları Kesti, Ekrem İmamoğlu 'Burslar İBB'den' Dedi!

Son Yazılar

Atanmış Rektör Melih Bulu Bursları Kesti, Ekrem İmamoğlu ‘Burslar İBB’den’ Dedi!

Atanmış rektör Melih Bulu‘nun, Boğaziçi Üniversitesi’nde protestolara katılan öğrencilerin burslarını kestiği haberi daha gündemden düşmemişken, Ekrem İmamoğlu‘nun davranışı beğeni topladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin 2. yılında Harbiye’de görkemli bir kutlama yapıldı. Kutlama, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuşması ile başladı.

İmamoğlu konuşmasında, ”23 Haziran’da sandıklardan yalnızca oy pusuluları değil, bir de hesap pusulası çıktı. Ama sizler hala bu iradeyi anlamadınız” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’li belediye başkanları için sarf ettiği şeffaf çevrimiçi ihale sözlerine yanıt veren İmamoğlu, ”Göreve geldiğimiz günden beri açık ihale yapıyoruz, ihalelerimizi canlı olarak yayınlıyoruz. Birilerinin aklına dün geldi, belediye başkanlarına talimat verdi” diye konuştu.

İmamoğlu, atanmış rektör Melih Bulu’yu protesto ettikleri için burs ve kredileri kesilen öğrenciler için ”Bursları kesilen Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu, ”Demokratik duruşlarından ötürü Boğaziçi Üniversitesi’nde bursları kesilen üniversite öğrencilerinin devlet kapısı İBB’dir. Gelsinler, bursları hazır” diye konuştu.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!