Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana SayfaKim Kimdir25 Bin TL'lik Çantası Olduğu İddia Edilen AKP Eskişehir İl Teşkilatı Yerel...

Son Yazılar

25 Bin TL’lik Çantası Olduğu İddia Edilen AKP Eskişehir İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Başkanı Pınar Turhanoğlu Kimdir?

AKP Eskişehir İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Başkanı Pınar Turhanoğlu’nun çantasının fiyatı sosyal medyada gündem oldu. Aynı zamanda avukatlık yapan Turhanoğlu’nun 25 bin 450 liralık çantayla fotoğraf çektirmesi üzerine vatandaşlar, sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Peki Pınar Turhanoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

AKP Eskişehir İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Başkanı Avukat Pınar Turhanoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile çektirdiği fotoğrafta, elinde tuttuğu çantanın 25 bin 450 lira olmasına sosyal medyadaki takipçilerinden tepki geldi. İnternetin meraklı kullanıcıları Pınar Turhanoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? aramaya başladı.

pınar turhanoğlu kimdir

25 BİN LİRALIK SAİNT LAURENT MARKA ÇANTA!

Turhanoğlu, geçtiğimiz gün Balıkesir’de gerçekleşen ‘Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı’na katıldı.

Toplantı sonunda Turhanoğlu, toplantıya ev sahipliği yapan AKP’li Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Eskişehir İnönü ilçe Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile çekilmiş olduğu hatıra fotoğrafı sosyal medyasında paylaştı.

pınar turhanoğlu ne iş yapıyor

Turhanoğlu’nun elinde tuttuğu çantanın fiyatının 25 bin 450 lira olduğu ortaya çıkmasının ardından sosyal medyadan tepki yağdı. Peki Pınar Turhanoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Sosyal medya kullanıcıları, Pınar Turhanoğlu’nun fotoğrafının altına ve kendi kişisel hesaplarından yaptığı yorumlarla tepkilerini dile getirdiler.

25 bin liralık çantaya gelen tepkilerin bir kısmında şu ifadelere yer verildi.

  • Çanta çakma mı hemşehrim. Bir çanta ya 25.000 TL vermemişsiniz herhalde. Acil bir açıklama yapın da millet bilgilensin.
  • Dünya’nın belki en adaletsiz partisinde olup, profile de yeter ki adalet yerini bulsun yazmak, şaka gibisiniz avukat teyze, çantanızın da maşallahı var.
  • Çantanız güzelmiş ,fiyatı da kimseyi ilgilendirmez. Bizim de pandemide 15 ay dükkanımız kapandı,1TL destek verilmedi, ev kiramızı bile ödeyemez hale düştük. Her şeyimiz gitti, ondan bundan borç aldık ödeyemiyoruz falan işte nolsun.
  • Yaklaşık 2 hafta önce bir sırt çantası beğendim, 200 küsür lira olduğu için al(a)madım. Bu hayatı bunlar yaşıyor, bizde bunlar bu hayatı yaşasın diye yaşıyoruz adeta.
  • Çocuğuna okul çantası almak için zorlananlarda bunlara oy verir.

PINAR TURHANOĞLU KİMDİR?

Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER, 2004 yılından bu yana Eskişehir’de serbest avukatlık yapmaktadır.

Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans yine İşletme ve Felsefe Bölümlerinde lisans derecesi almıştır.

Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisansını “AnayasaYargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında tamamlamıştır. Tezi Türkiye Büyük Millet Meclisi yayını olan “Karşılaştırmalı Anayasa Çalışmaları” başta olmak üzere pek çok atıf almıştır. 2004 yılından bu yana EskişehirBarosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Hukuki Araştırmalar Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Eskişehir şube başkanıdır. Tüketiciyi Destekleme Derneği Onur Kurulu Başkanıdır. Ankara Bölge Kurulu bilirkişi listesindedir. Marka vekilidir. Evli ve bir çocuk annesidir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim kimdir yazılarımızı okumak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!