Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaHayatBir Erkeğin Ayrılmak İstediğini Gösteren 20 İşaret

Son Yazılar

Bir Erkeğin Ayrılmak İstediğini Gösteren 20 İşaret

Erkek arkadaşınız ya da eşiniz garip davranmaya mı başladı? Bu yazımızda ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır, dikkat etmeniz gereken 21 ayrılık işaretini sizlerle paylaşıyoruz.

İlişkilerde her şeyin süper devam etmesi zordur, çiftler ilişkinin bazı dönemlerinde zorlu dönemler yaşarlar. Şüphe ve belirsizlik anlarının ve savunmasızlık duygularının olması çok doğaldır. Bununla birlikte, ilişkinizi tahmin etmenize yardımcı olabilecek bazı ayrılık belirtileri olabilir. İşte bu yazımızda sizlerinde de çok merak ettiği gibi ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır, tek tek tüm dikkat edilmesi gereken işaretleri sizlerle paylaşacağız.

Bazen bu işaretleri çok fazla görüyor ya da hissediyor gibi hissedebilirsiniz, içgüdülerinize çoğu zaman güvenebilirsiniz, bir şeyler ters gidiyor olabilir.

ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır

Her ayrılık korkunç (ama kaçınılmaz) bir deneyimdir. İlişkinin iyi ya da kötü şartlarda bitmesi gerçekten önemli değil, kararları veren kişi ya da terk edilen kişi olmanız da pek bir fark yaratmıyor.

Ayrılıklar, kaçınılmaz olarak her iki tarafı da etkileyen üzücü bir durumdur. İnandığımızın aksine, ayrılıklar erkekler için de zor olabilir ve genellikle beklediğimiz şekilde olmayabilir. Çoğu zaman erkeklerin ayrılıkta o kadar kötü hissetmediklerini düşünürüz çünkü bu konuda yoğun duygular göstermezler. Bazı durumlarda, ayrılığa birkaç hafta veya ay sonrasına kadar tepki bile vermezler. Bunun nedeni, ayrılığın geçici olduğunu düşünmeleridir. Erkekler ve kadınların nasıl hissettiklerini ifade etme biçimleri çok farklı olduğundan, onların ayrılma alışkanlıklarını yanlış anlamamız da mümkündür. Peki ayrılmak isteyen bir erkek nasıl davranır? Hadi birlikte keşfedelim.

Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Bir erkeğin sizden ayrılmak üzere olduğuna dair bir işaretin ne olabileceğini söylemekte zorlanıyorsanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bazı ipuçları için yazımızı okumaya devam edin.

1
Gitgide Uzaklaşıyorsunuz

İnsanlar genellikle mutsuz olduklarında, şüphe duyduklarında veya rahatsız olduklarında kendilerini uzaklaştırma eğilimindedir. Partnerinizin aradaki boşluğu kendi başına kapatmasına izin vermek en iyisidir. Ama aynı zamanda ilişkinizin sonunu getirebilir ve eşinizin ayrılmak istediğinin bir işaretidir.

2
Artık senin için bir şeyler yapmıyor

Bir ilişki bir verme ve almadır. Çaba göstermek ve birbirimiz için bir şeyler yapmak için söylenmemiş bir taahhüt. Partnerinizin sizi mutlu etmek için çaba sarf etmeyi bıraktığını fark ettiyseniz, bu, bir ilişkideki birçok ayrılık belirtisinden biridir.

Psikologlar genellikle ilişkilerde karşılıklılığın öneminden ve ilişkilerdeki bir kişi eşini önemsiz gördüğünde veya artık onu umursamadığında bunun genellikle nasıl sona erdiğinden bahseder. Bunun ayrılmanın bir işareti olmasına şaşmamalı.

3
Bahaneler üretiyor

Erkek arkadaşının ayrılmak istediğinin bir işareti, neden seninle buluşamayacağına dair bahaneler uydurmaya başlamasıdır. Bu mazeretler küçük başlar, ancak yavaş yavaş daha yaygın hale gelir ve onun sahte bahaneler uydurduğunu anlarsınız.

İnsanlar sadece artık ilgilenmediklerinde bahaneler uydururlar. Dürüst veya samimi bir şekilde iletişim kurmadan sizinle birlikte olmaktan aktif olarak kaçındığını fark ederseniz, bu ilişkiyi bitirmek istediğinin bir işaretidir.

4
Seninle sık sık tartışıyor

Erkek arkadaşınızın ayrılmak istediğinin bir işareti, her küçük şeye kızmaya başlamasıdır. Hırçındır ve her zaman sinirlidir. Ve hıncını senden çıkarıyor. Bu size tanıdık geliyorsa, muhtemelen ilişkide mutsuz olduğu ve ilişkiyi tamamen bitirmeyi düşündüğü anlamına gelir.

5
Sürekli ayrılmaktan bahsediyor

Partnerinizin sürekli ilişkiyi bitirme konusunu gündeme getirdiğini fark edebilirsiniz. En ufak bir aksilikte hemen sizden ayrılmaya çalışırlar. Sadece dikkat arıyorlar, istikrarlı bir ilişki değil ve bu durumlar erkeğin senden ayrılacağının işaretleri olabilir.

6
Mesajlarınıza yanıt vermeyi erteliyor

Cevap vermelerinin veya sizi geri aramalarının uzun sürdüğünü fark etmiş olabilirsiniz. Partnerinizle temasa geçememek sinir bozucu olabilir ve onlarda bir şeyler olduğunun işareti olabilir.

Genellikle telefonlarında, diğer insanlara mesaj atıyor veya sosyal medyada gönderi paylaşıyorlarsa, ancak mesajlarınızı ve çağrılarınızı görmezden gelmeye devam ediyorlarsa, bu, çok yakında gelecek bir ayrılığın işaretidir.

7
Sana ilgi göstermeyi bıraktı

Erkeğinizin size yaptığı iltifatlarda azalma var mı? Partneriniz artık sizi fark etmiyor, zor bir dönemden geçseniz bile umursamıyor gibi görünüyor. Bir kopukluk var ve partnerinizin son zamanlarda size karşı kayıtsız kaldığını fark ediyorsunuz. Bu, senden ayrılacağının işareti olabilir.

8
Yaptığın her şeyde kusur buluyor

Partnerinize göre onlar için (hatta kendi hayatınızda) yaptığınız hiçbir şey doğru değil. Sürekli olarak sizi uyarıyor, sizi aşağılıyor veya işleri doğru yapma yeteneğinizle alay ediyor. Bunların hepsi ayrılık belirtileri olabilir.

Bir narsistle ilişki içinde olduğunuzun da bir işareti olabilir. Terk etme, narsist bir ilişki döngüsünün ortak bir parçasıdır.

İLGİLİ YAZI: TERAPİSTLERE GÖRE SEVGİLİNİZİN NARSİST OLDUĞUNU GÖSTEREN 5 İŞARET

9
Seninle gelecek planları yapmaktan hoşlanmıyor

İlişkiyi bitirmek istediğinin bir işareti, sizinle geleceğiniz hakkında herhangi bir plan yapma konusunda tereddüt etmesi. İlişkinizin başlangıcında böyle değildi ama şimdi hep geri adım atıyor. Gelecekle ilgili görüşlerinde ani bir değişiklik, bir ayrılığın yaklaştığının işareti olabilir.

10
İkiniz de farklı şeyler istediğinizi fark ediyorsunuz

Muhtemelen son kavgalar veya ikinizin de farklı şeyler istediğini fark etmeniz nedeniyle kendinize “ayrılacak mıyız” diye soruyor olabilirsiniz. Siz ve partneriniz uzlaşmaya veya birbirinize uyum sağlamaya hazır değilseniz, bu ayrılmanın bir işareti olabilir.

11
Her zaman telefonla uğraşıyorlar

Sizinle vakit geçirmek için geliyorlar, ancak bunun yerine sürekli telefonlarındalar ya da televizyonun önünde yığılıp kalıyorlar. Artık sizinle ilgilenmiyorlarsa, hatta size zamanlarını ve enerjilerini vermeye çalışmıyorlarsa, bu, bir ilişkideki birçok ayrılık belirtisinden biri olabilir.

12
Diğer insanlarla planlar yapıyor

Sizinle vakit geçiremeyecek kadar meşguller ama diğer insanlarla geçirdikleri anların fotoğraflarını yayınlıyorlar. Bu, yaklaşan bir ayrılığın en belirgin işaretlerinden biridir. Bu daha sık hale geliyorsa, o zaman her şeyin değiştiğini anlamanın zamanı geldi, bu bir ayrılık işareti.

13
Cinsel hayatınız yok denecek kadar azaldı

ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır

Araştırmalar, seksin sağlıklı bir ilişkinin önemli bir parçası olduğunu gösteriyor çünkü kişinin psikolojik ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor.

Partnerinizin sizinle yatağa girme konusunda isteksiz olduğunu veya bir zamanlar yaptığı şeylerden artık zevk almadığını fark ederseniz, bu, ilişkiyi bitirmek istediği ve artık ona bağlı hissetmediği anlamına gelebilir.

14
Senin yanında eskisi gibi davranmıyor

Bir zamanlar ilişkinizin bir parçası olan gündelik samimiyet ve rahatlık seviyesi artık yok. Erkeğinizin yanınızdayken rahatsız olduğunu ve artık eskisi gibi davranmadığını fark ettiniz. Gündelik, samimi, içten ve size özel davranışları ortadan kalktığında, ilişki sonlanıyor demektir.

15
Önceliklerde değişiklik var

Sağlıklı ilişkilerde, çiftlerin birbirlerini bir numaralı öncelikleri haline getirmeleri gerekir. Bunun durduğu an, ayrılık belirtilerinin habercisidir. Arkadaşlarını veya işini senin önüne koymaya başladığını fark ettiyseniz, bu, ayrılmak istediğinin birçok işaretinden biri olabilir.

16
Diğer insanlara ilgi göstermeye başlıyor

Gelecekteki en büyük ayrılık işaretlerinden biri, eşinizin ilgi duyduğu diğer insanlar hakkında konuşmaya başlamasıdır. Bu, başka insanları aradıkları için bir ayrılığa hazırlanmanız gerektiğini kurnazca ima etme yolları olabilir.

17
Mutsuz oldukları her hallerinden belli

Ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır diye soran kadınlar bu işarete dikkat etmelidir. Partnerinizin artık eskisi kadar gülmediğini veya bir zamanlar keyif aldığı şeyleri yapmaktan artık hoşlanmadığını fark ettiyseniz, bunun nedeni ilişkide mutsuz olmaları olabilir. Depresyondaki insanların ilişkilerini bitirme olasılığı diğer insanlardan daha yüksektir. Depresyon konusunda tedavi almasını sağlayabilirseniz, ilişkinizi kurtarma olasılığınız yükselecektir.

18
Seninle vakit geçirmekten hoşlanmıyor gibi görünüyor

Artık sizinle buluşmaktan heyecan duymuyorlarsa ve erken ayrılmak için bir neden bulmaya çalışıyorlarsa, bu bir şeylerin ters gittiğinin bir işareti olabilir. Partneriniz sizinle vakit geçirmekten hoşlanmıyorsa, bunun nedeni muhtemelen bir şeyin (veya birinin) aklında olması ve yaklaşan bir ayrılık işareti olmasıdır.

19
Seni her zaman diğer insanlarla karşılaştırıyor

“O senden daha güzel”, “Neden onun kadar rahat olamıyorsun?” – bu ifadeler tanıdık geliyorsa, eşiniz sizinle birlikte olma kararını yeniden düşünüyor olabilir. Partnerinizi başka biriyle karşılaştırmak manipülatiftir ve ayrılığın bir işaretidir.

20
Sezginize güvenin

Çoğu zaman içgüdüleriniz size dikkat etmeniz gereken şeyleri söyler. İçgüdüleriniz size ilişkinizde bir şeylerin yolunda gitmediğini söylüyorsa, bu pekala erkeğinizin sizden ayrılacağının bir işareti olabilir.

Sonuç

Bu işaretlerden yalnızca birini veya birkaçını fark edebilirsiniz. Bir ayrılığa zihinsel ve duygusal olarak hazırlıklı olmak, güçlü kalmanıza ve daha iyi davranılmayı hak ettiğinizi fark etmenize yardımcı olabilir. Bazen ayrılıklar en iyisi olur – bu nedenle ilişkinizin nereye gittiğini bilmek yardımcı olabilir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!