Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaSözlerBabalar Günü Sözleri, En Güzel Babalar Günü Mesajı

Son Yazılar

Babalar Günü Sözleri, En Güzel Babalar Günü Mesajı

Babalar günü ne zaman, hangi gün? Hayattaki ilk erkek arkadaşımız olan kişiye babalar günü sözleri ve mesajları ile duygularınızı gösterin!

2023 yılında babalar günü ne zaman, hangi gün? Büyümemizde çok emeği geçen babalarımızın bu özel günde çok daha özel hatırlanması gerektiğini biliyorsunuz. Bizler de size yardımcı olabilmek için babalar günü mesajları ve babalar günü sözleri yazısı hazırlamak istedik!

Peki babalar günü ne zaman 2023 yılında hangi günde kutlanacak? Bu yıl babalar günü 18 Haziran 2023 Pazar günü kutlanacak. Sizler için hazırladığım babalar günü mesajları ile whatsapp ya da SMS ile babanıza ne kadar çok değer verdiğinizi ifade edebilirsiniz, tabi aramayı da ihmal etmeyin! İşte babalar günü ile ilgili sözler:

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

babalar günü sözleri

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Baba, bir şey hakkında bir sorum olduğunda veya biraz desteğe ve iyi tavsiyeye ihtiyacım olduğunda hala ilk düşündüğüm sensin. Benim için her zaman orada olduğun için teşekkür ederim.

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Sırtımı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

babalar günü mesajı
babalar günü mesajı

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri
babalar günü mesajı

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü mesajı

Babamm! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana güven ve sevgi dolu bir yuva kurduğun için sana minnettarım; babalar günün kutlu olsun, seninle gurur duyuyorum.

babalar günü ile ilgili sözler
babalar günü ile ilgili sözler

Yılın en özel günü Babalar Günü. Seni özleyerek geçirdiğim, giderek kıymetini daha iyi anladığım bu zamanlarda en içten dileklerimle gününü kutlarım. İyi ki varsın, iyi ki babamsın.

babalar günü mesajları
babalar günü mesajları

Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü mesajı
babalar günü mesajı

Bana nasıl adım atacağımı, futbol ve yaşam hakkında bildiğim diğer tüm önemli şeyleri öğreten adam, günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Allah seni başımızda eksik etmesin, sevi çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Sadece ihtiyacım olan sevgi ve rehberlikle her gün orada olduğun için teşekkür ederim. Sen benim tek babamsın ve kalbimde senin için her zaman özel bir yerim olacak.

babalar günü mesajı

Ellerinden öperim babacığım. İyi ki benim babamsın, seninle ne kadar gurur duysam azdır. Babalar günü kutlu olsun, seni seviyorum!

babalar günü sözleri

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

babalar günü sözleri

Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

babalar günü sözleri

Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, Senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

babalar günü mesajı

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

İlgili Yazı : Babalar Günü Hediyesi


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!