Ana Sayfa Sözler Babaya Doğum Günü Mesajı

Babaya Doğum Günü Mesajı

Babaya doğum günü mesajı yazımızda uzun, tumblr, kısa, anlamlı, duygusal tüm sözleri derledik. İşte doğum gününde babaya en güzel sözler.

0
1425
babaya doğum günü mesajı

Babalarımız ailemizin yıkılmaz direkleridir. Bu günün önemini bildiğiniz için bu sayfadasınız. İşte oğuldan ve kızdan babaya doğum günü mesajları ile uzun ve kısa mesajlar ile babanızın doğum gününü kutlayabilirsiniz. İşte babaya doğum günü mesajı kartları ve sözleri.

BABAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Hayatımızın her aşamasında bizlerin daha iyi bir hayat yaşaması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan kişilerdir. Elbette bu kadar değerli bir aile bireyinin doğum gününü de unutmamak ve hakkını vererek kutlamak gerekir. Bu özel günde babaya doğum günü mesajı arayan hayırlı evlatlar için seçenekler hazırladık. Özellikle bir kızdan babaya doğum günü mesajları da ayrı bir duygusal ve anlamlı oluyor. Sert görünüşleri ardında aslında bizim için en iyisini yapmaya çalışan babalarımızın özel gününü unutmamak gereklidir. Bu sebeple babaya doğum günü mesajı uzun ya da kısa, anlamlı veya duygusal mesajla da olsa her daim atılmalıdır. İşte babaya doğum günü mesajları yazımız.

Babaya doğum günü mesajı ve sözleri göndermek için aşağıdaki önerilerimiz, aklınızda fikir yaratabilir. Eğer bugün babanızın doğum günüyse ya da tarihi yaklaşıyorsa, işte babaya en güzel doğum günü sözleri için hazırladığımız uzun, tumblr, kısa, anlamlı, duygusal, resimli mesajlarımız.

Babaya en güzel doğum günü hediyesi seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşıp, en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.


Baba; Einstein kadar zeki, Muhammed Ali kadar güçlü, Spidi Gonzalez kadar hızlı ve Türk Ordusu gibi cesursun. İyi ki hayatımdasın, senin yanında kendimi çok güvende hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Umarım senin için hayırlı bir evladımdır. Çünkü bence sen, dünyanın en iyi babasısın ve ben seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım babam!

Babaya doğum günü mesajı için önerilerinizi sunduğumuz sayfada en güzel anlamlı ve duygusal sözleri bulabilirsiniz.

Bana hayatta her zaman yol gösterip, cesaretlendiren babam. Zorlukların üstesinden gelebilmem için her şeyin mümkün olabileceğine beni inandırdın. Doğum günün kutlu olsun!

Babacığım, doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Eğer sen hayatımda olmasaydın, ben bu kadar mutlu ve neşeli olamazdım sanırım. Doğum günün kutlu olsun babacığım! Seni çok seviyorum.

babaya doğum günü mesajı

BABAYA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Yeni yaşında hayatında ne istiyorsan gerçekleşmesi ve şimdiye kadar yaşadığın tüm zorluklardan kurtulmanı ve daha nice seneler birlikte geçirmeyi diliyorum. Doğum günün kutlu olsun aslan kral babam!

Çocukken hep seni izler, hareket ve davranışlarını taklit ederdim. Karakterimin gelişmesinde ve olgunlaşmamda bana yol çizdiğin için teşekkür ederim. Bu bana hayatta verebileceğin en büyük ve anlamlı hediye idi. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Benim için oyuncakların hiç değeri olmadı aslında. Bana oyuncak aldığında, yüzümdeki gülümsememden mutlu olman beni sevindiriyordu. Oyuncaklardan ziyade seninle zaman geçirebilmek bana verilen en güzel hediyeydi. Doğum günün kutlu olsun babacığım. Nice güzel senelere.

babaya doğum günü mesajı uzun

Babalar her ne kadar karşılık beklemeden bizleri yetiştirseler de. Doğum günlerinde hatırlanmak onları çok mutlu eder.Bu anlamlı günde babaya doğum günü mesajı olarak güzel sözler ve özlü sözler sayfalarımızdaki gibi bu yazımızda da duygusal, kısa, resimli, özlü, uzun ve anlamlı babaya doğum günü mesajları sizler için bir araya getirildi…

İlgili Yazı: Kocaya En Güzel Doğum Günü Mesajları


Dünyanın en şanslı çocuğundan dünyanın en mükemmel babasına… Doğum günün kutlu olsun! Nice mutlu yaşlara…

Doğum günün kutlu olsun, dünyanın en karizmatik babası. Seni seviyorum.

Bu hayatta öğrettiğin her şey için çok teşekkür ederim, ilk arkadaşım, ilk sırdaşım ve her konuda fikrini ve tavsiyelerini merak ettiğim akıl hocam. Yani sen canım babacığım. Varlığın benim en büyük desteğim, Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Beni hayata hazırlamak için elinden geleni yaptın. Şimdi bayrağı alma sırası bende. Bana verdiğin emekler için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım. Nice senelere…

baba için doğum günü mesajları

Elimi hiçbir zaman bırakmayacağını biliyorum. Bu sebeple hayatta atacağım adımlarda düşmekten korkmuyorum. Her zaman yanımda olduğun için teşekkürler baba. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

Yüzündeki gülümseme hiç bir zaman bitmesin baba. İşte o benim yaşam suyum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

BABAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJI UZUN

Her zaman güçlü görünmeye çalışman, ailene sahip çıkman, çocuklarının yüzlerini güldürmeye çalışman ve diğer tüm özverili babalık hakkın nasıl ödenir bilmem baba. Fakat seni çok sevdiğimi biliyorum, iyi ki benim babamsın. Doğum günün kutlu olsun.

baba doğum günün kutlu olsun

Karşılıksız koruma, sınırsızca güldürme, gölgem gibi sahip çıkma, en iyisini ve güzelini isteme, sevgisi ve hoşgörüsü ile benim hayatımdaki en güzel varlık. Babam, doğum günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.

Büyüyünce senin gibi olmayı dilerdim. Seçtiğim hayat yolunda bana örnek olman şimdiye kadar aldığım en büyük hediyeydi. Hayatımı aydınlatan babam Doğum günün kutlu olsun

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Doğum günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Doğum günün kutlu olsun! (babaya doğum günü mesajı)

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk arkadaşım, ilk sırdaşım ve her konuda fikrini ve tavsiyelerini merak ettiğim akıl hocam. Yani sen canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Doğum günün kutlu olsun.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Doğum günün kutlu olsun babacığım. Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Allah senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur.

Hayatımızın neşesi, evimizin rengi, sıcaklığı, en büyük desteğim ve arkadaşım Doğum günün kutlu olsun.

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

İnsanın hayattaki en büyük hazinesi dünyadaki yaşanılan karanlıklara rağmen berraklığını koruduğu kalbidir. Sen dünyanın en zengin insanısın babacığım.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Doğum günün kutlu olsun

Her engelde elimden tuttun! Her hayal kırıklığımda beni hayallerime inandırdın. Her mücadelemde bana en büyük destekçi sen oldun. İyi ki babamsın, iyi ki hayatmdasın. Seni seviyorum mutlu yıllar babacığım. (babaya doğum günü mesajı)

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun

Kalemizin kralı, pelerinsiz kahramanım! Doğum günün kutlu olsun. Allah sana sağlıklı ve güzel bir ömür nasip etsin. (babaya doğum günü mesajı)

Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ MESAJI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

En güzel sözler ve mesajlar yazılarımız da ilginizi çekebilir:

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz