in

HadiiHadii

Bahar Candan Göğüs Frikiği Olay Oldu!

Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan göğüs frikiği videosu sosyal medyanın gündemine düştü.

bahar candan göğüs frikiği videosu

Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan bornozlu paylaşım yaptığı sırada verdiği göğüs frikiği gündeme bomba gibi düştü. İşte Bahar Candan göğüs frikiği videosu ve gelen tepkiler. Bahar Candan göğüs frikiği videosu ile gündemde, peki Bahar Candan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Doya Doya Moda yarışmasıyla üne kavuşan Bahar Candan Instagram hesabından yaptığı bornozlu paylaşımında göğüs frikiği verince sosyal medyanın diline düştü. Bahar Candan göğüs frikiği videosu ile gündemde, peki Bahar Candan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Bahar Candan göğüs frikiği verdiği paylaşımı hemen silse de pek fayda etmedi. Takipçileri tarafından mesaj yağmuruna uğrayan Bahar Candan daha sonra ise yine bornozuyla bir video çekti ve “Bana akıl filan vermeyin çünkü siz veriyorsanız bende zaten vardır” dedi. İşte Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan göğüs frikiği videosu.

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan kilo alarak katıldığı Doya Doya Moda ile yeniden adını duyurmaya başardı.Skandallar kraliçesi olarak bilinen Bahar Candan göğüs frikiği videosu ile olay oldu.


Bahar Candan Kimdir?

Bahar Candan Kimdir: Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğuna oturduğu Doya Doya Moda yarışmaya katılan Bahar Candan daha önce de başka bir moda yarışmasında yarışmıştı.

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” isimli parçasına çektiği klibin ardından “Dom Pérignon” isimli parçasına çektiği kliple konuşulmuştu.


Bahar Candan Fotoğrafları

bahar candan kimdir

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Biraz da GIYBET yapalım mı?

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
google algoritma güncellemesi

Aralık 2020 Google Algoritma Güncellemesi ve SEO Analizi

cyberpunk 2077 oyunu hakkında önemli uyarı

Cyberpunk 2077 Oyunu Güvenlik Sorunu! İnternette Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır?