Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri, nasıl kadınlardan hoşlanır, zaafları, aşk ve cinsellik hayatı, nelerden hoşlanır, hoşlandığını belli eder mi?

Gizemli ve genellikle anlaşılması zor olan Balık burcu erkekleri birçok kişiye çekici gelir. Zodyakın on ikinci burcu balık burcudur ve Neptün gezegeni tarafından yönetilir. Balık erkeklerinin bazı temel özelliklerini anlamak, onlarla ilişki kurmakta faydalı olabilir. İşte bu yazımızda balık burcu erkeği hakkında en çok merak edilen özellikleri hakkında detaylı bir yazı hazırlamak istedik.

Duygusallık denildiği zaman ilk akla gelen balık burcu erkeği özellikleri nelerdir, hangi burçlar ile uyumludur, balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, zaafları var mıdır, aşk ve cinsellik hayatı nasıldır, aramıyorsa ne yapmak gerekir, balık burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder, nasıl aşık edilir, küserse ne yapmak gerekir, işte buna benzer merak edilen tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Merhamet ve duygusallık denildiği zaman bence akla gelen ilk insanlar balık burcu erkekleridir. Mutluluklarını ve üzüntülerini içlerine atan bu burcun mensubu için tüm duygularını dışarıdan anlamak mümkün değildir diyebiliriz. Peki balık burcu erkeği özellikleri nelerdir, nasıl kadınlardan hoşlanır, aşk ve iş hayatı, ünlüleri kimlerdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevapları.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri arasında ilk söylenebilecek şey diğer burçlar tarafından çok sevilir, sevgi doludur ve sadakatli bir eş ve dostlardır. Romantizm seven kadınların mutlaka evlenmeleri gereken ilk erkekler de bu gruba dahildirler. Duygusal ve içine atan insanlar olsalar da maceraya bayılırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve bu özelliklerine güvenilirler. Hayal kurmayı severler ama bu hayallerine ulaşmak içinde ellerinden geleni yaparlar. Yani azimli ve çalışkan erkeklerdir. Fakat çok azimli de değillerdir, kolay pes edebilirler.

Balık burcu erkeklerinin maneviyatı yüksek olur, insan ilişkilerinde oldukça başarılıdırlar ve karşılarındaki insanlara davranışlarıyla her zaman taktir edilirler. Peki balık burcu erkeği olumsuz özellikleri yok mu, elbette var. Üzüntülerini ve kızmış oldukları konuları genellikle içlerine atarlar, fakat bunları unutmazlar. Bu sebeple bazen patlayabilirler. Bunu da genellikle en yakınlarına karşı yaparlar. Umursamaz yapıları da bazen karşı tarafı çileden çıkarabilir.

Fiziksel özellikleri konusuna pek girmeyeceğim. Her burçta olduğu gibi çeşitli fiziksel özelliklere sahip olabilirler. Bu burç şöyledir böyledir demek pek anlamsız. O zaman biraz da balık burcu erkeği özellikleri konusuna değinelim.

Balık Erkeğinin Genel Görünümü

Balık erkeklerinin bazıları klasik olarak iyi görünüyor, diğerleri pek değil ama fiziksel olarak çoğu ortalamaya yakın. “Ortalama” ile sakin, anlaşılmaz ve sessiz tavırlarını birleştirin ve sanki bir Balık erkeği genetik olarak kamufle olmaya yatkınmış gibi. Ancak ortak noktaları, akıcı ve yumuşak, hülyalı, narin ve empatik gözleri, uzun kirpikleri ve neredeyse melankolik bakışları ile içini eritebilir. Balık burcu erkeğinin gözleri ve tavrı, sözlerinden daha anlamlı ve anlaşılırdır.

Balık Erkeğinin Kişiliği

Balık burcunda doğan erkekler, daha nazik, daha sevgi dolu bir dünya arayışı içindedir. Büyüleyici, rahat tavırları ve başkalarında en iyiyi görme yetenekleri, onları çoğu insan için çekici kılıyor. Balık erkeği:

  • Yargılayıcı değil, insanları oldukları gibi kabul ediyor ve iletişim kurması kolay
  • Doğal olarak gözlemci ve harika bir dinleyici

İnsanlar genellikle bir Balık erkeğine yaslanacak bir omuz olarak bakarlar ve yardım etmek onun doğal içgüdüsüdür, ancak o, başkalarının sorunlarından kolayca bunalabilecek hassas bir adamdır.

Yalnızlık Kalmayı Sever

Balık erkeği bunalmış hissettiğinde, dinlenmek, iyileşmek ve düşüncelerini çözmek için yalnızlık arayacaktır. Zihni açık olduğunda, huzur içindedir. Bununla birlikte, en iyi zamanlarda bile, bir Balık erkeği yalnız kalmanın tadını çıkarır. Bu nedenle, bir Balık erkeğine kendi başına zaman ve alan verin, tazelenmiş ve sevgi dolu olarak geri dönecektir. Balık burcu bir erkek akıcıdır ve kontrol edilemez ve çok sıkı tutunursanız, muhtemelen sonsuza kadar kayıp gidecektir.

Hassas Ruha Sahiptir

Bir Balık erkeğinin hassasiyeti, günlük gerçeklikten kaçmak istemesine neden olabilir. Birçok Balık erkeği, kaçış eğilimleri nedeniyle uyuşturucu ve alkole yatkın olduğu düşünülür. Balık burcu bir erkek kendi ölümlülüğünü düşünmek için durmaz ve çoğu zaman kendine pek iyi bakmaz. Ilımlılık ve egzersiz, bir Balık erkeğine genellikle yabancı olan, ancak uygulandığında duygusal ve fiziksel esenliğine katkıda bulunabilen iki kelimedir.

Ezoterik Konuları Seviyor

Balık, tasavvuf ve manevi bilinmeyenle çok ilgilenir. Manevi yaşamları, yaşadıkları dünyevi dünyadan kaçmalarına ve hayal ettikleri ütopik dünyayı yaratmalarına olanak tanır. Bu eğilim birkaç temel şekilde ortaya çıkabilir:

  • Bu manevi eğilim, bazen bir Balık erkeğinin bağımlılıklara olan eğilimini destekleyebilir.
  • Ona gerçekleri idealleştirme veya inkar etme eğilimi verin.
  • Özellikle bu gerçeklerin romantik partneriyle ilgili olması gerektiğinde, kaba veya aşağılayıcı gerçeklerden saklanmasına izin verin.
  • İnsanlarla ve genel olarak zihinsel veya ruhsal sağlığına faydalı olmayan yerlerde, mükemmel ve kendi yarattığı bir hayal dünyasında yaşamasına izin verin.

Daha olumlu bir not olarak, bu doğasında var olan mistisizm ve manevi dünya sevgisi de yaratıcılığını besler ve genellikle onu son derece sanatsal ve fedakar olmasına ve ayrıca derin bir aşk meditasyonuna veya ona daha fazla bağlı hissetmesine yardımcı olan herhangi bir manevi uygulamaya sahip olmasına yol açar.

Balık Erkeğinin Aşk Hayatı

Balık erkeği doğası gereği tutkulu ve romantiktir. Bu, onunla bir aşk ilişkisini çok tatmin edici hale getirir. İsteklerinizi memnuniyetle karşılayacaktır ve sizi mutlu etmek onun için çok önemlidir.

Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar

Balık burcu erkekleri sevdikleri kişiye açılmakta zorluk çekerler. Bu nedenle de genellikle dolaylı yoldan açılırlar. Balık burcu erkekleri aşklarını dile getirmekte zorlanır. Bu nedenle uzun zaman sonra karşılarındaki kişiye açılma fırsatı bulabilirler.

Balık burcu erkekleri için dünyadaki en önemli şeylerden bir tanesi de aşık olmaktır. Bu burcun erkekleri sevdikleri ve bağlandıkları kişileri çok kıskanırlar. Onları kıskandıklarını bazen belli etmeyebilirler. Ama balık burcu erkekleri sevdikleri kişileri de oldukça kıskanırlar.

Balık burcu erkekleri duygusal ve sahip çıkan anaç kadınlardan hoşlanırlar. Annelerine benzeyen kadınlar ile evlenmek isterler. Dolu dizgin sevse de bunu gösteremezler. Aşık olan balık erkekleri çekimser davranırlar. Duygusal olduğu için çok kolay aşık olur. Sevdiği kişilere ise sadakat ile bağlanır. Sevgisini çok fazla ifade edemese bile bazı anlarda dile getirir. Oldukça sevgi dolu ve iyimserdir. Her zaman için iyi bir sevgilidir. İyi bir baba adayıdır. Çocuklarına çok düşkün olur. Peki balık burcu erkeği cinselliğe bakışı nasıldır?

Cinselliğe Bakışı

Balık burcu erkekleri cinselliği yaşarken karşılarındaki kişilere aşık olmak isterler. Balık burcu erkekleri tek gecelik ilişkileri sevmezler. Bu nedenle tutkulu ve fantezi dolu bir cinsel yaşam isterler.

Balık Burcu Erkeğinin Zaafları

Balık burcu erkekleri çok kolay aşık olabilir. Romantik olabilirler ancak buna kanmayın, elinizde tutması zordur. Elinizde tutmanızın tek yolu ise umursamıyormuş gibi yapmak değil, ilgi göstermektir. Onunlayken sabırlı olmalısınız. Balık burcu erkeğini tavlamak istiyorsanız, sabır sizin anahtar kelimeniz olmalı. Onun için cinsellik değil, romantizm vazgeçilmezdir. Romantik sürprizler bu burcun erkeğini heyecanlandırır. Peki balık burcu erkeği iş hayatı konusunda neler söyleyebiliriz?

Balık Erkeği İş Hayatı

Balık erkekleri kariyerlerinde zenginlik, güç veya statü aramazlar ve kontrol edilmeye dayanamadıkları için onları 9-5 işte pek bulamazsınız. Tutkularının peşinden giden ve genellikle yaratıcı sanatlarla ilgili kariyer alanlarında veya başkalarına yardım etme ve onlara hizmet etmede başarılı olan erkeklerdir.

Yaratıcı Sanatlar

Balık erkekleri, yazma, resim, fotoğrafçılık, müzik, dans veya film endüstrisi gibi alanlar da dahil olmak üzere sanatta yaratmayı ve sıklıkla çalışmayı seven yaratıcı hayalperestlerdir.

Yardımcı Meslekler

Balık erkeklerinin nazik kalpleri ve yardımsever doğaları nedeniyle hemşire, terapist, sosyal hizmet görevlisi, öğretmen, doktor ve kamu görevlisi gibi kariyerlere de çekilirler.

Sevmesi Kolay, Anlaşılması Zor

Balık erkekleri gizemlidir, sevmesi kolaydır, genellikle anlaşılması zordur ve her biri doğum haritasının tamamıyla ilgili olarak biraz farklıdır. Ancak, hayatınızda bir tane varsa, kendinizi kutsanmış sayın. İdealizmi ve özgeciliği ilham verici olabilir. Belki de aşırı duyarlılığı, ara sıra her şeyi tüketen melankolisi ve anlaşılmazlığı, üstesinden gelmeniz gereken en büyük engellerdir. Yine de, bu rüya gibi erkekler, onlarla anlamlı bir ilişki geliştirmek için harcadıkları zamana ve sabra kesinlikle değer.

Balık erkeği ünlüleri

Albert Einstein, George Washington, Bruce Willis, Jon Bon Jovi, Daniel Craig, Adam Levine, Michael Caine, Javier Bardem, Justin Bieber.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Umarım balık burcu erkeği ve özellikleri ile ilgili yazım aklınızdaki sorulara cevap olmuştur. Senin de bir balık erkeği tanıdığın varsa, yorumlarda özelliklerini paylaş. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!