3.3 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 29, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Duygusallık denildiği zaman ilk akla gelen balık burcu erkeği özellikleri nelerdir, hangi burçlar ile uyumludur, balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, zaafları var mıdır, aşk ve cinsellik hayatı nasıldır, aramıyorsa ne yapmak gerekir, balık burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder, nasıl aşık edilir, küserse ne yapmak gerekir, işte buna benzer merak edilen tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Merhamet ve duygusallık denildiği zaman bence akla gelen ilk insanlar balık burcu erkekleridir. Mutluluklarını ve üzüntülerini içlerine atan bu burcun mesubu için tüm duygularını dışarıdan anlamak mümkün değildir diyebiliriz. Peki balık burcu erkeği özellikleri nelerdir, nasıl kadınlardan hoşlanır?

BALIK BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

balık burcu erkeği özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri arasında ilk söylenebilecek şey diğer burçlar tarafından çok sevilir, sevgi doludur ve sadakatli bir eş ve dostlardır. Romantizm seven kadınların mutlaka evlenmeleri gereken ilk erkekler de bu gruba dahildirler. Duygusal ve içine atan insanlar olsalar da maceraya bayılırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve bu özelliklerine güvenilirler. Hayal kurmayı severler ama bu hayallerine ulaşmak içinde ellerinden geleni yaparlar. Yani azimli ve çalışkan erkeklerdir. Fakat çok azimli de değillerdir, kolay pes edebilirler.

Balık burcu erkeklerinin maneviyatı yüksek olur, insan ilişkilerinde oldukça başarılıdırlar ve karşılarındaki insanlara davranışlarıyla her zaman taktir edilirler. Peki balık burcu erkeği olumsuz özellikleri yok mu, elbette var. Üzüntülerini ve kızmış oldukları konuları genellikle içlerine atarlar, fakat bunları unutmazlar. Bu sebeple bazen patlayabilirler. Bunu da genellikle en yakınlarına karşı yaparlar. Umursamaz yapıları da bazen karşı tarafı çileden çıkarabilir.

Fiziksel özellikleri konusuna pek girmeyeceğim. Her burçta olduğu gibi çeşitli fiziksel özelliklere sahip olabilirler. Bu burç şöyledir böyledir demek pek anlamsız. O zaman biraz da balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konusuna değinelim.

NASIL KADINLARDAN HOŞLANIRLAR

Balık burcu erkekleri sevdikleri kişiye açılmakta zorluk çekerler. Bu nedenle de genellikle dolaylı yoldan açılırlar. Balık burcu erkekleri aşklarını dile getirmekte zorlanır. Bu nedenle uzun zaman sonra karşılarındaki kişiye açılma fırsatı bulabilirler.

Balık burcu erkekleri için dünyadaki en önemli şeylerden bir tanesi de aşık olmaktır. Bu burcun erkekleri sevdikleri ve bağlandıkları kişileri çok kıskanırlar. Onları kıskandıklarını bazen belli etmeye bilirler. Ama balık burcu erkekleri sevdikleri kişileri de oldukça kıskanırlar.

Balık burcu erkekleri duygusal ve sahip çıkan anaç kadınlardan hoşlanırlar. Annelerine benzeyen kadınlar ile evlenmek isterler. Dolu dizgin sevse de bunu gösteremez. Aşık olan balık erkekleri çekimser davranırlar. Duygusal olduğu için çok kolay aşık olur. Sevdiği kişilere ise sadakat ile bağlanır. Sevgisini çok fazla ifade edemese bile bazı anlarda dile getirir. Oldukça sevgi dolu ve iyimserdir. Her zaman için iyi bir sevgilidir. İyi bir baba adayıdır. Çocuklarına çok düşkün olur. Peki balık burcu erkeği zaafları nelerdir?

BALIK BURCU ERKEĞİ ZAAFLARI

Balık burcu erkekleri çok kolay aşık olabilir. Romantik olabilirler ancak buna kanmayın, elinizde tutması zordur. Elinizde tutmanızın tek yolu ise umursamıyormuş gibi yapmak değil, ilgi göstermektir. Onunlayken sabırlı olmalısınız. Balık burcu erkeğini tavlamak istiyorsanız, sabır sizin anahtar kelimeniz olmalı. Onun için cinsellik değil, romantizm vazgeçilmezdir. Romantik sürprizler bu burcun erkeğini heyecanlandırır. Peki balık burcu erkeği ve cinsellik konusunda neler söyleyebiliriz?

BALIK BURCU ERKEĞİ ve CİNSELLİK

Balık burcu erkekleri cinselliği yaşarken karşılarındaki kişilere aşık olmak isterler. Balık burcu erkekleri tek gecelik ilişkileri sevmezler. Bu nedenle tutkulu ve fantezi dolu bir cinsel yaşam isterler.

Balık erkeği ünlüleri: Albert Einstein, George Washington, Bruce Willis, Jon Bon Jovi, Daniel Craig, Adam Levine, Michael Caine, Javier Bardem, Justin Bieber.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Umarım balık burcu erkeği ve özellikleri ile ilgili yazım aklınızdaki sorulara cevap olmuştur. Senin de bir balık erkeği tanıdığın varsa, yorumlarda özelliklerini paylaş. Okuduğunuz için teşekkür ederim. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.